Vartotojo Thommy pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-26 14:49:09 | Nuoroda

Na ką aš taip pat priklausau tiems, kurie tik pirmą kartą žengs į tą "studijų pasaulėlį". :) Kas liečia šventę tai nemanau, kad realiai verta ten vykti, kad ir kokį kursą pradedi, nes dažniausiai dėmesys skiriamas pompastikai ir pagrąžinimui, neva kaip smagu bus/yra studijuoti. :) O dėl fakultetų tai turbūt reikėtų nuvykti į savus fakultetus tam tikru laiku. Bent jau, kad tvarkaraštį sužinotum :P 

 

Žinutė parašyta: 2009-08-26 15:05:41 | Nuoroda

Naa, vistiek į pusę tų paskaitų neisim. Tai nėr ko čia pergyvent, jeigu jau baisiai reikės nuvarysit rugsėjo 1 į savo fakultetą kaip, kad Saulius sako ir pasižėsit gal kokiam stenduke gulės popiergalis su tvarkaraščiais.

Žinutė parašyta: 2009-08-26 16:39:48 | Nuoroda

Sveiki visi, kuriems pavyko sekmingai patekti būtent į šią specialybę. Tikiuosi, kad atsiras tokių kaip aš (pirmakursių) arba tų, kurie jau studijuoja nepirmą kursą ir pasidalinti savo pastebėjimais, įspūdžiais, galbūt ką nors patarti tiems, kurie tik pradės žengti šiuo keliu :) 

Žinutė parašyta: 2009-08-27 10:53:25 | Nuoroda

robertto idėja pati geriausia. Gryna studentiška logika "Kam jaudintis dėl rugsėjo 1d.? Geriau einam alaus!" :D

Žinutė parašyta: 2009-08-27 17:22:13 | Nuoroda
mandarina rašė:

visi stengesi bent pasirodyti pavyzdingais studentais;DD

 Tai žinoma, juk dar ankstoka nusiteikti tokiam studentiškam mastymui "aj poh** yra bus kaip bus" :D

Žinutė parašyta: 2009-08-27 19:02:20 | Nuoroda
robertto rašė:

kas dar i alaus vakareli?

 Kur? Kada? Nuuu jeigu ką žinokit bus dar vienas veikėjas

Žinutė parašyta: 2009-08-27 22:51:50 | Nuoroda
mandarina rašė:

ajsku darom savo:D pradedam viska is naujo,o ne darom taip kaip mokykloj 12metu darem:D kas uz??:D

 Aš! :D Nieko gero mes iš tų įžangų negavom, tas pats sh per tą patį būdavo kiek gi jau galima :)

Žinutė parašyta: 2009-08-30 17:44:35 | Nuoroda
Dolfas rašė:

Į ką šoksit? Treningus, formal, casual? 

 Of course casual

Žinutė parašyta: 2009-08-31 12:10:04 | Nuoroda
Vikte:) rašė:

Neakivaizdininkams rugsejo 1-a nereikia. Jums ižangine sesija prasides rugsejo 14d - spalio 2d.

 Čia rimtas bajeris? :| O tai kur tokia informacija išvis skelbiama? 

Žinutė parašyta: 2009-08-31 19:02:05 | Nuoroda
Kodėl man jokio lapelio nedavė :| Išvis informacijos apie ištęstines studijas rasti velniškai sunku, tarsi rodoma, kad tai nėra svarbu... Tarsi būtume kokie antrarūšiai  
Ir kiekvienas savaip traktuoja, kada ir kokiu būdu prasidės mums mokslo metų pradžia...Užkneeeesa.