Vartotojo mariukazz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-29 21:56:30 | Nuoroda

sveiki visi, na leiskit ir man prisijungti prie jusu esu vardu Marius, manau kad geriausia butu mum susipazinti, kad galetume veliau bendrauti, keistit info ir taip toliau, tdl palieku savo skype: cooperiukas

malnu butu su visais susipazinti laukiu

Žinutė parašyta: 2009-08-31 20:29:25 | Nuoroda

sveiki dar karta, ieskau busimu grupioku ir kursioku, manau galetume per dvi laisvas savaites susitikt, susipazint, pasiplepet :) taigi jei ka, rasykit man i skype : cooperiukas

Žinutė parašyta: 2009-09-01 12:36:27 | Nuoroda

Sveiki broliai ir seses neakivaizdinukai! sveikinu visus su rugsejo pirmaja!!! Kiap nuotaikos? Kaip sekasi? Uzuojauta del alkoholio pardavimo draudimo, tylos minutele........... anyway, sugalvojau cia, kad gerai butu mums kaip nors imt ir susitikt, padaryt toki nedideli meeta, kad ishnaikint itampa ir nedrasa atejus studijoms Manau kad galetume susitikt jau si savaitgali arba jau kita savaitele Taigi, jei kas nors susidomejo, parasykit man i skype: cooperiukas, arba sms arba skambinkit telefonu: 864879325, Marius. Laukiu!!!!!!!!

Žinutė parašyta: 2009-09-03 22:28:17 | Nuoroda

ash 6 grupe, skype: cooperiukas

Žinutė parašyta: 2009-10-09 10:27:40 | Nuoroda

Kuriu instrumentalus RnB ir pop muzikai, kaina sutartine, taciau nedidele, kadangi darau be masteringo, tai kaina svyruoja nuo 10-15 LT uz viena instrumentala, susidomeje gali susikontaktuoti su manimi per skype: cooperiukas
Aciu

Žinutė parašyta: 2012-08-26 01:17:37 | Nuoroda

Sveiki, esu busimas TTVAM studentas! Ieskau bendraminciu bendrakursiu ir siaip paselusiu zmoguciu, norinciu is anksto susipazinti, kad mazumele drasiau butu pirmosiomis studiju dienomis :) Ketinu studijuoti reklamos technologijas.

Norintys susipazinti, galite drasiai rasyti i skype: cooperiukas

Iki pasimatymo!