Vartotojo redziukas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 13:46:27 | Nuoroda

 Sveiki ;} gal žinot kur rasti šiandienos užduotis? Mums neleido išsinešti  

Pati šiaip manau, kad nežinau kaip man čia gavosi   Žemėlapį nepriklausomybės kovų buvau pasižiūrėjus, bet jaučiu, kad primakalavau ten, testas lyg ir neblogas, bet irgi būsiu nesąmonių prišaudžius ;/

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:07:16 | Nuoroda

 O jūs žinot, kada rezultatai skelbiami vbe? 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:08:48 | Nuoroda

 Labas ;} na aš, nors ir lankiau B lygį, esu gan patenkinta šiuo egzaminu, pakankamai daug užduočių išsprendžiau, aišku buvo ir tokių, kur tiesiog perskaitai, pažiūri, ir verti toliau :D tokia paskutinė užduotis buvo, ir teste gan sunkių dalykų buvo, bet apskritai, manau, kad turėčiau išlaikyti, gal būt ir nemažu balu, jei nebūsiu prikliurkinus klaidų ;} kaip kitiems sekėsi ? 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:28:43 | Nuoroda

 Kad logaritmų nebuvo tai tikrai labai gaila, ir rodiklinių lygčių ;/ Šiaip su tuo trikampio panašumu tai prikūriau, bet kokį taškiuką gal duos, rašiau, kad abu turi statų kampą (nes įbrėžtiniai kampai, kurie yra įbrėžti iki apskritimo skersmens visada būna statūs), kad turi bendrą kampą C ir dar apie vieną statinį, kad didžiojo statinis yra apskritimo skersmuo, dvigubai didesnis už mažesniojo trikampio statinį. Kaip manot, teisingai bus kuris nors? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:32:42 | Nuoroda
GytisB rašė:
newminde rašė:

egzaminas nebuvo sunkus tikrai. per 2h issprendziau 21 uzdavini per 1h paskutini ;D nzn ar teisingai ;D atsakymas gavosi man trupmena ;D kaip su paskutiniu gavosi jums/ 

 Aš gavau 1,4 m/s.

Be jokių apvalinimų.

 O gal galėtum maždaug papasakoti, kaip sprendei ? 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:34:39 | Nuoroda
gyntass rašė:
redziukas rašė:

 Kad logaritmų nebuvo tai tikrai labai gaila, ir rodiklinių lygčių ;/ Šiaip su tuo trikampio panašumu tai prikūriau, bet kokį taškiuką gal duos, rašiau, kad abu turi statų kampą (nes įbrėžtiniai kampai, kurie yra įbrėžti iki apskritimo skersmens visada būna statūs), kad turi bendrą kampą C ir dar apie vieną statinį, kad didžiojo statinis yra apskritimo skersmuo, dvigubai didesnis už mažesniojo trikampio statinį. Kaip manot, teisingai bus kuris nors? :D

 Teisingai, 1 kampas bendras, 2 status, o 3 ir taip bus lygus nes pirmi du vienodi kampai

 Nu ką, tris taškiukus tada jau tikrai turiu 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:49:54 | Nuoroda
Pixma rašė:

is uzdavinio apie teatra nervino mane, bet gavau 3. Kiek jus?  

 Ir aš 3 gavau :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:11:25 | Nuoroda
Strujus rašė:
Sonix rašė:

panasumo taisykle yra: 2 kampai vienodi ir viena krastine arba 2 krastines vienodos ir vienas kampas,. Tu trikampiu kampai vienodi, o ab bendra buvo

Juk čia ne panašumo, o lygumo taisyklė :)

Beje, kas nors su tikimybėm gavo 1/9 ir 211/243 ? :)

aš gavau 1/9 ir 1/3 man ten labai susiprastino :D 
Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:14:02 | Nuoroda
tillary rašė:
redziukas rašė:
Strujus rašė:
Sonix rašė:

panasumo taisykle yra: 2 kampai vienodi ir viena krastine arba 2 krastines vienodos ir vienas kampas,. Tu trikampiu kampai vienodi, o ab bendra buvo

Juk čia ne panašumo, o lygumo taisyklė :)

Beje, kas nors su tikimybėm gavo 1/9 ir 211/243 ? :)

aš gavau 1/9 ir 1/3 man ten labai susiprastino :D 

jeeees, as irgi tiek pat:D

 

 Kaip gerai  nes jau prieš tai rašę išgąsdino mane tu tais šimtais :/

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:22:58 | Nuoroda
Strujus rašė:
Himalaya rašė:

Bliam, aš ten su vektoriais D koordinatę gavau trupmeninius skaičius, kažkokius nesąmoningus

 Aš gavau D ( 10 ; -5 ) :)

 O aš tokį gavau vektorių AC :o 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:27:58 | Nuoroda
matrica rašė:

as tai D gavau 17;1 ar bwnt kazkas panasaus..

