Vartotojo greÄius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-06 23:35:36 | Nuoroda

Na, abitūra ;D

 

pasiskaiÄiau aš jÅ«sų pasisakymus, tai man atrodo, kad dbr ne lapkritis, o koks birželis ar gegužė. visi taip sunerimÄ™, mokosi, bijo, kad nespÄ—s, ngygas perka..

nežinau, mes pakartojom visÄ… kursÄ…, kÄ… išÄ—jom pernai, o dabar mokomÄ—s pramonÄ—s perversmÄ…. bet nei mes, nei mokytoja kažkaip nebijo dar, kad nespÄ—sim. nors ji tikrai nemažai info duoda, konspektÄ… turiu sukaupus nemažą su žemÄ—lapiais, lentutÄ—m (paginde iš tos istorijos-politologijos knygos) ir panašiai ;}

kažkaip per daug stengiuos nesukt sau galvos. mokausi dabar tik tai, ką dabar mokomės. bet atsakingai. vėliau tik kartosiu.

o mano patarimas bÅ«tų tai geriau mokytis iš vienos knygos, o kitur pažiÅ«rÄ—t ten klokias lentuts ar žemÄ—lapius, o ne šturmuot 15kÄ… knygų ir paskui išvis nesusigaudyt kaip Äia kas Äia.. ;}

tai tiek. sÄ—kmÄ—s mokantis ;o

Žinutė parašyta: 2009-11-06 23:39:34 | Nuoroda

socialiniai mokslai man ;} kol kas planuoju leidybÄ…, informologijÄ…, verslo informacijos vadybÄ… ;} tik dar nÄ—ra konkreÄių prioritetų, kuriai teiksiu pirmenybÄ™ ;}

Žinutė parašyta: 2009-11-07 11:31:27 | Nuoroda

DÄ—l egzaminų lengvumo, tai nežinau. Kai pernai toks lengvas buvo, tai manau šiemet bus jau sunkiau.. ;o

o dÄ—l sujungimo egzaminų tai žinot, išlaikyti tikrai bus lengviau, jei kruopšÄiai atliksi tas "lengvesnes" mokyklinio užduotis ir susirinksi visus taškus, bet gauti 100 bus sunkiau.

Žinutė parašyta: 2009-11-07 11:34:17 | Nuoroda

Vakar labai kruopšÄiai perskaiÄiau senÄ…jį forumÄ… ir man dabar labai įdomu, kokios nuomonÄ—s įstojus? Nedaug dar praÄ—jo laiko, bet kaip jum ten? Pati mÄ…stau teb šiemet stoti, tai labai įdomi nuomonÄ— jÅ«sų.

Žinutė parašyta: 2009-11-07 15:46:01 | Nuoroda

Anglų bnelaikau, nesimokau A kurse, tai nieko ir nežinau. tiesÄ… tu Äia šiaip pasakei, apie tÄ… istorijÄ… ir matiekÄ…. Na nežinau, nesiskundÄ— pernai abitÅ«ra egzais, tik istorija. todÄ—l tokiÄ… nuomonÄ™ ir susidariau, kad nebuvo sunku. na, ir mokytojai sako, kad šiemet laukt jau sunkesnių. ypaÄ matiekos mokytoja vis tai primena ;D

Žinutė parašyta: 2009-11-07 15:54:21 | Nuoroda

Logiškai pamÄ…sÄius, tokiam kalbÄ—jimui lengviau pasiruošti, bet sunku bus gauti gerÄ… įvertinimÄ….

Mum mokytoja pasakojo, kad pakeitÄ— temas, nes tarkim apie įvairias technologijas kas kalbÄ—davo, tai mokytojos paÄios ten ne viskÄ… supranta, o jom dar reikia klausimus pasiruošti, o tai padaryti sunku, kai tau kalba apie kokius ten elektronus, o esi literatÄ— ;} tai va.

o potėmes bus žinomos, bent kaip mum sakė, žiemą gal jau netgi.

o sunku bus gauti gerÄ… pažymį, nes Äia jau žiÅ«rÄ—s į tavo išsilavinimÄ… ir pan. nebegalÄ—s bÅ«t taip, kaip bÅ«davo pernai, kad ateidavo keletas abiturientų ir žodis žodin pasakydavo ten kokius iškaltus sakinius. šitoj mÅ«sų įskaitoj tikrins kiek ir kokius kÅ«rinius perskaitÄ™ esam, kokiais kontekstais remiames ir pan.

