Vartotojo Anele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:17:50 | Nuoroda

sveiki...na, laikysiu as ta matematika,nes noriu istoti i psichologija ir dar meldziu visus sventuosius,kad nemokamai...is matematikos semestruose  visad turejau 9 arba 10,bet beda ta, kad pas mane to loginio mastymo ne itin daug,viska pasiekiu juodu darbu,kalimu..atsiskaicius kontrolini daznai daug ka pamirstu... Ruosiuos,sprendziu mocku,taciau visad kokiu 4 ar 5 neissteniu..tai kazkaip apie auksta bala sunku mastyti.. :( na,kaip nors

Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:21:46 | Nuoroda

na ka,mielieji..laikysiu si. visu egzu bijau kaip velnio,bet sio turbut bijau maziausiai..na bijau,bet maziausiai. Nesu kazkokia angliste ypatinga,bet bandysiu. papildomai darau skaitymus,klausymus,siaip nd daug gaunu..baisiausia man rasymas... o klausimas ir baugoka. kai viena darau,tai be jaudulio,neblogai pavyksta,o kai kinkos drebes,bus sunku susikaupt...

Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:26:24 | Nuoroda

labuciukas! Na,keistai cia...as,kiek zinau,matematika reikalinga,juk pirmas kursas beveik vien ji!  O siaip as planuoju stoti i psichologija Vilniuje,tai mano svajone didziausia. Riomeri arba VU.  laikau matematika,lietuviu,anglu ir istorija (kaip atsargini varianta,jei susikirsiu su matke)...tada mastysiu apie politologija arba tiesiog istorija. Man svarbiausia yra ,kad gauciau nemokama.

Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:34:07 | Nuoroda

mes ir panasiai....et..kaip nos,kaip nors..

Žinutė parašyta: 2010-01-10 15:37:48 | Nuoroda

badysiu stoti,bet labiau noriu i Riomeri nei VU.  daug kas sako,kad pirmas kursas laaabai sausas,daug matemayikos,bet manes tai nebaido. Noriu pazint save,igyti norima issilavinima ir galu gale dirbti norima darba

Žinutė parašyta: 2010-01-10 16:23:11 | Nuoroda

siaip zemelapiuose nemazai padeda tai,jog moku geografija!Bet siaip nekas nekas...o saltiniai ir ne pyragai...

Žinutė parašyta: 2010-01-10 16:24:18 | Nuoroda

na,o tau jo reiks stojant?

Žinutė parašyta: 2010-01-10 22:23:09 | Nuoroda

gerai,RAGUTI!  parodysim klase!

Žinutė parašyta: 2010-01-12 15:21:54 | Nuoroda

na ka,mielieji...siandien man jau ant nosies abituros egzaminai,bet pamenu kaip kroviau  i kelnes 10-oje klaseje! Zinau,kad jusu tikrai neveiks zodis : NEBIJOKIT!,nes visi taip sako...as bijojau labai...bet isties, nera ko,tai tik svelnus pasibandymas pries 12kl,tik atminkit,ir bijoti truputuka sveika, nes baime veda prie motyvacijos mokytis. O ruosiausi as teip: matematikos dariau visus nd,lankiau pamokas, sprendziau senesnius egzaminus, tiesiog dariau viska nuosekliai,bet ir neapsikroviau. Su lietuviu tas pats-tai ka ismokau pamokose... Ir is abieju gavau 10.O ta 10 uzsidirbti lengva, nenuvertinkite saves ir nepervertinkite. Kiekvienas geriausiai zino savo galimybes. O kontroliniai,kuriuos rasote pamokose yra daug sunkesni uz tuos PUPP egzus :) nosytes aukstyn!

