Vartotojo emmmule pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-05 17:51:22 | Nuoroda

Sveiki ;] tai va norėčiau pasidomėti dėl rekreacijos ir turizmo studijų KU.esu pasirinkusi lietuvių k A lygiu,užsienio kalbą A ,istorija A ir matematiką B..Geografiją norėjau rinktis A lygiu,bet nesusidarė grupė,taigi mokausi B lygiu..nuo šių metų atsiranda ne tik geografijos mokyklinis,bet ir valstybinis brandos egzaminas taigi nežinau ką daryti ir ar yra šansų įstoti į šią specialybę su geografijos b lygiu.gal kas turite kokių žinių?įdomu būtų sužinot plačiau..iš anksto ačiū

Žinutė parašyta: 2011-02-07 17:31:35 | Nuoroda

Sveiki ;] mane taip pat domina Tarptautinio turizmo verslo studijos..kokios galimybės įstoti į vf vietą?kokių egzaminų reikia?ar verta čia studijuoti?ar daug visur matematikos?parašau suteikit informacijos ;}  

Žinutė parašyta: 2011-02-07 17:45:45 | Nuoroda

Sveiki ;] mane taip pat domina šios studijos.ar įdomu mokytis?kokių egzaminų reikalauja?kokios galimybės įstoti į vf vietą? jeigu galit,prašau pasakykit bent kokią informaciją,nes jos labai trūksta ;] dėkui 

Žinutė parašyta: 2011-04-10 23:01:46 | Nuoroda

 Sveiki ;] kaip jums studijos TTVAM'e? kokius dalykus mokotės?;}}

Žinutė parašyta: 2011-04-12 19:55:08 | Nuoroda

o kokių egzaminų reikia norint studijuot turizmo ir viešbučių administravimą?;] kokios perspektyvos baigus šią specialybę?ar daug yra praktikos?ar studentai dalyvauja erasmus programoje?;}

Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:37:58 | Nuoroda

 pernai stojant į vf teisę minimalus balas buvo 19,06 į teisę ir valdymą irgi 19,06..

teisės bei teisės ir valdymo studijos kainuoja 3892 lt metams.

Žinutė parašyta: 2011-06-20 12:52:21 | Nuoroda
emmmule rašė:

 pernai stojant į vf teisę minimalus balas buvo 19,06 į teisę ir valdymą irgi 19,06..

teisės bei teisės ir valdymo studijos kainuoja 3892 lt metams.

 čia mru

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:42:21 | Nuoroda
dNikas rašė:

A kodėl visi diskutuoja apie VU ir MRU. A kodėl pamiršot VDU ? :) ką VDU yra prastesnė už MRU ir VU?  

 juk VDU yra Kaune..

Žinutė parašyta: 2011-06-22 00:49:00 | Nuoroda
Bulius rašė:
emmmule rašė:

 pernai stojant į vf teisę minimalus balas buvo 19,06 į teisę ir valdymą irgi 19,06..

teisės bei teisės ir valdymo studijos kainuoja 3892 lt metams.

 Nu šakės. Tai kaip toks didelis balas? Reikai egzaminus išlaikyti po 90% ? Ar čia tik į nemokamą taip?

 čia į nemokamą..į mokama yra iki 19.06 ;D yesss..visi trokšta šimtukininkų ;) į VU tai tiesiai šviesiai teisės dekanas Nekrošius sakė,kad laukia žmonių, kurie egzus išlaikė virš 95%..;}

Žinutė parašyta: 2011-06-28 11:03:31 | Nuoroda
Gerrda rašė:
ak.fak rašė:

Kaip tai MRU studijos su magistru 5m.?

 

Negali būt, gi neseniai skaičiau, kad 6m. Iš kur tokios žinios?

P.S- aš ir galvojau, kad mažiau stos, nes kažkaip nebėra tas toks prestižas ( dėl ko dauguma stoja) į teisę stot, kaip tik gėda kam pasakyt, kad va bandysiu į teisę stot :DD nes suvarinėja pastoviai. : D Bet kur tau.. 

 Studijuoju MRU teisę ir žinau, jog mano bakalauro studijos truks 3,5, o jei stosiu i magistratūra dar 1,5 iš viso 5metai. ;) gal kokią pasenusią informaciją skaitei, nes ne taip senai pakeista studijų trukmė. 

 tai taip išeina,kad bakalaurą baigia žiemą?;]

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:47:44 | Nuoroda
help69 rašė:

 be to reikia ne matiekos, o geografijos metinio.

 tai tas metinis didelės įtakos nedaro...jeigu tavo egzai bus geri tai nieko nereikš tas metinis. viskas priklauso nuo kitų stojančiųjų :) turizmas tai tik KU yra, dar TTVAM ir kažkas panašaus Vilniaus kolegijoj

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:50:40 | Nuoroda
labas123 rašė:
svous rašė:
ak.fak rašė:
nodisco rašė:
ak.fak rašė:

Aš pati renkuosi pirmu numeriu teisę, antru - politiką ( į pastarąją, tarp kitko, mažesnis konkursinis stojimo balas) . 