 

Žinutė parašyta: 2009-11-07 16:40:47 | Nuoroda

Neaiškiai pasakiau. faktas, kad kals. Bet vertintojai žiÅ«rÄ—s, kiek "iškalei" iš savo galvos, savo patirties, o kiek "iškalei" iš interneto ir pan.

Žinutė parašyta: 2009-11-08 13:35:37 | Nuoroda

O Äia su tokiom potÄ—mÄ—m rimtai viskas? ;o mane tai baugina ;D  mum kažkÄ… lietuvių mok. sakÄ—, kad prieš daug metų tokios potÄ—mÄ—s buvo, bet kad šiemet tokios panašios bus, nieko nesakÄ—. ;o

 

Aš asmeniškai planuoju imti kultÅ«rÄ… ;}

Žinutė parašyta: 2009-11-09 21:12:31 | Nuoroda
vanity rašÄ—:

gal kas planuojat i leidyba?

 aš, bet matyt jau nebe pirmu numeriu.

Žinutė parašyta: 2009-11-11 23:46:08 | Nuoroda

aš teisingai supratau? jau baigÄ—t visÄ… istorijÄ…? ??

niekaip nesuprantu, kaip taip įmanoma. mes tai nemažai laiko skyrėm kartojimui, todėl dabar tik pradėjom "Tautų pavasarį", o kitos klasės, kurios nekartojo, jau XXI amžių pradėjo. bet vistiek. kaip įmanoma buvo viską baigt ;o

Žinutė parašyta: 2009-11-17 18:06:51 | Nuoroda

žiÅ«rÄ—kit, ar aš viena kažko nesuprantu?

istorijos egzaminas, pagal patvirtintą planą, tikrai birželio 4 ??

Žinutė parašyta: 2009-11-17 22:31:38 | Nuoroda

o penktadienį paskutinis skambutis. tobula. ;s

Žinutė parašyta: 2009-11-18 20:14:59 | Nuoroda

galėsi mokyklinį perlaikyti.

Žinutė parašyta: 2009-12-02 21:23:10 | Nuoroda
sanemis rašÄ—:

Tai jeigu mokiausi matematikÄ… B lygiu, tai valstybiniame egzamine neprivalau kitų sprÄ™sti uždavinių, kurie nepažymÄ—ti B raide? Ir tie 40 procentų, bÅ«tų kaip iš mokyklinio 10? Gal laikyti vis dÄ—lto? :D

 Neprivalai, bet nemanau, kad visiškai nieko nepadarytum iš A lygio ;}

aš tai laikau irgi matoiekÄ…, nors šiaip nelb reikia man jos egzo, bet aaai.

Žinutė parašyta: 2009-12-03 22:04:10 | Nuoroda

tai kad tada visiška nesÄ…monÄ— Äia. kaip gali žmogus rašyt ir eit lygiom teisÄ—m su A lygiu, kai kai kurių dalykų išvis nesimokÄ—?

Žinutė parašyta: 2009-12-03 22:05:38 | Nuoroda

na aš dbr per kelias šitas dienas pasidariau pavyzdinÄ™ užduotį. šiaip nžn, daug ko tikrai esam dar nekartojÄ™, ypaÄ tų sukilimų Lietuvoj, bet nebuvo taip jau sunku kažkaip.. Galvojau bus baisiau.

Žinutė parašyta: 2009-12-04 20:15:22 | Nuoroda

mum tai Äia karantininis namų darbas ;D

Žinutė parašyta: 2009-12-07 22:10:43 | Nuoroda

yra daug būdų, kur tai pasitikrinti.

Žinutė parašyta: 2009-12-08 22:54:29 | Nuoroda
R.V.U. rašÄ—:

Kur rast išsamiÄ… informacijÄ… apie 2010 metų matematikos egzamino sandarÄ…?

 www.nec.lt

Žinutė parašyta: 2009-12-15 20:48:28 | Nuoroda

kaip tai nebegalima keist?pas mus va dbr dvyliktokai kaip tik planus keiÄia. aišku, sunku bÅ«tų pasikeitus, nes turÄ—tum per likusį laikÄ… ne tik egzam pasiruošt, bet ir atsiskaityt pusantrų metų temas tų dalykų, į kuriuos pereitum..

todėl siūlau dėt pastangas ir mokytis fiziką ar ką tu ten nori, kad įstotum ten, kur nori. viskas įmanoma.