Vartotojo Aga.. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-28 13:52:39 | Nuoroda

Bus, bus ;)))

Žinutė parašyta: 2009-07-28 14:49:07 | Nuoroda

vk kulturines veiklos vadyba :)

Žinutė parašyta: 2009-07-29 00:28:27 | Nuoroda

As ir cia istojau! ;))) tai, kad sunchinydew, nebusi viena :D

Žinutė parašyta: 2009-07-29 01:21:53 | Nuoroda

Blyn, tikiuosi turesim fainu kursioku :) nes kazkaip dabar kolkas tyli visi...:(

Žinutė parašyta: 2010-07-07 01:36:38 | Nuoroda

Sveiki! Na as baigiau pirma kursa kulturines veiklos vadybos vilniaus kolegijoje:) Siaip man asmeniskai labai patiko, aisku reikejo mokytis ir visai neidomiu bendru dalyku, bet veliau manau jie tikrai pravers:) bet cia mokosi visiskai nurauti ir kitokie zmogeliai (kadangi menu fakultetas:))) kas liecia matematika.. tai bent jau pirmam kurse jos neturejom nei kiek (nezinau kaip bus su siu metu pirmakursiais) zinau, kad velesniuose kursuose ji bus. Siaip destytojai idomus (aisku ne visi) pasakoja is savo praktikos, o ne is vadoveliu.. O del praktikos tai ji turi buti atliekama kulturos istaigose, centruose ir pan (tarkim as atlikinejau SMC). Dolly - bandyk :) mano padetis buvo panasi, megstu organizuoti, bendradarbiauti ir pan;) O del stojimo be matematikos, tai pvz kai as stojau, tai be matematikos egzo mano drauge neistojo ir kas istojo i mokama tai irgi buvo su matematikos egzais, tai maza tikimybe kad paims be matematikos (bet siais metais visko gali buti!) Tikiuosi atsakiau i jusu klausimus:)