Vartotojo nobodies pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-15 00:52:25 | Nuoroda

matyt, jau pavėlavau į didžiuosius pasitarimus, bet jei dar ne viskas prarasta - įmeskit ir mane į pokalbį. taigi mano skype: nobodies1.

Beje, jei atsiras kursiokų šiaip norinčių pabendraut, tai nesivaržykit ir parašykit

Žinutė parašyta: 2009-08-15 01:59:27 | Nuoroda

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

Žinutė parašyta: 2009-08-15 14:02:23 | Nuoroda
2kart rašė:
nobodies rašė:

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

ačiū. reiks taip ir padaryt.

 

Žinutė parašyta: 2009-08-18 17:16:11 | Nuoroda
dovilytia rašė:
nobodies rašė:
2kart rašė:
nobodies rašė:

Siaubas, kol viską perskaičiau beveik ir 2:00 atėjo. dabar jaučiuosi jau beveik nusimananti šioj srity, bet vis tiek liko šiek tiek klausimų. taigi, kai pildziau dokumentus, kad gaučiau bendrike kambarį, prižiūrintis dėstytojas suvebleno, kad galima ant prašymo užrašyt su kuo norėtum gyvent. Aš taip ir padariau. Tačiau mano draugė yra iš filologijos fako, o aš iš istorijos, todėl, tikriausiai, į mano prašyma nebus atsižvelgta. Nebent vietoj reiktų pakalbėt su tuo adminu. taip?

 Pas mus tokia pati situacija,aš iš mif, draugė iš ef, pasikalbėjom kai rašėm prašymus su administratorium,sakė nėra problemų, tik kai žinosit ar gavot tada pasisikambinkit ir parašykit prašymą kad kartu norit.:)

 

 o tai kada jiems ta prasyma paduoti? kad jau tuoj ir apsigyvendinti reiks...

cia gal tik mums taip su drauge nepasiseke (jin - vadyba ir verslo administravimas, as - ekonomika), kad bendriko administratorius kai siandien paskambinom sake kad nieko cia neiseis mums kartu gyvent ir apie jokius prasymus net nekalbejo.. tipo bendrikai ir taip prikimsti, jokiu cia kaitaliojimu nedaro, jei skirtinguose bendrikuose numatyta apgyvendinti.

 

šiandien ir aš gavau neigiamą atsakymą iš administratoriaus. sakė, kad reiks laukt ir gal metų bėgyje atsiras laisvų vietų arba reikia susitart su studentais. tai gal yra norinčių keistis t.y. pereiti iš istorikų bendrabučio į filologijos?