 Aš jei gerai pamenu x gavau 12, tai koordinatės gavosi (12;1) 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:32:46 | Nuoroda
NONcom rašė:
aurete rašė:
Dainius rašė:
NONcom rašė:

 Ingridėle, galiu pasakyti, slėpkis su savo tais šimtukais, niekam jie neįdomūs. Atsakymus iš lempos muši ir po to dar sakai tipo "12 yra 1,2", kai pamatei, kokius atsakymus kiti rašo :D Išvis, jei šimtukus surinkai, eik į "studentams" skiltį, nes tu jau praktiškai studijuoji, kur nori. Ačiū už tavo vargą giriantis. 

O apie egzą, tai nustebino, kad jis tikrai nebuvo sunkus. Prasimečiau su paskutiniu uždaviniu, sprendžiau labai ilgai, o kai susidariau lygčių sistemą, tai jos išsigandau :D Per paskutinį uždavinį nespėjau priešpaskutinio išspręsti, bet jau niekis, būna visiems. Kiti uždaviniai nesunkūs, bet tiksliai žinau, kad yra kur padariau klaidų. Ten su tikimybėm kur buvo, tai antroj užduoty niekas nenaudojo niutono binomo? Ta prasme C vieneto nuo 5 x p^1 x q^4?. Gavosi atsakymas 80/243. ;O. Šiaip stebėtinai daug visokių išvestinių, integralų, paprastų artimetinių veiksmų tiesiog. :) Na bet parašiau ir gerai, nukrito dar vienas akmuo. Jau bus kaip bus, bet visiems linkiu kuo geresnių rezultatų. Išskyrus Ingridėlę, nes ji ir taip šimtą gaus, nėra ko linkėti. :D

 Aš taip pat gavau 80/243 :)

 Pagal niutono binomą gavai, kad vieną kartą ras mašiną, o ne bent vieną

 Tai kaip gaut bent vieną? Logiškai mąstant, jei vieną kartą ras, tai ir bus taip. Kad rastų daugiau kartų, tikimybė mažesnė. :) Kaip tu sprendei tada?

 Tai bent vieną kartą reiškia, kad gali ir visom kitom dienom rasti, bet būtinai nors vieną iš dienų. 

Žinutė parašyta: 2010-06-18 20:08:17 | Nuoroda

 Sveiki ;} 

Parduodu kelias knygas.Šiauliai.

Vadovėlis ir pratybos "Ekonomika ir verslas"

Anglų kalbos vadovėlis ir pratybos "Enterprise 4"

Matematikos uždavinynas 8kl.

Matematikos užduotys su atsakymais pagrindinės mokyklos kurso kartojimui.

Išsamesnė info ir nuotraukos public.fotki.com/redzius/parduodama/ 

Jei kas susidomino, rašykit el.paštu  

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:52:16 | Nuoroda

 Gavau tikrai daugiau, nei tikėjausi   63   Esu be gaaaalo laiminga !!! Ir sveikinu visus išlaikiusius 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:26:08 | Nuoroda

 Pas mane tarp klasiokų liūdnai gan gavosi, beveik 10 neišlaikė.. Viena mergina nėjo 3metus į mokyklą, pamokas, vis pasirodydavo į mėnesį po kelis kartus, ir ji išlaikė 13%, o kita, kuri visus metus atsakingai lankė pamokas, iš visų interpretacijų, teksto suvokimų tikrai gaudavo gerus pažymius net neišlaikė..  Taip, kad egzamino rezultatai dažnai neatitinka įdėto darbo.. ir tai labai skaudu 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:39:58 | Nuoroda

 Sveiki, pas mane lamoj dar teberašo, kad vnf vietos bus skelbiamos kelių valandų bėgyje.. Ar jau kas nors esat gavę rezultatus dėl vnf? Nes man per pirmą turą vienintelė viltis.. Nes net į kolegiją su virš 14 nepakliuvau.. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:50:34 | Nuoroda

 Aš jau ir vakar visas akis išverkiau, kad reiks į antrą turą eit, kai visi džiaugiasi nemokamom vietom, nes gavau sms, kad negavau jokio pasiūlymo.. Bet paskui kai pasiskaičiau, daug kas gavo tokius sms, o vfn lyg ir neskelbia.. Tai kaip reikia sužinoti ? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:56:45 | Nuoroda
Cinike rašė:

Nieko ir ash nebesurpantu, tai nuo snd prasideda atseit tas antras etapas... o jie net neleidzia to prasymo redaguot? tai ka daryt?

 Tai matai, jie net rezultatų visų paskelbti iki dabar dar nesugebėjo.. Tai tikrai ir tie visi turai nusitemps

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:57:12 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
redziukas rašė:

 Aš jau ir vakar visas akis išverkiau, kad reiks į antrą turą eit, kai visi džiaugiasi nemokamom vietom, nes gavau sms, kad negavau jokio pasiūlymo.. Bet paskui kai pasiskaičiau, daug kas gavo tokius sms, o vfn lyg ir neskelbia.. Tai kaip reikia sužinoti ? 

 Reikia palaukti... Niekas dar nežino... Neverk, nusiramink ir palauk, nieks dar tikrai nežino, nes niekur nepaskelbta VNF. Tikrai sulauksi atsakymo...

 Ačiū už palaikymą 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 10:44:58 | Nuoroda

 Sveikučiai ;} gal yra įstojusių į ŠU ekonomiką?