Žinutė parašyta: 2010-01-12 15:26:09 | Nuoroda

Ogi matematika,lietuviu,anglu,istorija :)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:54:22 | Nuoroda

Na ką..mieli žmonės...Va tik trečią dieną atsigaunu ir nutariau parašyti. Mano išvados,vertinimai ir viltys sutelpa į vieną žodį--ŠIKNA. Jūs man atleiskit.  Bet liūdnoka. Mokėjau istoriją neblogai, o dabar verksiu iš dūšios visos tik todėl,kad man niekad nesisekė teksto suvokimai. Net 41 klausime,kur reikėjo paaiškint elgesį,aš supratau,kad ten ne apskritai, o aprašytu momentu,parašiau,kad krikščionys buvo pasiryžę aukotis už Kristų,mirti, neprašė pasigailėjimu,pagonys,tuo tarpu-žiaurūs,troško jų mirties,kančios,paleido žvėris...45. Suvėliau kažką,kad imperijos susikūrimui reikkėjio popiežiaus palaiminimo,pripažinimo...ai..žodžiu. Linkiu visiems kelt nosytes aukštyn. Vis tiek nepražūsim. O dabar jau..nieko nepakeisi.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 13:59:03 | Nuoroda

50 ,52 klausimai ir geruliai...55 per savo pačios kvailumą sumaliau. Na,žodžiu,žinoma, kas yra nemažai tokių,kuriems šis egzaminas buvo DESERTAS  (kaip sakė forumo fenomenas ingridėlė:DDD) ,bet man, kaip ne visiškai gamtos apdovanotam žmogui...Norėjos grįžus namo apvemt visas istorijos knygas..Kuriose sutalpintos žinios liko beveik nepanaudotos.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:02:10 | Nuoroda

Aš 51 ir taip pat parašiau...ai,tiesa..dar įdomu tai,kad kai kur net neatsimenu ,ką parašiau:) buvo toookia transo būsena..Pamenu,kad užpildžuiau visą lapą,bet ką rašiau----nieko..Lyg būtų memory card full.  uh vei vei. teks krautis lagaminus ir vištų kept į UK. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:03:00 | Nuoroda
RuLOLxD rašė:
swlabr rašė:
RuLOLxD rašė:

o 51  ats??

 Vokietijos sajunga. Austrijos imperija ir Prusija. Nezinau ar buvo galima rasyt Austrijos- Vengrijos, nes kaip zinia susikure 1867 . Bet gal tiktu

 as parasiau reino sajunga

 ne,ne reino. Vokietijos, žmogiuk. 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:04:52 | Nuoroda
swlabr rašė:
Anele rašė:

50 ,52 klausimai ir geruliai...55 per savo pačios kvailumą sumaliau. Na,žodžiu,žinoma, kas yra nemažai tokių,kuriems šis egzaminas buvo DESERTAS  (kaip sakė forumo fenomenas ingridėlė:DDD) ,bet man, kaip ne visiškai gamtos apdovanotam žmogui...Norėjos grįžus namo apvemt visas istorijos knygas..Kuriose sutalpintos žinios liko beveik nepanaudotos.

 as tai nenorejau apvemt knygu- man labai patiko mokytis istorija. Ir dziaugiuos bent tuo, kad bendram issilavinimui zinosiu kur kas daugiau ,nei pries pradedama mokytis :) 

 xi.. Na taip taip,žmogeliuk...aš čia perdėtai išsireiškiau. :) Myliu ir aš tą istoriją.  Tik " nusivylę žmonės dažnai neigia net akivaizdžius dalykus" :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:46:46 | Nuoroda

ir jei dar kas netingit,gal galit pasidalint,kaip to 41 elgesį jų aiškinot ir 45 paaiškinot..(vis sau sakau,kad pamiršiu tą istoriją,jau nieko nepakeisi..bet vis negaliu nustot triedaliot;;;(((   )

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:50:45 | Nuoroda

aš ir Austrija rašiau...tikiuos,kad užskaitys...jei ir šito neužskaitys,neužskaitys už ribų išlindusio žodelio, neužskaitys Konstantino be Didžiojo, tai man išvis jau nėra vilties išlaikyti.

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:51:32 | Nuoroda
Anele rašė:

ir jei dar kas netingit,gal galit pasidalint,kaip to 41 elgesį jų aiškinot ir 45 paaiškinot..(vis sau sakau,kad pamiršiu tą istoriją,jau nieko nepakeisi..bet vis negaliu nustot triedaliot;;;(((   )

 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:53:36 | Nuoroda

didžiulis dalykas yra sėkmė...iš bandomojo surinkau 26..:( Iš pernai metų --46...Visaip būna..sprendies,surenki 42..o kartais 30.  O dėl suvokimo sąlygose---tikėtina:DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:56:18 | Nuoroda

šiaip,manau turėtų užskaityti abu...juk čia nėra pabrėžtas metų tikslumas...belieka tikėtis.