Vartotojo seirara pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-08 20:53:18 | Nuoroda

Sveiki :) aš taip pat norėčiau prisijungti prie jūsų diskusijų. :) Taip pat svajoju apie mediciną. Ji manyje nuo tada, kada save prisimenu, tai mano tikslas ir svajonė :) bet yra kitas dalykėlis... paniškai bijau visokių egzaminų,atsiskaitymų... Mane žudo mintys apie artėjančius egzaminus, bijau jų neišlaikyti arba išlaikyti labai prastai... Bijau,kad mano baimė man gali žiauriai pakišti koją... Kaip mano mokytoja sako : "Tu lyg ir žinai atsakymą,  bet bijai jį pasakyti,manydama,kad jis neteisingas..." . Žodžiu, noriu tik į vf,nes pati tokių finansų neturiu,tai jei nepasisektų,meginčiau kitais metais perlaikyti ir perstoti,kaip čia kažkas taip ketina šiais metais... :) o gal kas žinote kiek vf vietų į mediciną bus skirta šiais metais vu ir kmu? :)

Žinutė parašyta: 2010-01-08 21:10:05 | Nuoroda

Erika, skaitydama tavo zinutes,pamaniau,kad as pati cia rasau :D tos pacios baimes,toks pat nerimas... et...  :)

Žinutė parašyta: 2010-01-08 21:14:47 | Nuoroda

Jo,pritariu,kad būna klaidingai sudarytų užduočių..

Žinutė parašyta: 2010-01-08 21:35:56 | Nuoroda

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

Žinutė parašyta: 2010-01-08 21:58:00 | Nuoroda

taip :)

Žinutė parašyta: 2010-01-09 00:12:04 | Nuoroda

Ir as manau,kad egzaminai mum viska pasakys kaip kas kur buvo per 12 metu.. :)

Žinutė parašyta: 2010-01-10 01:14:51 | Nuoroda

manau dauguma mūsų abejoja savo jėgomis,nors tai nėra gerai...

Žinutė parašyta: 2010-06-05 10:32:44 | Nuoroda

Sveiki :)

iš mūsiškių labai daug kas rašė pirmą temą... Aš interpretavau Škėmą ir labai išgyvenu,nes man egzaminas pasirodė išties kietas riešutėlis... Labai bijau ir išvis nežinau ar išlaikysiu,nes nežinia ar mano darbas patiks vertintojams...

 

O dėl atsakymų, taip pat labai prašau , įkelk visus,jei gali,turi ir netingi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 17:55:11 | Nuoroda

Sveiki. Gal jau kam nors mokytojai istaise uzduotis? gal galit ikelti teisingus ats? :) labai prasau :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 17:57:48 | Nuoroda

Jo, chemija - ziauru, bio - manau bus dar ziauriau... :) o del tu rezultatu tai tiesa,taip nuvelyno ju paskelbima,kad mes mirsim belaukdami ir besikankindami :(

Žinutė parašyta: 2010-06-12 10:08:41 | Nuoroda

man irgi labai apmaudu,kad tokios kvailos klaidos, kur tikrai zinojau,o parasiau didziausia nesamone... :(

Žinutė parašyta: 2010-06-12 10:15:06 | Nuoroda

Merginos, o rimtai rasinio nebereiks rasyti ir bus IV dalis - bandymu, kaip bandomajame 2010metu? ar vistik lieka tas rasinys???

Žinutė parašyta: 2010-06-12 10:23:56 | Nuoroda

Butu tikrai puiku :D nes man asmeniskai geriau i klausimus atsakyt,negu pagal duotas A,B,C gaires paciai rasyt...

Žinutė parašyta: 2010-06-12 11:37:59 | Nuoroda
infyou rašė:

Toks ten ir rasinys...5 taskai=5 konkretus sakiniai

 tai, kad ne 5 taskai,o 10,jeigu ka :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:29:46 | Nuoroda

skaityk foruma nuo vidurio ir rasi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:24:23 | Nuoroda

Zmones,patarkite, ka man daryti... jauciuosi ,kad suduzo mano svajone... as visa gyvenima svajojau apie medicina,taip sunkiai dirbau,kad to pasiekti ir...suzinojusi egzaminu rezultatus ,nebematau sansu,kad istosiu i KMU vf...  suzinojusi,kad lt gavau 84,dar turejau sansu,bet kai suzinojau,kad chemijos 52... nebeturiu sansu istoti...  patarkit,ka man daryti... ar man sedeti namie metus ir kitais metais perlaikyti,ar stoti pvz i biologija (nes man genetika dar patinka) ir baigus bakalaura i magistra stoti i genetika arba i medicinos biologija..? ka man daryti,zmones,patarkit...  gal as save atrasciau dar kitur... bet tuo lbj abejoju ir nenoriu eiti bet kur,nes mano sirdis tik medicina prijaucia...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:56:24 | Nuoroda
moniss rašė:

Mergyt,neverta nuleisti rankų :) Dabar nurimk ir sulauk biologijos rezultato :) 90 tau atvertų duris į kmu mediciną :) o jei ne,juk yra ir labai panašių specialybių,pvz kineziterapija,farmacija,genetika :) Netraukia visai? :)

 jokia farmacija ar kineziterapija manes tjp nezavi kaip medicina... o genetika- planas B :) bet ji tik magistraturoje yra,tai savo prasyme i pirma vieta rasiau KMU medicina,o i antra VU biologija (potekste turiu tokia,kad magistraturoje mokytis genetika arba medicinos biologija)... bet jei ir cia neistosiu po biologijos rezultatu... zodziu ziauru,manau metus namie gal tada sedet , ruostis ir kitais metais perlaikyti....

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:00:29 | Nuoroda

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Žinutė parašyta: 2010-07-09 10:46:15 | Nuoroda

Justėėė, tu taip pat i medicina,ane? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 10:48:01 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

aš irgi noriu į mediciną kmu, tik kažkaip nujaučiu ,kad geriausiu atveju į mokamą :)

 nu kodel? ziurek koks puikus tavo matiekos rezultatas... tai tau ji skaiciuos,o ne chemija...