Vartotojo Merrhaba pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-03 21:19:43 | Nuoroda
Sunney rašė:

praeitais metais buvau 10-oke, kai laikiau lt pasiemiau kalba ir mes. daug kas eme sita nes buvo ir geros potemes ir pan. jei kam reikia kazkur turiu info, rasykit :)

o siaip. nebijokit. nera cia visai baisu. nueini atsisedi ir rasai. :) 

 Labas. Būtų labai smagu, jei pasidalintum turima informacija ir atsiųstum man :)

Žinutė parašyta: 2010-05-21 01:20:44 | Nuoroda

O aš norėčiau, kad papasakotumėte kokiomis knygomis, kitais šaltiniais remsities, rašydami samprotaujamąjį rašinį. Gal kas numanote kokia tema gali tekti rašyti?

Žinutė parašyta: 2010-05-21 01:21:56 | Nuoroda

Ką kartosities per savaitgalį? Ką šiaip kartojaties? Gal kokių nuorodų turite ar ko.. Pasidalinkite

Žinutė parašyta: 2010-05-21 13:13:28 | Nuoroda

O kaip reikia rašyti straipsnį? Mes net nesimokėme.
Bet vistiek įdomu, kuo remiaties (konkrečiai) kokiomis knygomis? Labai bijau, kad neturėsiu kuo pasiremti..

Žinutė parašyta: 2010-05-22 18:06:55 | Nuoroda

Karolina, ar tikrai straipsnį rašant nereikia remtis literatūra ir kitais informacijos šaltiniais ? 

Kokiomis temomis esi rašiusi samprotaujamąjį rašynį? 

Žinutė parašyta: 2010-05-22 18:06:57 | Nuoroda

Karolina, ar tikrai straipsnį rašant nereikia remtis literatūra ir kitais informacijos šaltiniais ? 

Kokiomis temomis esi rašiusi samprotaujamąjį rašynį? 

Žinutė parašyta: 2010-05-22 19:08:33 | Nuoroda
Kalbėtojas rašė:

Tame lape bus viskas duota, visos įvestys. Jums tik reikia parašyt rašinį, aišku reikės remtis ir savo žiniomis ir patirtimi. ;)

 O tai kaip tomis įvestimis naudotis? Gali tiesiog rašyti: kaip teigė Tas ir Tas ,,........" ir nurašai tiesiog :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-22 19:34:47 | Nuoroda

Tu esi tikras/tikra? Taigi per lengva taip ;DDD Ir visų vienodi rašiniai gautųsi..

Žinutė parašyta: 2010-05-22 19:50:36 | Nuoroda

Na, tai tada tiesiog puiku! Tai reikia taip rašyti:

Įžanga (savo visą parašyti, kažkur apie 50žodžių),

Dėstymas;

Tam param pararaaa tarara (teiginys sakykim). Kaip pavyzdį galėčiau pateikti Tomo žodžius (kurie yra įvestyje)  : ,,........." Ir tada trumpas komentaras.

Tyrarara para (antras teiginys). Norėčiau pateikti, jog ,, ................." - kaip teigė Nora. Ir komentaras

Tarararara papapra (trečias teiginys). Ir čia parašau savo pavyzdį (sakykim iš asmeninės patirties)

Ir viskas? Ir taip surenku 34 taškus? 

Žinutė parašyta: 2010-05-22 20:01:56 | Nuoroda

Būtų gerai, kad dar kas nors parašytų, gal kam mokytoja sakė.. Nes mums apie tai nieko neminėjo.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 11:10:07 | Nuoroda

Taip norisi gerai išlaikyti, visiems parodyti, jog ne veltui gaudavau gerus pažymius. Tačiau dabar atrodo, jog nieko nebemoku, net nežinau ką kartotis.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 11:28:47 | Nuoroda

 O ką jūs kartojaties? Aš tik šiandien pradėsiu kartotis, bet nežinau ką.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 11:28:49 | Nuoroda

 O ką jūs kartojaties? Aš tik šiandien pradėsiu kartotis, bet nežinau ką.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:31:15 | Nuoroda
Vatinka rašė:

Štai ką radau internete.
1)KAIP RAŠYTI RAŠINĮ
Taigi, norint parašyti rašinį reikia idėjos. Galite susidaryti kūrinio dėstymo planą. Pirmiausia įžanga, tada dėstymas ir pabaiga.

*Įžanga turi būti kaip įvadas, kuris supažindina su tolimesniu dėstymu. Taipogi pradžioje rašomos įvairios mintys, patarlės ar pasisakymai, kurie atspindi temą.
*Toliau seka dėstymas - tai svarbiausia kūrinio dalis, kurioje pateikiama pagrindinė mintis. Rašykite tvarkingai, pastraipomis, kuriose aiškiai išdėstoma kūrinio eiga ar veiksmas, nepamiršdami kiekvienos detalės.

Jums nekils abejonių kaip rašyti rašynį, jeigu būsite gerai susipažinęs su literatūriniu kūriniu. Aprašydami jį būtinai juo ir remkitės. Cituokite kiekvieną svarbesnį įvykį, po citatos negalima pradėti naujos minties, taip pat citata negalima užbaigti pastraipos, būtina parašyti savo mintį.

Na, o pabaiga, nesvarbu ar jūsų kurtų ar skaitytų ir aprašytų rašinių, turi būti su moralu, kuriame jūs išdėstote savo nuomonę bei išaiškinate pagrindinę kūrinio mintį. Tikiuosi gavote atsakymą į klausimą „ kaip rašyti rašinį? „ .

 O mums lietuvių kalbos mokytoja įspėjo, jog nemoralizuotume :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:42:12 | Nuoroda

Aš ir tikėjausi iš tos svetainės pasimokyti..

Ten taip gerai, su atsakymais.. Ką daryt dabar? ;( 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:46:42 | Nuoroda

Dabar kažkaip jau dėl rašinio ramu. Bet bijau dėl gramatikos ir teksto suvokimo :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:52:49 | Nuoroda

Parašykite kas norite man į privatą arba čia savo skypės nick'us, surengsiu konferencinį pokalbį ir galėsim pasitarti ką kaip mokytis ;) 

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:26:47 | Nuoroda

Štai ir aš jau namuose.

Jei parašai per daug žodžių (500 išvis) tai sumažina balus?

Sekėsi šiaip gana blogai - rašinys gerai, tik galvoju ar ne per daug žodžių parašiau, teksto suvokimas - maniau, kad bus tikai sunkesnis, tai tik į kelis gal blogai ar nevisai taip atsakiau, o su gramatika - ech, ta puskutinė užduotis mane sunervino ;D Ten tai jau grynai nesamones braukiau. Norėjau gauti 9, bet dabar galvoju, jog gausiu 8.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:35:33 | Nuoroda
Rytoj rašė:

 Kažin, kiek taškų atims, jeigu per mažai žodžių parašai rašiny?

 O tai kiek jei per daug? :D 

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:50:14 | Nuoroda

Kaip manot ar pavyktų man gauti 9-is, jei..

rašynys parašytas neblogai, tik per daug žodžių

iš teksto suvokimo praradau kažkur 10 taškų

o iš gramatikos 7 tašku?

O kalbėjimas bus maksimumas?