 Mažesnis? Ne visur. Aš vakar kaip tik nervinaus, susivedus į balų skaičiuoklę savo spėjamus rezultatus, kad pagal praėjusius metus VU įstočiau kur tik patinka vf, tame tarpe ir į teisę, o politikai vos vos pritrūksta. : /  Nieko pikto, mane tik truputį sunervina, kai žmonės dar blaškosi, ypač tarp tų specialybių, į kurias ir aš pretenduoju. Bet  atsižvelgiant į tai, kiek daug teisininkų prigaminama kiekvienais metais ir kokia jų pasaulyje milžiniška konkurencija, aš jaučiuosi daug saugiau, stodama į politiką. Galiu ir klysti, bet dar to nežinau. (:

 Negali būt. Aš turėjau žurnalą 2011m. "Kur stoti" ir jame buvo parašyta, kad, tarkim, VU teisė yra didesnis konkursinis balas nei politkos. Gaila, žurnalas pas draugą, galėčiau tiksliai parašyti pereinamuosiu balus. 
Dėl teisininkų ir politikų.. čia labai reliatyvu. Apskritai Lietuvoje populiariausios studijos yra teisė ir politikos moklai, taip kad tas santykis tarp jųjų yra ne toks jau netolygus. Ir šiaip, koks skirtumas, kiek tų teisininkų prikepta, kas nori - tas prasimuša,  anksčiau ar vėliau. Jeigu stengsies, gerai mokysies, dalyvausi įvairiose veiklose, tikrai nebus taip, kad liksi nepastebėtas. Kodėl aš turėčiau dabar nebandyti stoti ten, kur noriu, vien dėl to, kad teisės studijos tokios populiarios, o stoti ten, kur manęs visiškai netraukia ir vėliau dėl tokio savo apsisprendimo gailėtis.   

Pė.es - mane taip pat erzina neapsisprendėliai, tie, kurie stoja iš 'durnumo' ar kažkokių kitų 'adekvačių' intencijų,  nors visiškai ta sritis jų nuoširdžiai nedomina. Tik laisvą vietą užimą.  

 Žurnale "Kur stoti" yra klaida prie VU politikos mažiausio vf. Tikrai nesąmonė, kad pereinamasis balas būtų apie 15.5. Paties VU žurnale buvo parašyta, kad minimalus apie 19.5. Tai jaučiu ten spausdinimo klaida.

  balas i vf vu politikos mokslus 15.3 kazkiek i 50 vietu kvota :D :P

 čia tikrai turbūt paskutinio įstojusio į tą programą balas..aišku į vnf

Žinutė parašyta: 2011-06-28 19:57:48 | Nuoroda
ak.fak rašė:
emmmule rašė:
Gerrda rašė:
ak.fak rašė:

Kaip tai MRU studijos su magistru 5m.?

 

Negali būt, gi neseniai skaičiau, kad 6m. Iš kur tokios žinios?

P.S- aš ir galvojau, kad mažiau stos, nes kažkaip nebėra tas toks prestižas ( dėl ko dauguma stoja) į teisę stot, kaip tik gėda kam pasakyt, kad va bandysiu į teisę stot :DD nes suvarinėja pastoviai. : D Bet kur tau.. 

 Studijuoju MRU teisę ir žinau, jog mano bakalauro studijos truks 3,5, o jei stosiu i magistratūra dar 1,5 iš viso 5metai. ;) gal kokią pasenusią informaciją skaitei, nes ne taip senai pakeista studijų trukmė. 

 tai taip išeina,kad bakalaurą baigia žiemą?;]

 Taip, pasižiūrėjau, kad tikrai 3,5m studijos trunka bakalauro. Man tik klausimas iškilo, VU irgi 3,5 studijos, o tada 1,5 magistras, ar ten 4m studijos ir 1m magistras?

 vu su bakalauru ir magistru gaunas  5 metai..ten integruotai kažkaip. iškart gauni magistrą..

www.tf.vu.lt/images/stories/Daiva_Stumbryte/Studiju_programos/Nuolatini__studij_programa_2010_m._srautas.pdf

Žinutė parašyta: 2011-06-28 20:44:09 | Nuoroda

 mažas...ten juk kolegija..mokama vieta metams pvz 5200lt kainuoja

www.ttvam.lt/uploads/documents/informacija_studentams/ttvam_2011_priemimo_taisykles.pdf

Žinutė parašyta: 2011-07-01 00:04:43 | Nuoroda
Dusan rašė:
Saldukas :D rašė:

Man i ISM isvis dabar iseina virs 20balu.. tiket ar ne? :DD

 Ne nesamone, man tas pats, daug kur virs 20 gaunas, kad ir kokius balus vestum

 daug rašė,nes matyt ten kur metinius pažymius vedei,nepasirinkai ar A ar B lygio pažymys... turi nuspaust ten.. man 33,03 vieną kartą rodė ;DDD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:48:35 | Nuoroda
mykolas rašė:

 Bet taj bus visiskai finansuojama,ne lito nereiks moket?

 nereiks..VF- valstybė finansuoja, VNF- valstybė nefinansuoja. bet jeigu prastai mokinsies univere, tai atims iš tavęs tą nemokamą vietą ir duos kitam,kuris geriau mokėsi ir buvo mokamoj vietoj.. visur reik stengtis..

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:31:36 | Nuoroda

 1.VU Teisė vf

2.MRU Teisė ir valdymas vf

3.MRU Teisė ir mutinės veikla vf

4.MRU Teisė ir penitencinė veikla vf

5.MRU Teisė vf

6.MRU Viešoji politika vf

7.LKA Tarptautiniai santykiai vf :}

 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:36:33 | Nuoroda

 Maximoj kasininkas irgi yra vadybininkas ;D perspektyvos neblogos baigus šias studijas ;D ir išvis buvo straipsnis neseniai,kad nori naikinti vadybos studijas,nes vadybininkų yra per daug...

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:39:10 | Nuoroda
martisss123 rašė:

Ar baigus mru teisės bakalaurą vf vietoj vėliau stojant į magistrą gauni vf vietą ar ne?

 arba atsižvelgia į tavo bakalauro pažymius arba laikai kokį nors testuką..į magistrą vf ar vnf irgi konkursas yra ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-21 21:03:29 | Nuoroda

jei atitinki į mediciną vf ir fsio...daugiau tame sąraše nieko nežiūrės