Vartotojo Zooma pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-23 17:49:52 | Nuoroda

Sveiki ;]

Žinau, gali nuskambėti beprotiškai, tačiau aš esu visiškoje nežinomybėje.. Net nenumanau kur galėčiau stoti.. Kvaila, bet neinau ko pati noriu... Planuoju laikyti lietuvių, anglų, istorijos ir matematikos valstybinius egzaminus, nežinau gal kam teko susidurti su panašia situacija ir galbūt jūs galėtumėte man patarti... Nes nuolatiniai klausimai ,,kur žadi stoti?" varo mane iš proto.. taigi, man skubiai reikia pagalbos.. ačiū :] 

Žinutė parašyta: 2009-08-24 01:47:24 | Nuoroda

Na. Merlinai, dėkoju ir už tai :] 

Žinutė parašyta: 2009-08-24 21:36:41 | Nuoroda

Patylėki ;DD 

tu net nenumanai kaip mane nuraminai ;DD Nuo įvairiausių minčių man jau galva susisuko ;DD o kokius tu egzaminus laikei? :D Kur įstojai? :DD įdomu labai ;DD  

Žinutė parašyta: 2009-08-25 18:16:50 | Nuoroda

Patylėki ;D

Šakės, tu nuramini geriau nei mano mama ;DD xa, tikrai pasinaudosiu tavo patarimais.. ;D Žinai, aš panašiai galvoju kaip tu, dėl to nusivylimo ir pan ;DD būtent todėl visiems sakiau, kad kai išlaikysiu egzaminus, tada ir žiūrėsim kur stoti ;DD didelis ačiū ;DD  

Žinutė parašyta: 2010-05-21 07:30:45 | Nuoroda

Sveiki,

aš vėl su klausimu? ;]

gal galite patarti ar naudinga ir perspektyvu stoti į rekreaciją ir turizmą? Labai reikia patarimų :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:04:43 | Nuoroda

AČIŪ :D

aš suprantu, kad gal buvo ir kvailokas klausimas, bet mane privertė suabejoti mano tėtis, nes jam tai atrodo visiškai neperspektyvi specialybė :}  

Ir dar manau stoti į Vilniaus kolegiją studijuoti rekreacijos ir turizmo, o vėliau perstoti į universitetą, nes mano brolis mokosi Vilniuje ir į kitą miestą stoti niekaip negaliu, ką manote? :}