Vartotojo Peach pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-07 20:29:44 | Nuoroda

Sveiki,norėjau paklausti kaip kovojate su nepasikėjimu savo jėgomis prieš kontrolinius(ir per juos), rašant rašinius, atsakinėjant? Mokausi vidutiniškai, tačiau per lietuvių kalbos pamoką išsigandusi, jog nieko nemoku atidaviau vos ne tuščią darbą, o tik po to susimasčiau jog galėjau beveik viską padayti.....

Žinutė parašyta: 2010-01-07 20:48:48 | Nuoroda
Piktybiška rašė:

Gal yra tokių žmogiukų, kurie ruošiasi biologijos olimpiadai?:)

 Aš ruošiuosi, tiesa kol kas tik mokykloj dalyvausiu, dar neaišku ar į rajoninę keliausiu.

Žinutė parašyta: 2010-01-07 21:07:39 | Nuoroda

8,9,10,11 klasėse visiškai nesimokiau chemijos, deja, šiemet sužinojau, kad stojant man jos būtinai reikia... nuo ko pradėti mokytis savarankiškai neorganinę chemija (mūsų mokytoja neturi patirties,nelabai moka išaiškinti)?

Organinę jau pradėjau mokytis- apie alkanus, jų izomerus. Iš vis- ar daug organinės chemijos egzamine?

Žinutė parašyta: 2010-01-07 21:59:56 | Nuoroda
Himalaya rašė:
Peach rašė:

8,9,10,11 klasėse visiškai nesimokiau chemijos, deja, šiemet sužinojau, kad stojant man jos būtinai reikia... nuo ko pradėti mokytis savarankiškai neorganinę chemija (mūsų mokytoja neturi patirties,nelabai moka išaiškinti)?

Organinę jau pradėjau mokytis- apie alkanus, jų izomerus. Iš vis- ar daug organinės chemijos egzamine?

 Siūlyčiau atsiversti egzamino programą ir pagal ją sistemingai mokytis. Po to spręsti uždavinius ir įvairias užduotis.

 Bandysiu. Turiu dar vieną klausimą- gal turite teorinės medžiagos kaip rašyti samprotaujamąjį rašinį, teksto analizavimui ? Pati turiu šiek tiek, bet kyla daug neaiškumų...

Žinutė parašyta: 2010-01-09 12:01:15 | Nuoroda

Norėčiau KMU studijuoti visuomenės sveikatą arba BPS, tik šiuo metu labai abejoju ar pavyks....

Žinutė parašyta: 2010-01-09 12:04:46 | Nuoroda

Galbūt galėtumėte man padėti? Man reikia parašyti etano reakcijos lygtis su chloru.

Žinutė parašyta: 2010-03-02 16:35:26 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Kaip jums tie bandomieji apskritai pasirodė? Pavyzdžiui, biologijos nepasakyčiau, kad jau itin toks sunkus, žinoma tai nėra baika, bet jei žmogus tikrai mokinosi normaliai, tai tikrai neblogai parašys. Chemijos atidžiai dar nenagrinėjau, tik akimis perverčiau, bet kai kurie klausimai tai itin lengvi, kiti sudėtingesni. Gal tokie ir egzaminai panašūs bus, būtų visai neblogai. 

 Šiandien sužinojau biologijos egzamino rezultatus- padariau daug neatidumo klaidų, rezultatas nėra blogas, vidutiniškas, bet tikėjausi geriau, bus laiko pasitaisyti. Tiesa, patebėjau,( bent jau mūsų klasėje), kad  prastokai besimokančių mokinių ir gerųjų balai nesiskiria labai smarkiai... toks jausmas, kad susiniveliuoja ta riba...

Žinutė parašyta: 2010-04-02 23:17:31 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Kaip man neramu dėl chemijos....

Ją laiko maždaug tik 4000 žmonių, gana mažai, tai turbūt ir gerai moka..... O man ta chemija, negaliu sakyti, kad jos nemoku, bet man ji toks keistas dalykas, taip viskas priklauso nuo klausimų, kai kuriuose tikrai surenku daug taškų, o kitur net nežinau ką rašyti... 

Taip norėčiau kokius 75 gauti..... O kaip jūs jaučiatės? 

 Nesijaudink, man su chemija, švelniai tariant, labai prastai, o ir šiaip tikrai ne visi kurie ja laikys mokosi gerai.  Man ir pačiai neramu apie egzaminą pagalvojus budavo anksčiau , nes galvojau taip kaip tu, bet pvz. iš mūsų kokylos chemiją laiko vos šeši mokiniai, ir bandomojo rezultatai- nuo 23 taškų iki 62. Tikrai nestebuklingai. Manau, kad iš mūsų klasės tik viena moksleivė moką šį dalyką tikrai gerai.

Žinutė parašyta: 2010-04-10 14:09:56 | Nuoroda

Aš anksčiau labai neigiamai žiūrėjau į Mader biologijos vadovėlius, bet neseniai pradėjau juos paskaitinėti, tai kai kurios temos aiškiai ir išsamiai papasakotos. Tiesa, labai nervina, kad musų biologjos mokytoja per kontrolinius liepia  tiesiog sausai išpilti visą teoriją kuo plačiau.

Vakar rašėm kontrolinį, tai padiktavo egzamino programą, nesvarbu, kad pagal kai kuriuos punktus reikėjo mokėti dirbti su diagramomis....