Vartotojo Sandruti pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-22 20:56:20 | Nuoroda

Ech,,, Jau pusė metų beliko, o dar neįsivaizduoju, ko konkrečiai noriu iš gyvenimo... Ir menai, ir Ir socialiniai mokslai, ir biomedicina traukia... Nežinau, kaip reikia apsispręsti......

Žinutė parašyta: 2010-05-31 21:09:14 | Nuoroda

Aš tai pirma tema rašiau, bet nežinau, kaip bus. Manau, kad gan silpnokai parašiau... Galėjau stipresnę pabaigą parašyti.... Ir  nespėjau pasitikrinti....

Šiaip, už daugiau žodžių balų nenuima ir nuo keturių šimtų žodžių ribos nebesiskaičiuoja dauguma klaidų.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:02:22 | Nuoroda

O aš vis neapsisprendžiu..... Plaukioju kažkur tarp medicinos, psichologijos ir..... vaidybos... Turbūt labiausiai traukia vaidyba, bet, manau, kad tai nėra perspektyvi, patikima specialybė..... Vienaip ar kitaip, būkim realistai, visiems svarbu tai, kad iš darbo galėtų pragyventi......

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:16:52 | Nuoroda

Išvis, prie ko čia Kedys ir kultūrinė patirtis??? Taigi rašiny reikia ne tik kultūrinės bet ir istorinės ir socialinės patirties. Reikia įvairiapusiškos erudicijos. Tuo rašinys ir sunkus. O Kedys, mano nuomone, gali būti net labai geras socialinis argumentas, priklausomai nuo to, kaip jį pateiksi, žinoma......

Žinutė parašyta: 2010-06-08 17:19:02 | Nuoroda

Visiškas fail.... Dauguma mano sprendimų- juodraščiuose, o švarraščiuose tik "Ats:. ...."..... Ir tik katik perskaičiau, kad už tokius dalykus- 0 balų.... Man- šakės.....

Žinutė parašyta: 2010-06-08 17:19:56 | Nuoroda

Matematiką turėtų paskelbti liepos 7-ą

Žinutė parašyta: 2010-06-10 14:58:45 | Nuoroda

Labai įdomus šitas egzaminas buvo iš tikro..... Pavyzdžiui testo (I dalies) 15 klausimas..... Tai kad ten trys iš keturių variantai teisingi! :D Manau, nebaigta salyga.....  26 nėra aiškiai pasakyta apie kovalentinį polinį ar nepolinį ryšį kalba.....27 klausime-  viskas naudojama..... II dalies 8 klausimas labai nekorektiškas. Mano nuomone gali būti du variantai teisingi- 2 arba 5. Aš 5 pasirinkau, bet...... 10 At parašiau :DDD   IIdalis....  Kai paskaičiau komentarus, iš tikro susimąsčiau apie 2.6.... Neaišku, ko čia norėjo... Parašiau, kad su priemaišom.... 4.4... Labai įdomu, kaip viską sutalpinot į tą vietą švarrašty? Juk reikėjo ne tik tą metiloktadekanoatą parašyti, bet ir visą reakcijos lygtį, nes reikėjo išlyginti... kiek nepaskaičiavo ten, man regis..... toliau....4.6 man gavosi 2,368g. Reiks paieškoti klaidos. 6.2 gavosi 3,2 proc... Irgi matomai kažką ne taip padariau GAL....  Aišku, pridariau žioplų klaidų.... o 6.5 klausime parašiau su radikalais... CHR=CHR... ir pavadinau di(R)etenu. Kaip manot, abu taškai nuplauks už tai?....

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:07:16 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
Gyvačiukas:) rašė:

Labai įdomus šitas egzaminas buvo iš tikro..... Pavyzdžiui testo (I dalies) 15 klausimas..... Tai kad ten trys iš keturių variantai teisingi! :D Manau, nebaigta salyga.....  26 nėra aiškiai pasakyta apie kovalentinį polinį ar nepolinį ryšį kalba.....27 klausime-  viskas naudojama..... II dalies 8 klausimas labai nekorektiškas. Mano nuomone gali būti du variantai teisingi- 2 arba 5. Aš 5 pasirinkau, bet...... 10 At parašiau :DDD   IIdalis....  Kai paskaičiau komentarus, iš tikro susimąsčiau apie 2.6.... Neaišku, ko čia norėjo... Parašiau, kad su priemaišom.... 4.4... Labai įdomu, kaip viską sutalpinot į tą vietą švarrašty? Juk reikėjo ne tik tą metiloktadekanoatą parašyti, bet ir visą reakcijos lygtį, nes reikėjo išlyginti... kiek nepaskaičiavo ten, man regis..... toliau....4.6 man gavosi 2,368g. Reiks paieškoti klaidos. 6.2 gavosi 3,2 proc... Irgi matomai kažką ne taip padariau GAL....  Aišku, pridariau žioplų klaidų.... o 6.5 klausime parašiau su radikalais... CHR=CHR... ir pavadinau di(R)etenu. Kaip manot, abu taškai nuplauks už tai?....

