Vartotojo Selekcija pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-09 22:46:06 | Nuoroda
zygiskr rašė:

 Siūlyčiau perskaityti apie 20 knygų iki egzamino (angliškų, žinoma).

 Pasiūlymas atmestas ;D

Žinutė parašyta: 2009-12-11 19:33:32 | Nuoroda
Moncceee rašė:

Sveiki:) norejau paklausti, ar daug norinciu i odontologijA? Ir kaip manote, ar bus lb aukstas balas?:)

 Aukštas bus, tikrai aukštas.

Žinutė parašyta: 2009-12-11 19:36:24 | Nuoroda
Moncceee rašė:

Sveiki:) as taip pat planuoju i odontologija, bet i kmu:) ar daug norinciu seis metais bus stoti?

Daug (:

 

Žinutė parašyta: 2009-12-13 15:39:56 | Nuoroda

www.tiksliukas.lt/?Egzaminams:Fizika:Egzamin%26%23371%3B_u%9Eduotys

Žinutė parašyta: 2009-12-17 17:34:00 | Nuoroda
Smeterling rašė:

Stirpriausiai jauciuosi su Biologija, tad jei nepasisektu su matematika, tai derinys BIOLOGIJA + UŽSIENIO KALBA yra nieko vertasir dar ne anglu laikau, o vokiečių..

 Tu vokiečių pirmakalbė?

Žinutė parašyta: 2009-12-17 21:27:35 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Selec rašė:
Smeterling rašė:

Stirpriausiai jauciuosi su Biologija, tad jei nepasisektu su matematika, tai derinys BIOLOGIJA + UŽSIENIO KALBA yra nieko vertasir dar ne anglu laikau, o vokiečių..

 Tu vokiečių pirmakalbė?

 Pirmakalbe

Kaip tau nerealiai tada :) mane, nors aš vokiečių antrakalbė, įrašė mane mano vok. mokytoja į sąrašą, kas laikys bandomąjį vokiečių egzaminą. Šiaip kalba vokiečių tai labai patinka, bet nesijaučiu mokanti šią ją tiek, kad galėčiau eiti laikyt egzaminą, juolab valstybinį.

Beje, o tau, kaip pirmakalbei, kaip sekas ši kalbą mokytis?

Žinutė parašyta: 2010-01-03 22:39:52 | Nuoroda
cherryta rašė:

Sveiki,laikysiu keturis egzaminus-lietuviu,vokieciu,matematika ir istorija,galvoju apie ekonomika arba viesaji administravima,tik nezinau kur.

 Kiek čia daug vokiecių egzaminą belaikančių... O.o

Žinutė parašyta: 2010-01-03 22:47:00 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:

Jau buvau apsireiškęs neseniai šiame forume. Kadangi tada pirmasis semestras skaičiavo paskutines gyvavimo dienas, mano manifestas atrodė be galo grėsmingas. Neapykantos strėlės skriete skriejo medicinos studijų link, o teigiamos mintys buvo apleidusios blaivų protą. Nutiko taip, kad manieji pasisakymai nebuvo paviešinti, ir dabar, pasikrovęs gera poilsio doze, apie mediciną galiu papasakoti kiek ramesniu bei objektyvesniu tonu.

Matyt, pati pradžių pradžia – liepos 22 diena. Džiaugsmo šūksniai perskrodė tądien namų sienas, kai perskaičiau pranešimą, kad esu priimtas į VU mediciną vf. Euforija, galima sakyti, tęsėsi visą vasarą. Rugpjūčio pradžioje vykau į fux‘ų stovyklą, kur susipažinau su būsimaisiais studijų draugais, be to, šauniai praleidau laiką. Taip pat dar teko sudalyvauti keliuose susitikimuose bei talkinti studentų atstovybei ruošiantis rugsėjo pirmosios eisenai. Žodžiu, gražiai įprasminta pradžia, rodės, pažers dar daug šaunių įvykių, o pačios studijos very friendly aplinkoje klostysis puikiai.

Na, rugsėjį, spalį viskas išties buvo ne taip ir blogai. Turbūt mokslo prasme tai buvo lengviausi du mėnesiai, lyginant netgi su mokykla. Kaip sakė vyresnių kursų studentai, pradžioje valdžia, matyt, suteikia mums galimybę pastudentauti ir susipažinti su naująja aplinka. O kaip smagu būdavo tada pasisvečiuoti įvairiuose (fizikos, matematikos ir informatikos, chemijos) fakultetuose, nes paskaitos 1 semestre vyksta ne vien Čiurlionio gatvėje.

