Vartotojo bambukaz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-15 22:37:38 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Sveiki :)
visu pirma patarciau neskirt viso demesio vien mokslams- juk jus paskutinius metus mokates mokykloje! Nesistenkint kuo greiciau "nugyvent" situos metus, paskui, jau istoje, atsiminsit juos su liudesiu...
nugrybavau truputi :)
As laikiau chemija, bio ir lietuviu. Chemijos mokytoja buvo "paplaukusi"- per antra pusmeti nerasem ne vieno kontrolinio... Pasakojo savo gyvenimo istorija ir panasiai. Tik namo uzduodavo egza kokiu nors praeitu metu issprest, kuri retkarciais pasitikrindavom klaseje. Repetitoriaus nesamdziau, mokiausi savarankiskai-nuo geguzes pradzios (egzas, kaip zinot, buvo birzelio 1). Pasiemiau programa, ir ieskojau kiekvienam punktui atsakymus is tokios plonos knygutes, jau nebeatsimenu, kaip vadinosi. Gavau 89%, miriau, kaip dziaugiausi. Buciau gavus daugiau, jei idemiai uzduotis skaityciau :D Palyginimui- klasioke lanke papildomai 3 metus, surinko, jei neklystu, 22 ar 24.
Biologijai ruosiausi skaitydama "Ar moki biologija", tokia zalia knygute (norint islaikyt, to visiskai pakanka), dar programa ziurejausi, aiskinausi idemiau tai, ko nesupratau is kart. Gavau 88 :) Tiems, kas laikys bio egza- i kiekviena klausima (po 3-4 taskus) atsakinekit kuo smulkiau, net jei parasot ka nors netiksliai, teisingos dalies tos klaidos neuzdengia.Tikriausiai vien tai mane ir isgelbejo :D
Lietuviu nesiruosiau, tik saziningai (retkarciais.... :D ) atlikdavau uzduotis klaseje, nes namu darbu mums kazkodel neuzduodavo. Gavau 98 ;)
Kiti klasiokai mokesi nepalygintinai daugiau-nuo pat metu pradzios. As mokiausi tik paskutini menesi, todel informacija dar nebuvo spejusi susimaisyt (o ir kai supranti, kad atideliot nebera kur, smegenys "isijungia")
Linkiu jums sekmes, nepersimokykite ir nors retkarciais leiskite sau pailset.
P.S.: neislaikytas egzas-ne tragedija.

 Sveikinu, pasigyrei puikiai :) o praktiško patarimo tai jokio :)

Žinutė parašyta: 2009-09-21 19:11:56 | Nuoroda

Dalia Grybauskaitė

Žinutė parašyta: 2009-09-21 19:18:21 | Nuoroda
_živilė rašė:
Turka rašė:

Kuria tema jus jau einate?

 Mes Vienos kongresą dabar einam. Pakartojimo ir mes nespėsim padaryt... O dėl netikusios mokytojos nesuk sau galvos, jei pati savarankiškai namuose ruošiesi, tai išlaikysi be problemų Beje, kur pati stosi?

 Kokia čia gėda gali  būti :D juolab tai ne tavo kaltė, kad mokytoja višta. oj blem primąstot Jūs :D

Žinutė parašyta: 2009-09-21 20:56:52 | Nuoroda

gal kas žinot iš artimųjų ar šiaip gal kas patys studijuojate ir norite pasidalinti privalumais bei trūkumai apie šią specialybę? Kalba eina mažadaug apie VU ir KU universistetus :)

Žinutė parašyta: 2009-09-22 13:24:16 | Nuoroda

aš nelaikysiu

Žinutė parašyta: 2009-09-23 19:37:43 | Nuoroda

laikysiu, nors praktiškai nieko nemoku :D

Žinutė parašyta: 2009-09-29 13:53:14 | Nuoroda
Joot rašė:

as jauciu likus menesiui iki egzo pradesiu kronta skaityt,taip ir prasides mano ruosimasis egzui :D 

 ne per vėlai? aš dabar ruošiuosi ją skaityti, tik pritingiu. nebent tu į dieną  po 10 skyriu žadi paiimti :D bet aš taip nuprotėčiau

Žinutė parašyta: 2009-09-29 13:55:13 | Nuoroda
Rulle121 rašė:
bright_night rašė:

klausimas buvusiems dvyliktokams: ar jus samdetes korepetitorius?

 nea :D ir nemanau kad to reikia, nebent visiskai nesupranti kokio tai dalyko, siaip uztenka individualaus darbo namuose ir konsultaciju su mokytojeis ( aisku jei tie mokytojei gerai ismano savo darba )

 tau lietuvių kalbos korepetitorių būtų buvę pravartu pasisamdyti :D

Žinutė parašyta: 2009-10-08 11:35:42 | Nuoroda

nu gi niekas nežino, čia tik galima spelioti. aš manau, kad norit gauti aukštą balą jį bus sunkiau surinkti, bet visumoje egzaminas tūrėtų palengvėti, nes egzaminą laikys ir mokyklinukai ir valstybininkai

Žinutė parašyta: 2009-10-08 22:08:50 | Nuoroda

neskaitant medicinos ir kai kurių inžinerijos mokslų, tai praktiškai viską :D

Žinutė parašyta: 2009-10-26 22:20:02 | Nuoroda

toks vaizdas, kad nusipirsit knygas ir jau būsit pasiruošę egzui :)

Žinutė parašyta: 2009-10-26 22:32:49 | Nuoroda

gali numesti linką, kur tiksliai radai šitą sąrašą? jei ištiesų šitas sąrašas yra nec'e ir jis dar kaip svarstomas ar nepatvirtinkas, tai gal tavo mokytoja ir teisi, bet jei ne, tai tavo mokytoja tiesiog višta :)

Žinutė parašyta: 2009-10-27 12:14:01 | Nuoroda

tai tavo mokytoja teisi :)

Žinutė parašyta: 2009-10-27 12:18:46 | Nuoroda

kad tos knygos irgi brangios :D šita knyga "Istorija - Politologija" autoriai:  Nijolė Letukienė ir Jonas Gineika. Tai man asmeniškai nelabai patinka, ir joje ne viskas yra. pavyzdžiui apie lietuvių tautinį atgimimą 19-20amžiuje praktiškai nieko ten nėra, ir šiaip, kai ieškau ko nors ,daug ko pasigendu :)

Žinutė parašyta: 2009-10-28 22:18:02 | Nuoroda

nu tai 2008 metų sąrašas. kas neaišku? :)

Žinutė parašyta: 2009-10-29 13:34:55 | Nuoroda

tai visada yra egzaminiai autoriai, jie daugmaž niekados nesikeičia.

Žinutė parašyta: 2009-10-31 11:30:17 | Nuoroda

aš atlorių šešėly perskaitęs ir dievų miškas dabar skaitau. daugiau tai nieko :D joo, remiantis tik ištrauka parašyti gerą interpetaciją nežinant viso kūrinio yra sunku :) nežinau kaip čia bus :O

Žinutė parašyta: 2009-11-02 14:49:54 | Nuoroda

žiūrint į kokį univera stosi. o šiaip pirmą mokykis tuos dalykus, nes kvaila yra planuoti ant kiek žadi išlaikyti egzaminus. Gerai, kad žinai kur nori stoti. tiesiog mokykis tuos dalykus ir tiek :)

Žinutė parašyta: 2009-11-03 18:04:25 | Nuoroda

Profkėje

Žinutė parašyta: 2009-11-06 19:40:40 | Nuoroda

išlaikyti egzaminą bus lengviau, o gauti didesnis balą sunkiau :) simple