 4.6 į išeigą neatkreipei dėmesio

 Tai kad įkišau ir tą išeigą..... pačiam gale....

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:08:47 | Nuoroda

6.1 rašiau O3

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:10:38 | Nuoroda

Gabrielle*----> Neturėtų daug nuimti. Jaučiu, tik vieną tašką. Trys buvo skiriami ten. Mano nuomone, vienas už išlyginimą, antras už medžiagos suradimą, o trečias už pavadinimą....

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:13:47 | Nuoroda
golden rašė:

Sveiki, sakau ir as mintim pasidalinsiu  6to penktam as tai tiesiog etena parasiau, kazkaip man pagal salyga taip susirode, kad reikia ne izomera, o alkena rasyt, o pagal mane, etenas jau kaip ir pasizymi geometrine, ar ne??  

 Va va. Aš ir taip mąstau. Tik tiek, kad pats etenas nepasižymi, nes tik H visur, kaip besuktum- tas pats gausis. Bet pavyzdžiui 1,2-dichloretenas jau pasižymi.....

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:16:11 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Gyvačiukas:) rašė:

Gabrielle*----> Neturėtų daug nuimti. Jaučiu, tik vieną tašką. Trys buvo skiriami ten. Mano nuomone, vienas už išlyginimą, antras už medžiagos suradimą, o trečias už pavadinimą....

 mm, nu tikėkimės;)

 Negalėtų daugiau nuimti ;)

Bet šiaip išvis neįsivaizduoju, kaip jie ten taisyti turės, pagal tokį sudarymą... turėtų kilti nemažai konfliktų, spėju....

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:17:22 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
golden rašė:

Sveiki, sakau ir as mintim pasidalinsiu  6to penktam as tai tiesiog etena parasiau, kazkaip man pagal salyga taip susirode, kad reikia ne izomera, o alkena rasyt, o pagal mane, etenas jau kaip ir pasizymi geometrine, ar ne??  

 man tas pats, bet netiks, etenas nepasižymi geometrine, nes vandeniliai vienodi visi.

fsio, užteks chemijos, einu baliavot;D rašykit ats savo.

 Tai aš pvz rašiau eteną su radikalais... Bet jaučiu vistiek netiks......

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:20:12 | Nuoroda
Olegas 3000 rašė:

Kaip manote ar su 65-70 tasku imanoma 70% surinkti?

 Manau, įmanoma, nes buvo gan sunku.... Iš tikro aš pvz sau net nedrįstu skaičiuoti taškų, nes čia tokia migla, kad ką aš žinau.... Sakau, į kai kuriuos klausimus.... Visi ats teisingi! Iš tikro, man pvz sunku skaityti jų mintis ir žinoti, ko čia reikalauja, jei tiksliai neparašo sąlygose....... :D

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:23:14 | Nuoroda
aminorugstis rašė:

Turiu dar 2 klausimus iš testo, 16. kuo remdamiesi rašėt ats c? ir 26. kokį parašėt teisingą, gal kas tiksliai žino kaip turi būt?

 16 c, nes tas pats reakcijos greitis, laikas tik dvigubai mažiau dujų išsiskyrė. Pati a parašiau... nežinau, kaip man sušvietė, kad y strėlė rodo greitį, o x tūrį................ x(

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:25:31 | Nuoroda
Olegas 3000 rašė:

Nezinau kaip jus bet uz ta uzdavini kur islygint, pavadint ir parasyt jungti i triju centimetru plocio laukeli as i snuki duociau. Nuosirdziai duociau.

 :D :D :D Aš tave morališkai palaikyčiau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:28:44 | Nuoroda
ievusee rašė:

O kaip jus atsaket i 5klausimo 2 dali?? ;]]

 Tai ten su tais OH- jonais ir pH didėja.....

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:29:19 | Nuoroda

O kaip jums 15 testo klausimas?

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:32:55 | Nuoroda

Kokia išimtis? Tai ten kai h2 dujos neišsiskiria... slopinimo reakcijos ar kaip jos ten vadinasi... Bet šiaip tai reaguoja su koncentruota h2so4 gi?......

Žinutė parašyta: 2010-06-10 15:46:59 | Nuoroda
Cepelinas rašė:
ievusee rašė:
Macas rašė:

Surinkau 60~ tasku, kiek cia galetu but procentais mazdaug? :D

 iš kur taip gerai žinai? :D hm.. na jei bus tokiu gudručiu kurie visus tašskus surinks, tai gal kokia 50-60proc. ;]]

 Su mokytoja viska pasitikrinau is juodrascio :)

 Toks klausimas... O iš kur tavo mokytoja žino, ko sudarinėtojai norėjo dviprasmiškuose klausimuose?...........