Vartotojo Deimi* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-12 16:45:07 | Nuoroda

sveiki as taip pat noreciau studijuoti viesaji dministravima vdu... gal galetumet pasakyti su kokiais egzais istojot?ar butina matematika?kiek kainuoja studijos?ar sunku mokytis ir pan... busiu lb dekinga

Žinutė parašyta: 2009-12-12 16:50:43 | Nuoroda

sveiki esu abituriente ir taip pat galvoju stoti i vdu viesaji administravima...tik man reiketu pagalbos norejau paklausti,su kokiais egzais istojot?ar butina matematika?kiek kainuoja studijos?ar sunku mokytis ir pan...busiu lb dekinga

Žinutė parašyta: 2009-12-14 14:53:44 | Nuoroda

sveiki studentukai esu abituriente,galvoju irgi stoti i imoniu ir istaigu administravima...tai galvoju gal padesit apsisprest,nes nuo galvojimo kur stoti jau galva skauda su kokiais egzais istojot?ar butina matiekos?as jos nelaikysiu ar sunku mokytis?

Žinutė parašyta: 2010-04-08 13:25:31 | Nuoroda

Dekui, Tau tikrai lb susidomejau sia spec.... :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:31:46 | Nuoroda

na juk nebuvo vis delto sunkus siemetiniai egzaminai :) tik va istorijos tikray sunkokas,o siai spec istorija didziausia bala sudaro tai truputuka baiminuos ;/

Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:37:38 | Nuoroda

sveiki,norejau paklaust del to registracijos mokescio...kada moketi ta 120lt kai dokumentus nuvest reikes ar galima internetu sumoketi? :)

 

Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:48:38 | Nuoroda
Mellinda rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešoji komunikacija VDU (vnf)

3. Lietuvių filologija ir reklama VU (vf)

4. Lietuvių filologija ir reklama VU (vnf)

5.Lietuvių filologija VDU (vf)

6. Lietuvių filologija VDU (vnf)

7. Sociologija KTU (vf)

8. Sociologija KTU (vnf)

9. Sociologija VDU (vf)

10. Sociologija VDU (vnf)

11. Kompiuterinė lingvistika KTU ( vf)

12. Kompiuterinė lingvistika KTU (vnf)

 as irgi nuosirdziai tau patariu pirma surasyk 6 spec vf o po to tas pacias vnf,sitaip surasius tu labai rizikuoji ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 13:55:19 | Nuoroda

1. VDU viesoji komunikacija vf

2.VDU viesasis administravimas vf

3. VU KHF kulturos vadyba vf

4. VU KHF lietuviu fililogija ir reklama vf

5.VDU anglu filologija vf

6.VDU sociologila

paskui surasiau ta pati tik vnf :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 12:27:48 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:

Gal kas iš šių metų abiturientų bandys stot į anglų filologiją? :)

 as taipogi bandysiu i anglu filologija vdu :) parasiau pirmu nr vf jei pakliusiu tai liuks, o jei ne tai ne ;)) tikras galvos skausmas cia su tais stojimais ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:09:47 | Nuoroda

ar yra tokiu,kurie nepakliuvo niekur per pirmaji etapa?ar as viena cia tokia :D db teks laukt 29dienos :/

Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:57:22 | Nuoroda
river rašė:
Deimi* rašė:

ar yra tokiu,kurie nepakliuvo niekur per pirmaji etapa?ar as viena cia tokia :D db teks laukt 29dienos :/

 o tau rase ka nors,kad butent tu nekvieciama studijuoti ar pan.pas mane tuscia langelis,dar vis tikiuosi,bet tikriausiai kad reikia nebelaukt,nu gal dar 29d.kas pasikeis

 as sms dar nusiunciau,tai man parase kad neesu kvieciama studijuoti ir turiu laukti antrojo etapo...pas mane taip pat tuscias tas langelis :) tai ka ir laukim tos 29d....bet cia idomiai su tais etapais pernai pvz buvo tik du tie etapai ir viskas,o siemet trys ir per pirmaji etapa isrenka tuos kurie geriausius egzu rezultatus turi....kadangi tarp geriausiuju nepatekau turiu laukt antro etapo plius mums duos tik viena vieta is dvieju jau tikriausiai rinktis nebegalesim..kazkokias nesamones cia daro mane tai pvz nervina ziauriai.... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:25:15 | Nuoroda
vodjani rašė:

Man dar geriau buvo. atsiunė sms kad niekur nepakvietė. Pagalvojau gal iš tiesų pakilo balai pora kartų... Pasitikrinau lamos puslapyje ir parašyta kad į pirmą vieną įstojau.

 o jus po viena kvietima gavot?va man dbr irgi parejo bet i vnf ir tik viena vieta o juk is dvieju rinktis galejom....ar tai reiske kad i nemokama man nebuvo galimybe pakliut tdl jie dave tik viena mokama vieta?nsp as biski ://

Žinutė parašyta: 2010-08-21 14:18:34 | Nuoroda

as taip pat cia :) butu malonu suipazint,parasykit i skype deima158 ;)