Vartotojo virginia pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:03:19 | Nuoroda

 sveikučiai:) aš ir žadu bendrabutyje gyventi. Manau bus įdomu , vis vien dalis kursiokų ten pat gyvens:) 

P.s.  jūs prašymus dėl bendrabučio gavimo nuvykę su dokumentais pildysite ar atsivešite jau užpildytą?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:18:41 | Nuoroda

 labukas:)  gal kas žino kokius dokumentus reikia atsivežti į VPU norint gauti bendrabutį? Niekur nerandu, kad būtų parašyta:)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:33:30 | Nuoroda
NerijaV rašė:

tai turbut kaip ir visur seimos sudeti ir metines pajamas,siaip rasyk laska ar skambink i vpu ir ten pasakys :)

ačiukaz;) bandysim rašyti laiškelį:) šiaip kažkur šiame puslapyje skaičiau, kad lyg ir reikia pajamų šeimos...bet net vpu puslapyje nieko neparašyta apie prašymus dėl bendrabučių:)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 10:47:54 | Nuoroda

 sveiki kolegos:)  aš taip pat I ir II etape niekur neįstojau, nes  visas vf specialybes surašiau:)  neįstojau į vf norimą spec tai dbr per  papildomą priėmimą stosiu į tą spec vnf:) klausiau universitete ar vietų dar laisvų yra toj spec tai sakė yra:) tikiuosi papulti:) o jei ne, tai rugpjūčio pabaigoj į universitetą tiesiai nuvažiuosiu ir priims be konkursų į laisvas vietas:) bent taip sakė:)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 10:56:55 | Nuoroda

 Aš tai manau jog dalyvaus tik tie, kurie niekur neįstojo ir tie, kurie nepasirašė sutarčių su universitetais. Juk čia reikės keisti iš pagrindų visas spec, o tie kur dalyvavo I ir II etape nieko nekeis:)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 10:59:36 | Nuoroda
SuperHP rašė:
virginia rašė:

 sveiki kolegos:)  aš taip pat I ir II etape niekur neįstojau, nes  visas vf specialybes surašiau:)  neįstojau į vf norimą spec tai dbr per  papildomą priėmimą stosiu į tą spec vnf:) klausiau universitete ar vietų dar laisvų yra toj spec tai sakė yra:) tikiuosi papulti:) o jei ne, tai rugpjūčio pabaigoj į universitetą tiesiai nuvažiuosiu ir priims be konkursų į laisvas vietas:) bent taip sakė:)

 Tai taip, bet jau vf nebegausi. Tik kazi kaip bus po 2 (jei nepakeite) metu, kai VNF studentai tures galimybe gauti VF, nes tu nebusi dalyvavusi bendruosiuose priemimuose...

 pagyvensim pamatysim:) manau, kad bus galimybė į vf pereiti po 2 metų:)

Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:01:57 | Nuoroda

 aš čia kolega

Žinutė parašyta: 2010-08-09 15:07:14 | Nuoroda

 ekonomika ir verslo pagrindai būtų malonu susipažinti su grupiokais, rašykit  

Žinutė parašyta: 2010-08-09 16:34:51 | Nuoroda

 na kituose forumuose mačiau mūsiškių pasireiškusių

Žinutė parašyta: 2011-07-26 17:07:12 | Nuoroda

 sveiki, nuvykę priduoti dokumentų kartu užpildysite ir prašymą dėl bendrabučio;) bent pernai taip buvo vpu:)