Lapkritį išmokau keiktis. Taip pat išmokau burbėti, skųstis, kaip man sunku, reikšti nepasitenkinimus studijų kokybe bei atlikti dar keletą neprognozuojamų veiksmų. Pasipylė koliokviumai, pusegzaminiai ir kiti smagumėliai. Viską įveikiau. Aišku, tikėjimas savo protiniais sugebėjimais, kuriuos išaukštindavo mokykloje, nusilpo. Kartais apnikdavo abejonės, kad įstojau ne ten, kur man skirta. Visgi dabar pagalvoju, kad nėra nei ypatingai sunku, nei ypatingai neįmanoma. Sunkiausias uždavinys – įveikti tinginystę ir išmokti nenuleisti rankų. Tad tikrai neatgrasau stoti į mediciną, anaiptol bandykite ir siekite to, jei išties norite.

 

Įdomu, kodėl rinkasi VU, o  ne KMU?

Žinutė parašyta: 2010-01-03 22:49:08 | Nuoroda

Daug laikainčių?

Pirmakalbiai esat?

Kaip ruošiatės?

Žinutė parašyta: 2010-01-05 16:37:05 | Nuoroda

Mano padėtis tai kiek kitokia, kadangi esu antrakalbė :) et, visai nenoriu aš to egzamino, bet dėl tam tikrų priežasčų tenka apie jį pagalvot. Nors, jei atvirai, nuspręsiu tvirtai, kai pamatysiu bandomojo egzamino rezultatus.

Ruošis tai dar kaip ir nelabai ruošiuos. Bet reiks pradėt :) O ko labiausiai bijau, tai yra, ko gero, kalbėjimas.

O į ką labiausiai atkreipiat dėmesį: į klausymą, rašymą, teksto suvokimą, o gal kalbėjimą?

Žinutė parašyta: 2010-01-05 23:29:25 | Nuoroda

Jūs mano varomoji jėga mokytis. Nors, tiesą sakant, ir šiek tiek gąsdinat kartu.

Žinutė parašyta: 2010-01-06 16:13:42 | Nuoroda

Kurioj stadijoj jūs ties chemija sustojot kartotis?

Pvz pas mus yra taip: baigėm visą organinę, neseniai, dar praetais metais gruodžio mėnesį, pradėjom neorganinę: atomo sandarą, dabar einam cheminius ryšius. Pamažu baigsim iki pavasario neorganinę, na ir tada kaip ir su chemija jau baigta bus.

Žinutė parašyta: 2010-02-03 22:24:46 | Nuoroda

Kur čia taip paskelbta?!

Žinutė parašyta: 2010-02-03 23:35:34 | Nuoroda

Va čia tai TAIP...

Žinojau, kad laukia kažkokios permainos, bet kad būtent tokios, tai...

Žinutė parašyta: 2010-02-09 15:41:25 | Nuoroda

... tai kokie ten autoriai buvo šių metų lietuvių kalbos bandomąjame egzamine ... ? :) 

Žinutė parašyta: 2010-02-09 17:54:51 | Nuoroda
Mrs.Smith rašė:
Selekcija rašė:

... tai kokie ten autoriai buvo šių metų lietuvių kalbos bandomąjame egzamine ... ? :) 

 Man pasitaike.... Vincas Krėvė, Maironis ir V.M.Putinas....

 Dėkui už atsakymą :)

Žinutė parašyta: 2010-02-11 14:47:36 | Nuoroda

Mūsų tai jau įvykęs 02.05

Žinutė parašyta: 2010-02-15 12:57:56 | Nuoroda
dolcedija rašė:

o ar tikrai lengviau istot  i mokama nei i vf?

 :)

 

 

Žinutė parašyta: 2010-02-15 16:11:08 | Nuoroda

Jei taip būtų, tai ko gero paprasčiausia visą tą žalią knygutę mintinai išmokt, kas yra paprasčiausia. Joje mažų mažiausiai nėra poros punktų, kurie aptariami egzamino programoje.

Williams'e galima namažai klaidų rast. O kas dėl Mader'io, tai ši knyga yra tiesiog puiki. Aišku, informacijos yra ir pridėtinės, tačiau pats teorijos išdėstymas yra vienas geriausiausių. Ir nelabai drįsčiau sutikti, kad ši ar kitos knygos yra tik olimpiadoms ruoštis.

Žinutė parašyta: 2010-02-21 19:11:11 | Nuoroda

Aš tai girdėjau, kad metinį muzikos pažymį ims.

Esmė tame, kad daugelis čia arba netaip išgirsta, arba netaip interpretuoja.