Vartotojo SOLID pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-08 17:16:07 | Nuoroda

MRU finansu ekonomika, VU Ekonomika, Vgtu transporto inzinerine ekonomika ir vadyba.

Stojamuju balu skaiciuoklei matau, kad reikalinga : matematika,lietuviu,anglu bei istorijos metinis pazymys. Esu girdejes, jog galiu rodyti taip kaip man geriau:  arba istorijis valstybinis ir anglu metinis, arba priesingai? Ar taip tikrai galima?:)

Žinutė parašyta: 2009-11-09 14:31:38 | Nuoroda
KamileJ rašė:
SOLID rašė:

MRU finansu ekonomika, VU Ekonomika, Vgtu transporto inzinerine ekonomika ir vadyba. 

Žiūriu nusiteikęs ekonomikas šturmuoti.. O apie Stokholmo Aukštąją ekonomikos mokyklą Rygoje nemąstai?

 Nemastau:) Mano planai kiek kuklesni. Visgi galvoju baigus bakalaura vu ar mru magistra vykt mokytis i uzsieni, tada visgi ir pinigu uzsidirbes daugiau busiu ir supratimas apie gyvenima didesnis:),

Tai vat del to stojimo, tai stojant i ekonomika, isvardytu universitetu, ar galima kaitalioti istorijos/anglu egzaminus - metinius pazymius:) 

Žinutė parašyta: 2009-11-27 16:53:49 | Nuoroda

Nupirkit daug degtines:) Nupirkit daug zagirono:) Nupirkit daug uzkandos:) Pasirupinkit gera muzika:) Sukvieskit saunius zmones:)

Teminis vakaras + uzduociu vykdimas:) viskas. Svarbu, kad xebra maladec butu ir nestumtu reikalui esant;]

Žinutė parašyta: 2009-11-27 17:10:10 | Nuoroda

Man patiko komentaras kazkokio zmogaus istorijos temoj - "Perskaitai krontos dvi knygas, tada paimi istorija ir politologija, na ir 100 garantuotas, na bent jau as 90+ tikiuos gaut" :D tai vat xebra ramiai:) 


Žinutė parašyta: 2009-12-09 18:27:46 | Nuoroda

va mano komentaras apie PUPP.. 1/3 desimtos klases pamoku praleidau.. per lietuviu egzamina po rasinia ejau atsigert alaus(2bonkes).. islaikiau ltu 9, matke nepasiseke - 8 ir tai del savo kaltes..:) daugiau zodziu nereikia.. :D

Žinutė parašyta: 2009-12-14 14:52:50 | Nuoroda

vdu/mru ekonomika arba vgtu transporto inzinerine ekonomika ir vadyba:) va mano mintys.. tik dabar galvoju vdu ar mru geriau:)

Žinutė parašyta: 2009-12-15 10:06:05 | Nuoroda

nusimesk fizika, pasiimk anglu A lygiu ir ISTORIJA A lygiu.

Anglu A lygiu 12toj klasei tau butu svarbus metinis(gali ir b lygiu meitni turet taciau tai butu balu maziau negu a lygio pazymys), o istorija per pusantru metu gali puikiai simtukui pasiruost:) tad jokiu problemu.. nezlugai dar;)

Asmeniskai as istorijoj buvau stiprus labai iki 8tos klases:) 9,10,11 praktiskai nesimokiau ir 12toj dabar vel pradejau:) i  90+ taikaus:)

tai va sekmes;]

Žinutė parašyta: 2010-01-18 14:47:17 | Nuoroda

Turint pinigu tik uz korepetitorius, kadangi laikas, per kuri ismokstama, yra mazesnis:) taigi galima per atliekama laika, kazka kitka veikti ;]

Žinutė parašyta: 2010-04-15 11:00:03 | Nuoroda

nu galiu pasakyt pradejau ryte mokytis.. pazymio nezinau.. manau kokie 7 realiai:) bet va ateis egzaminas 90+ imu ir ramiai gyvenu, o tas iskaitos pazymis bus taip greit pamirstas..:)

Žinutė parašyta: 2010-04-27 09:11:30 | Nuoroda

tik gaila kai norai su galimybem prasilenkia:/

Žinutė parašyta: 2010-04-27 09:20:36 | Nuoroda

lt.wikipedia.org/wiki/Radomo_konfederacija

lt.wikipedia.org/wiki/Baro_konfederacija

viskas paprasta ir aisku:)

Žinutė parašyta: 2010-05-12 08:28:21 | Nuoroda
nemano rašė:

sveiki.as taip bijau sio egzo..ir vis pagalvoju,ka reiks daryt jei tarkim nezinosiu kokio nors saltinio.na niekaip nezinosiu koks kur kada kaip..ir nesugebesiu atsakyt i nei viena klausima..tiek daug tasku prarasiu...ar bandyt tokiu atveju speliot bandyt??

 is tavo tokio klausimu suprantu, kad 30procentu tikies..:) bandyk, tik idomu ar saltiniuose taip jau lengva atspet, kai visiskai nesusigaudai kur ir kas;)

Žinutė parašyta: 2010-05-14 22:02:28 | Nuoroda

Geriem nereikia, blogiem nepades.. :) Gi skaudziausia, kai mokeisi 5h ir gavai maziau negu tas, kuris prisedo 20minuciu prie egzaminu:)

Žinutė parašyta: 2010-05-18 21:59:05 | Nuoroda
tralain rašė:

laba,kartoju dabar viduramzius..ir net nelabai zinau ka ten tiksliai kartoti..dabar skaitau anglijos ir prancuzijos susikurima.reikia zinot tuos visus valdovus ju ar uztenka tik bendrai zinot kaip jos ten susikure ir centralizavosi

 Zinai pagrindinius valdovus, kas po ko valde, o daugiau ivykiu seka..:) 

Žinutė parašyta: 2010-05-29 13:49:14 | Nuoroda

nu va vakar patusinau, o siandien ramiai galiu mokytis:D labai normaliai galvoju:)

Žinutė parašyta: 2010-05-29 14:25:32 | Nuoroda

Galit paaiskint del tu prasymo siuntimu viska:)

Kiek zinau islaikius egzaminus, suzinojus ju rezultatus, tada galima siust:) tai kaip suprast? daugiau informacijos prasau:) kur kas kaip kada..:)

Žinutė parašyta: 2010-05-29 16:41:16 | Nuoroda

TIEV - transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba.

Taigi ka rinktis pasiulytumet? Pagal busimus egzaminu rezultatus tureciau sugebet istot i abi specialybes:) Prasau, pavardinkit pliusus ir minusus arba kitokias alternatyvas.

Ačiū

Žinutė parašyta: 2010-05-31 20:22:10 | Nuoroda

suvokimo atsakymus mestelkit, aciu:)

Žinutė parašyta: 2010-06-02 17:13:24 | Nuoroda

karikatura maximum 2taskai per egzamina, praleisk

Žinutė parašyta: 2010-06-02 17:15:00 | Nuoroda
živilė rašė:
laipsnis rašė:

O sakykime, pirmoji aukstoji mokykla pasaulyje yra laikoma Karolio didziojo Akedemija?

 Jei apie akademijas, tai Platonas ikure pirmaja. Tik nezinau, ar ji laikoma aukstaja mokykla

 Bolonijos universitetas yra pirmasis universitetas viduramziu europoje. XI amzius. :)