Vartotojo rimvyda pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-17 16:34:25 | Nuoroda

sveiki busimi studentai, parasysiu as jums tiesa apie bendrabucius - na statybininku pats geriausias, daugiausiai renginuku vyksta - taikos, o maluninikai tolokai, bet netoli studentu miestelio. patys juos studentai susitvarko taip, kad smagu but buna, cia viskas nuo jusu priklauso.

siaip skirtumo kuris barakas nera didelio, nes atstumai klaipedoj nera dideli;)

dabar del butuko gyventi - mano sesuo mokosi JTF, aplinkos inzinerija, bus jau 4 kurse, tai as issikeliau ir liko laisva dvigule sofa - tai priimtu kambarioke. butas Vingio gatveje - miesto kraste, bet autiku iki JTF 20 - 25 min, o iki socialiniu fako - 15 min. kaina nedidele  - 180 +komunaliniai (cia vienam zmogui). jei esat is JTF, tai ir pagalba butu, informacija is pirmu lupu apie destytojus.

tai kam reikia kambario su mergina - rasykit mano sesei - , i skype - rimvyda, arba skambinkite telefonu - 862697112 (ezys). idealu butu kad is silales, bet galima ir bet kur, gal susitarsite.

sekmes studijuojant, man tai cia patinka;)

 

Žinutė parašyta: 2009-08-17 16:45:29 | Nuoroda

sveiki, busimi kolegos.

as jau studijuosiu 4 kurse aplinkos inzinerija. jei kils kokiu klausimu studijuojant, ar noresite suzinoti naujienu ir visokiu patarimu apie studijas, destytojus - tai uzsukite i JTF atstovybe treciame fako aukste - priimsim, arbata pagirdysim, patarsim.

prisidekit prie studentiskos veiklos, tai ir studijuot smagiaus bus, ir uzrasu galesite susizvejoti;)

lauksim, uzsukite.

Žinutė parašyta: 2009-08-17 16:46:49 | Nuoroda

sveiki, busimi kolegos.

as jau studijuosiu 4 kurse aplinkos inzinerija. jei kils kokiu klausimu studijuojant, ar noresite suzinoti naujienu ir visokiu patarimu apie studijas, destytojus - tai uzsukite i JTF atstovybe treciame fako aukste - priimsim, arbata pagirdysim, patarsim.

prisidekit prie studentiskos veiklos, tai ir studijuot smagiaus bus, ir uzrasu galesite susizvejoti;)

lauksim, uzsukite