Vartotojo jammer pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-13 20:58:17 | Nuoroda

Sveiki. Gal kas galetu patarti? Esu dvyliktoke, planuoju stoti i vgtu architektura, problema ta, kad esu pasirinkusi matematikos b lygi, o kiek domejausi vgtu reikalauja matematikos valstybinio. Mokykloje sake, kad rugseji dabar dar svarsto, ar palikti mokyklini, ar ne. Taigi... jei paliktu, ar yra galimybe istoti i vgtu architektura laikius mokyklini matematikos egzamina? Bent i mokama vieta?O jeigu panaikintu mokyklinius, ar, jusu nuomone, imanoma gerai islaikyti valstybini lankant b lygi?.. :/

Žinutė parašyta: 2010-02-12 19:35:06 | Nuoroda

As stosiu. Tik dar nezinau kur, VGTU ar VDA. juk galima bandyt i abu? nes katik ziurejau praeitu metu stojamuju tvarkarascius ir  ziuriu sutampa datos, o taigi vyks skirtingose vietose..

Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:56:51 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Pasidalinsiu savo įspūdžiais, kai pernai laikiau egzaminą. 

Kokias 15 min rinkausi temas iš dviejų. Pagaliau pasirinkau temą - Ar dora prisidengti kauke? Iš pradžių net pavadinimo nesupratau, maniau, kad klausia ar dora yra prisidengti kauke :D :D . Tad rašau, rašau įžangą, kažkaip galvoju čia man nesiriša, pradėjo dar 15 minučių, po to perskaitau iš naujo pavadinimą  ir tada supratau kokia tema :D . Praėjo pusvalandis, o aš dar net normaliai nebuvau pradėjęs rašyti. Visas išraudau jaučiu, bet po to susikaupiau ir normaliai, net anksčiau baigiau. Bet streso buvo tikrai. Tad patarimas - skaitykit temą 5 kartus :D 

Kaip žiauriai! Visai nepagalvojau, kiek laiko reikės, kol temą išsirinksiu. O šiaip labiausiai bijau, kad neatrasiu jokio kūrinio kuriuo galėčiau remtis, labiausiai nenorėčiau temų apie kalbą, tautiškumą ir pan., dar kažką apie pop kultūrą. O apie meilę tai galėtų būt, pilna argumentų yra.

Sėkmės visiems!

 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 20:59:24 | Nuoroda

^

I      ten citata baigiasi po "5 kartus"

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:22:52 | Nuoroda

aš tai parašiau tuos žodžius po visų tų vertintojų eilučių, nes nežinojau kur daugiau, kuri ten pagal juos ta paraštė skaitosi. ir jokio brūkšnio nedėjau.

Žinutė parašyta: 2010-06-03 18:49:58 | Nuoroda
Audrutuke rašė:

Sveiki, galbut kazkas zadat stoti i daile ar su ja susijusias studijas. Susiduriaau su problema, galvojau stoti i Siauliu-taikomaja daile ir versla arba i Telsius-dailes ir technologijos pedagogika. Uzpildzius prasyma rodo,kad man stojamieji egzaminai vyks Vilniuje. Ar nuo siol visi stojamieji egzamina vyks Vilniuje? Gal nkas ir susidure su sia problema

 Tai taip, jei parašyta Vilniuj, reiškia ten ir bus, bet man neaišku tik dėl tų darbų peržiūros, nes jei aš pvz. stoju į gaminio dizainą Telšiuose ir į dizainą Vilniuj, tai parašyta, kad stojant į gaminio dizainą, peržiūra vyks telšiuose, o į dizainą Vilniuj yra 3 variantai, tai man įdomu, ar galima į abu stojant darbus vežt į Telšius?.

