Vartotojo **ress pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:06:34 | Nuoroda

TTVAM turizmo ir viešbučių adminitravimas ;)))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:27:54 | Nuoroda
vytaka rašė:
**ress rašė:

TTVAM turizmo ir viešbučių adminitravimas ;)))

 Oo, aš ten pat :DDD

 Nežinau ar noriu aš ten... Bet bijau, kad jei atsisakysiu, tai vapšė niekur neįstosiu ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:39:13 | Nuoroda
vytaka rašė:
**ress rašė:
vytaka rašė:
**ress rašė:

TTVAM turizmo ir viešbučių adminitravimas ;)))

 Oo, aš ten pat :DDD

 Nežinau ar noriu aš ten... Bet bijau, kad jei atsisakysiu, tai vapšė niekur neįstosiu ;)

 Blemba, ir man ta pati problemėlė, kai rašiau atrodė aj... O db jau susimąsčiau :DD Velnias žino, šiaip, gi gera specialybė, paklausi :DD

A tu į vf ? Aš tai į vf, tai bijau ,kad jei atsisakysiu, nebegausiu daugiau vf vietos :DDD

 Tai aš to paties bijau. Jo, į vf, bet kadangi čia yra nevalstybinė kolegija, tai skirtumą tarp finansavimo sumos ir studijų kainos, reikia sumokėt, tai šiuo atveju 1308lt, jei neklystu. Nežinau ką daryt :( ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:48:06 | Nuoroda
vytaka rašė:
**ress rašė:
vytaka rašė:
**ress rašė:
vytaka rašė:
**ress rašė:

TTVAM turizmo ir viešbučių adminitravimas ;)))

 Oo, aš ten pat :DDD

 Nežinau ar noriu aš ten... Bet bijau, kad jei atsisakysiu, tai vapšė niekur neįstosiu ;)

 Blemba, ir man ta pati problemėlė, kai rašiau atrodė aj... O db jau susimąsčiau :DD Velnias žino, šiaip, gi gera specialybė, paklausi :DD

A tu į vf ? Aš tai į vf, tai bijau ,kad jei atsisakysiu, nebegausiu daugiau vf vietos :DDD

 Tai aš to paties bijau. Jo, į vf, bet kadangi čia yra nevalstybinė kolegija, tai skirtumą tarp finansavimo sumos ir studijų kainos, reikia sumokėt, tai šiuo atveju 1308lt, jei neklystu. Nežinau ką daryt :( ;D

 Ciku, pala pala :DDD Aš šito net nežinojau, damn :DDD Blm, čia į pusmetį? Ne? Nu šiaip nėra daug :DD Aj, man tai jau visai ir smagu pradeda darytis, kai pagalvoju paskui vėl veliau suk galvą priims, nepriims, gausi vf ar negausi, o čia  4m. be to tiktai , tai visai ir nieko ,be to kažkur girdėjau ,kad užsienį šita kolegija atseit "gerbiama" :DDDD

 Ne, į metus ;)) Na jei stoji į ištestines, tai mokais, 4 metus, jei į nuolatines, tai 3, juk kolegija ;D Nežinau, gal reikia bandyt rizkuot, nepatiks, tada kitąmet gal perstosiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:03:36 | Nuoroda
vytaka rašė:
**ress rašė:
vytaka rašė:

 Ciku, pala pala :DDD Aš šito net nežinojau, damn :DDD Blm, čia į pusmetį? Ne? Nu šiaip nėra daug :DD Aj, man tai jau visai ir smagu pradeda darytis, kai pagalvoju paskui vėl veliau suk galvą priims, nepriims, gausi vf ar negausi, o čia  4m. be to tiktai , tai visai ir nieko ,be to kažkur girdėjau ,kad užsienį šita kolegija atseit "gerbiama" :DDDD

 Ne, į metus ;)) Na jei stoji į ištestines, tai mokais, 4 metus, jei į nuolatines, tai 3, juk kolegija ;D Nežinau, gal reikia bandyt rizkuot, nepatiks, tada kitąmet gal perstosiu :)

 Aj, tai į metus baika tada, darbą gavus, tai mėnesio alga :DDD Aha, ir aš tą patį galvoju, kaip bus taip :D Aa, a tu į dieninį? ;D Aš tai jo, į neakiv. Tai biški ilgėliau :DDD A kaip ten grafikai įdomu būna? Gal žinai kiek laiko neakivaizdininkai ten turi sedėt? :DD

 Net neįsivaizduoju, išvis parašiau ten iš lempos ir pist yra ;))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:56:35 | Nuoroda

Tai ar yra gavusių kvietimą čia studijuoti? Ar priimsit?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:59:36 | Nuoroda

Tai negi niekas negavo pakvietimo studijuot šiais metais, tik aš viena? ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:03:33 | Nuoroda
Ausra77 rašė:

Istojau i ttvam ir noreciau rasti kambarioke ieskoti kur gyventi :)

 Į kurią specialybę įstojai? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:59:45 | Nuoroda
Gabytė91 rašė:

