Vartotojo Car0line pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 18:30:16 | Nuoroda

Norėčiau aš į interjero dizaina. Bet nenoriu į kolegiją.. O be kolegijų lieka tik VDA, į kuria tikrai neįstočiau. 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:41:23 | Nuoroda

Aš pvz., nk db neėjau papildomai piešt... Tik esu baigus šiais metais dailės mokyklą. Kaip manot yra kokių šansų gerai išlaikyt tuos stojamuosius?

Ir išviso kur čia reikia registruotis, kad galėtum juos laikyt?? 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:47:00 | Nuoroda

aš ir ketinu stot į architektūrą, bet kad nk papildomai nesiruošiau... 

O jei stojamieji 26-27 tikrai bus, tai labai nelaiku!

kaip manot, bus daug stojančių?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 19:33:04 | Nuoroda

O kaip manot šiais metais su architektūra: daug ažmonių žada stot? Šiaip įdomu, nes pirmu numeriu noriu rašyt:3

Žinutė parašyta: 2010-06-13 13:40:47 | Nuoroda
fainaa rašė:

Kai pildot prasyma stojimu,ir irasot architektura,jus automatiskai uzsiregistruojat(diena pries egzamina jau turi but irasyta) lamabpo anketoj nueikit i egzaminai ir ten bus parasytas laikas,vieta ir auditorija kur laikysit egzamina.

 

Aha, kažkaip pati viską radau. Bet ačiū už info:)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:46:32 | Nuoroda
AndGin rašė:

Kada konsultacija KTU?

 

Birželio 23d. 13val

 

Žinutė parašyta: 2010-06-25 01:37:06 | Nuoroda

Eina sau... Į architektūrą taip nemažai sakyčiau stoja... 

Žinutė parašyta: 2010-06-27 17:47:21 | Nuoroda
Rajne rašė:

Na as irgi planuoju.. Ar tiesa, kad uz muzikos mokyklos baigima ir konkursu laimejima duoda papildomu balu??

 

Labai gaila, bet šiais metais jau neduoda...

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:42:45 | Nuoroda

O aš taip nuliūdau sužinojus rezultatus lietuvių egzo!!! Negaliu... Iš bandomūjų vis surinkdavau apie 80.Mano lietuvių pažymys 8,3. O egzaminą išlaikiau tik 59.  Tikrai tikėjausi bent 70.O čia... Mano draugė mokėsi panašiai kaip aš, mes iš bandomųjų taip pat panašiai gaudavom. O jinai gavo 96 iš egzo...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:42:45 | Nuoroda

O aš taip nuliūdau sužinojus rezultatus lietuvių egzo!!! Negaliu... Iš bandomūjų vis surinkdavau apie 80.Mano lietuvių pažymys 8,3. O egzaminą išlaikiau tik 59.  Tikrai tikėjausi bent 70.O čia... Mano draugė mokėsi panašiai kaip aš, mes iš bandomųjų taip pat panašiai gaudavom. O jinai gavo 96 iš egzo...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:55:10 | Nuoroda

Gavau 30. Tikėjausi bent 50-60... Nu žiauru. Kol kas aš irgi su tokiais rezultatais žlugdoma.. Bet nk, kaip nors ištversiu, tam yra profkės ir kolegijos:DDDDD 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:11:08 | Nuoroda

Paguoda ta, kad yra daugiau tokių kaip aš.. Bet ždž. Aš ir jau pražliumbiau. Bet vis dar negaliu suvokt tokios neteisybės... 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:08:14 | Nuoroda

Gal kas prisimenat ar žinot kiek galima taškų buvo surinkt iš samprotavimo rašinio ir kiek iš suvokimo? 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:14:01 | Nuoroda

Gal kas prisimenat ar žinot kiek galima taškų buvo surinkt iš samprotavimo rašinio ir kiek iš suvokimo?  

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:17:52 | Nuoroda
Nacionalinisegzaminucentras rašė:
Berilė rašė:

Tikrai keista skaityti tokius pasisakymus kaip "Turėjau tiek, o gavau aniek". Bent jau iš mano pažįstamų, dauguma gavo tikrai pelnytai balus. Juk yra vertinimo normos, pagal jas ir vertina. Sakykim rašinys, ar matėt kada vertinimo normas? Vertinimą sudaro ne vienas balas, kad patiko/nepatiko. O keli - už temos suvokimą, atsakymą į klausimą, kaip žmogus moka argumentuoti (argumentai labai svarbu, o netik niekinio teiginio "numetimas") na ir gramatikos balas. Atitinkamai kiek pataikyta, tiek balas ir krenta/kyla. Tikrai negali vertintojai rašyti balų "iš lempos".

Gaila, kad darbų dar neleidžia peržiūrėti, būtų įdomu.:)

 Kiekvienas valstybinį brandos egzaminą laikęs asmuo, pateikęs prašymą, gali atvykti į NEC pažiūrėti savo darbų, o lietuvių kalbos (gimtosios) teksto rašymo dalies ir gauti kopijas. 

 O kur būtų galima  tą prašymą rašyti ir kaip?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:33:51 | Nuoroda

O kaip manote galėjo mano teksto suvokimo neužskaityti, kad aš  dvejuose klausimuose atsakyma parašiau tik per trečią kartą, o prieš tai esančius nubraukiau (liko daug pribraukymų)?? 

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:47:11 | Nuoroda
Riuta rašė:

jauciuosi tokia beviltiska, geda net kam nors pasakyt kiek gavau...

 Man irgi taip gėda!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:59:00 | Nuoroda
Turka rašė:

o kaip logiskai paaiskinsi, kai lodariai gauna 90, o olimpiadininkai net neislaiko? 

pamastyk, bet ramiai, be emociju. cia taip imanoma? 

 Taiva, kad neįmanoma... Ir dar kaltina kiti, kad pavydim ar pns.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:06:01 | Nuoroda
pavasarelis rašė:

Ka gi as ir noriu ,,pasidziaugti'' savo rezultatu  nors trimestre turejau tvirta 9, o is egzo surinkau 54 procentelius, teisybe kaip reikiant tuo metu kaip pasake rezultata kazkaip neemiau i galva, bet db kai paskaiciau jusu komentarus, tai priverte susimastyti kas cia ivyko. Apmaudu, bet gal buna ir blogiau. Ir guodzia tas,kad as nevienintele tokia nuskriausta, jeigu kaikurie desimtukininkai pas mus surinko vos 45 tai dar bisky guodzia mane

 Aha, mane irgi. Bet dar labiau piktina, tie kurie laimėjo loteriją...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:07:31 | Nuoroda
sometimes rašė:

NEPASAKOKIT NESAMONIU!!!!!! kaip galima gauti maziau uz ta zmogu kuris net zodį grįžau su  y ilgąja parašo???WTF???

 Sakau, o dar užsipuola, kad skundžiamės!