Žinutė parašyta: 2010-06-03 21:26:11 | Nuoroda

Man atrodo šitie dalykai skiriasi nuo dailės, plius ką tik vda priėmimo taisyklėse pasižiūrėjau, kad parašyta "su darbais prisistatyti savarankiškų darbų peržiūroje tame fakultete, kuriame yra vykdomos jo pasirinktos programos". Tai kaip ir aišku tada, nors ir labai nepatogiai išeina, kad reikės į du miestus važiuot.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:38:04 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:

 Oi nežinau nežinau, kaip su šitu egzaminu ;0
Klausymas - viskas gerai, kai kur net per lengva buvo. 
Readingas - omg kokia nesąmonė buvo... ypač part3... kaip nemėgstu aš tokių užduočių, atrodo viskas ten tinka... 

gramatika - šiaip visai nieko, tik ant galo pradėjau panikuot, kad nespėsiu rašinių parašyt. Tai jau nesigilindama sprendžiau aš tą gramatiką, ir jaučiu pridariau klaidų...

rašiniai - laiškas man patiko :DD  o su esė tai pasispaudžiau labiau, rinkaus filmo režisieriaus profesiją. :D

kiek gausiu, bus matyt ;/

 aš irgi apie režisieriaus profesiją rašiau ;) bet nors ir parašiau apie 200 žodžių, man vos užteko vietos į tą galutinį lapą viską perrašyt, ir šiaip sunkiai į tuos žodžius tilpau. Nes jei dėstymo turi būti 3 pastraipos ir dar įžanga su pabaiga, tai pagal žodžius vienai pastraipai man išėjo ne daugiau 2 sakiniai. Ir jei turi būt teiginys+pagrindimas, tai taip išeina vienas sakinys teiginys , o kitas pagrindimas. Ir visa pastraipa, nesąmonė

Žinutė parašyta: 2010-07-06 20:17:10 | Nuoroda

O kaip sužinoti rezultatus?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 12:06:09 | Nuoroda

Tai turi būti ten, kur "užpildytas prašymas"? Man tai nėra dar.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:56:15 | Nuoroda

tai žodžiu jei pas mane jokio kvietimo, taip išeina, kad bent į vf kaip ir neįstojau ?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:06:23 | Nuoroda
saltuke rašė:
raimislt rašė:
saltuke rašė:

Valio! pavyko prisiskambint i lama :D

 Rimtai? Ka sake? Kokia tavo situacija?

 Na kagi sake: iki 12 turetu pasirodyti, patys sedim ir laukiam. O pas mane tai tokia situacija, kad irasius ir mokamu ir nemokamu, ir ner nei vieno kvietimo, nors i vdu biologija tikejaus istot vf, nes mano balas didesnis nei pernai vf istojusiu gavos :S

 Nu vat man irgi keista, tikrai tikėjausi į vf, ypač kai stoju kur visai nedidelis konkursas.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 23:58:42 | Nuoroda

Mano kb 18.34, čia į VDA TDF, tikėjaus į nemokamą. Kol kas dar tuščia, gal dar rytoj atsiras vf :|

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:57:19 | Nuoroda

aš ką tik gavau laišką, kad įstojau į mokamą (gaminio dizainą).

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:00:55 | Nuoroda

tai jau rašiau, 18.34. Bet tai nelabai yra ko girtis, kaip suprantu reikės mokėti 11 000 lt į metus, neįsivaizduoju iš kur reikės tiek gaut. Bent šiuos metus kaip nors, paskui varysiu į užsienį. O tu neįstojai į mokamą? Ar nerašei išvis?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:05:21 | Nuoroda
varlius rašė:
Aistučiukas rašė:

kuriam laikotarpiui yra gaunamas vf. pusmeciui ar metams?

 pusei studijų laikotarpio

 tai pusei bakalauro?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:32:24 | Nuoroda

o į kokią specialybę stojai?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:57:01 | Nuoroda

aš tai išvis nesuprantu, jei aš parašiau į tą pačią specialybę ir vf, ir vnf, o gavau kvietimą į vnf, ar antro etapo metu yra galimybė gauti tos specialybės vf? ar neprarasiu vnf kvietimo jei lauksiu iki antro etapo pabaigos?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:40:24 | Nuoroda

klausykit, ar aš prarasiu vnf vietą jei antram etape į tą pačią spec. dar bandysiu vf?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:38:59 | Nuoroda

kas gali pasakyti, kas yra studijų įmoka, kurią reikia sumokėti už pirmąjį semestrą? Čia viso semestro kaina?