Beje,įstojau į viešbučių ir turizmo admn. :) Būsimi grupiokai atsiliepkit! ;D

 Aš irgi čia įstojau ;) Į nuolatinį tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 23:58:01 | Nuoroda

Mano 14,96, vf ;) Nesuprantu, lamoj žiūrėjau, virš 800 prašymų į šitą specialybę, bet įstojusių kažkaip neatsiranda ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:32:35 | Nuoroda

Man tai daug klausimų kyla dabar dėl tų visų įmokų ir to studijų kainos likučio. Žinau, kad reikia sumokėti registracijos mokestį 120 lt. Dabar ttvam.lt išskaičiau, kad yra dar kažkokia stojamoji įmoka 50 lt, tai nesuprantu kiek čia mokėt reikia. Reikia ir tą stojamąją įmoką tipo sumokėt prieš pasirašant sutartį?

Metinė studijų kaina 5200 lt, o finansuoja 3238 lt. Skirtumas gaunasi 1962 lt. Iki kada jį reikia apmokėt?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:31:42 | Nuoroda

Blm, neparašyta, ir aš žiūrėjau, va pvz VU mačiau, per 5 dienas pasirašius sutartį. Bet šiaip bet kokių atveju pasirašius sutartį. Neįmanoma kitaip.

120? 50? Blm, aš tik 100 mačiau :D Nesigaudau jau :D

Pala, tai jei 3000 su biškiu finansuoja, o tai man iš neakiv 3900 atimt šitą sumą, da? Tai dar nieko man, tau tai daugokai jau gaunasi...

Oj, biški susimaišiau, 100 lt, univeruose 120 ;) O dėl tų 50 lt tai nežinau, reikės ryt poryt pasiskambint į informaciją ir paklaust. Jo, neakivaizdiniu, tai tikrai nedaug gaunas, o man tai daugokai... Ir dar nežinau iki  kada čia apmokėt reikės. Kaip užknisa...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:32:42 | Nuoroda

Biški susibalamutinau aš čia su tuo komentaru, copy/paste ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:36:40 | Nuoroda

Aš irgi į nuolatinį ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:40:28 | Nuoroda

Jo jo, aš ten nieko nesuprantu, kol neįstojau, tai net nežinojau, kad čia nevalstybinė kolegija. Nesuprantu nieko su tais mokesčiais, atrodo negali visko konkrečiai parašyt. O dėl pačių mokslų, tai nei pasirenkamieji dalykai parašyti, nei privalomi, nieko... Kad matieka bus, tai bus, dar keista man, kad čia matiekos egzo nereikėjo, nes kitose kolegijose reikalavo matiekos egzo ;) Tikiuos nesigailėsiu čia įstojus, nes tada 3 metus keiksiuos... ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:41:51 | Nuoroda

O kas man, aš ten nieko nesuprantu, tegul dirba tik ;D Nu šiaip tą patį pagalvojau, bet pabandyt juk galima ;) O jei ne, teks kankintis iki pirmadienio nieko nesuprantant ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 02:04:52 | Nuoroda

Kaip matau jau yra susitvarkiusių dokumentus, tai vat noriu paklaust, reikia tik registracijos mokesčio čekio? Nes ttvam.lt išskaičiau, kad yra kažkoks stojamasis mokestis 50 lt, tai nesuprantu kaip čia, reikia dar ir šitą apmokėti? Ir vat dar klausimą turiu, įstojau į vf, valstybė finansuoja 3000 kažkiek ir likutis man lieka 1962 lt, kurį turiu apmokėt. Toj ttvam.lt nieko nerandu iki kada čia reikia tą likutį apmokėt, gal kartais žinot kas? ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 02:06:22 | Nuoroda

Ir va dar, kada čia tie fux'ai bus, jeigu čia išvis tokie būna? ;D Bijau, kad nepasigailėčiau įstojus čia... :) Tikiuos patiks mokytis ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:52:09 | Nuoroda

Tai žinai, kas antrą šeštadienį bent jau ne kiekvieną dieną  ;D

Nu ne vien matieką, aišku, kad ne, bet kiek kitų kolegijų programas turizmo žiūrėjau, tai eina aukštoji matieka... ;D Linksma, nes aš ir norėjau stot ten, kur jokios matiekos nėra ;D Nu kaip nors ;D

Galima, bet norint magistrą mokytis, reikia išlyginamąsias dar atsimokyt metus laiko, tai gaunasi tas pat kaip univere ;D

Gerai, tikiuos daugiau jokių staigmenų nesužinosiu ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:56:05 | Nuoroda
Gabytė91 rašė:

Registracijos moketis už dokumentų tvarkymą yra ne 50,bet 100 Lt;)) ir skambinomės į TTVAM,sakė,kad to likučio nereikės mokėti;)

 Tai žinau, kad registracijos yra 100 lt, bet aš toj jų svetainėj kažkokį dar stojamąjį mokestį radau ;D Nu gal ir nėra tokio, nežinau. Rimtai nereikės? Tipo iš viso jo nereikės mokėti? Tada tai nuostabu tiesiog ;D