Vartotojo Anheli pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:40:10 | Nuoroda

 Sutinku, kad Japonijos kultūra gąsdina, bet tas Kinijos platumas irgi ne ką mažiau baisus :D Nelabai suprantu, kaip įmanoma būti šitaip neapsisprendus - juk kultūros skirtingos, kalbos skirtngos, tai kažkuri jų turėtų būti kažkuo patrauklesnė arba priešingai - turėti kažką, kas atstumia. Jei jau Japonijos kultūra, kaip sakai, gąsdina, ar gerai jausiesi ją studijuodama ir vėliau su ja dirbdama? Che, aš čia, aišku, verbuoju į sinologiją, nors ir Kinijos kultūroje yra nelabai skanių dalykų, mano nuomone. Žodžiu, net nežinau, ką bepatarti. 

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:18:11 | Nuoroda

 Nėra už ką. Džiaugiuosi, jei nors kiek padėjau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 19:08:12 | Nuoroda

Taikliai pasakyta, tik patikslinčiau, kad Kinija yra daugybė skirtingų pasaulių, kuriuose yra visko :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:39:32 | Nuoroda

Ir aš sveikinu apsisprendus! Savo juodą propagandinį darbą atlikau :D Juokauju. Ir dėl ko labiausiai sveikinu, tai kad tu garantuotai įstosi ir gali būti rami :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 17:16:13 | Nuoroda

Kinologai, srinialogai - kaip tik mūsų, sinologų, nevadina :D

Dėl arabistikos nieko negirdėjau. Šitam forume kažkas iš turkologų yra pasirašęs, galima to žmogaus paklausti, kas domina. Turkologai turi arabų kalbą, tai kažką turėtų žinoti.  Tiesa, esu girdėjus nelabai gerą dalyką, kad arabistai turės nedaug dėstytojų. Bet negaliu tvirtinti, kad tai faktas.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:20:05 | Nuoroda

Naaaa, kas įstojot? Rašom rašom savo skaipus! :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:09:09 | Nuoroda

Ooo, sveikinu jus abu! JapaneseKoreanLover, studijuodama sinologiją galėsi rinktis laisvuosius dalykus iš japonologijos, taip kad Japonija dar neprarasta!

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:18:41 | Nuoroda

O kelintu numeriu įstojai? 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:19:13 | Nuoroda

uch, cia buvo > JapaneseKoreanLover :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:28:03 | Nuoroda

> JapaneseKoreanLover, žodžiu, šaunu, kad priėmė tave. Iš tikrųjų balas nėra didelis, turbūt konkursas į sinologiją šiemet sumažėjo, hmm. Įdomu.

Dar kartą parašau savo skype - marengo8. Jei rengsit kokia skype konferenciją ar kažką panašaus, pakvieskit :) Mūsų kursas prieš pat rugsėjo 1-ąją buvo susibėgęs susipažinti, gal ir jūs tą patį norėsit padaryti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:23:45 | Nuoroda

 Sinologijai reikalingi pakankamai aukšti balai, paprastai stojama su 90 ir daugiau, bet šiemet kai kam pasisekė ir su mažesniais įstoti. Keli įstoję žmonės dalyvauja šiame forume, taip kad pažiūrėk, kokie jų balai. O kokie taviškiai?