Vartotojo ievaj pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-22 18:13:06 | Nuoroda

SVARBU! Prieš atvykstant pasirašyti sutarties reikės priimti kvietimą studijuoti (tai bus galima padaryti užsiregistravus VU interneto svetainėje www.vu.lt nurodytu adresu). Atvykus pasirašyti studijų sutarties reikia turėti Priėmimo į Vilniaus universiteto pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas 2010 m. taisyklių 5 priede nurodytus dokumentus.

Kiek suprantu, kai jie pakvies studijuoti duos nuorodą, kur galėsim užsiregistruot :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:40:12 | Nuoroda

Įstojau į Ekonometriją :) yra tokių pačių? :}

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:41:01 | Nuoroda

Sveiki, kurie įstojot į Ekonometriją gal norit susipažint? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:47:26 | Nuoroda

na su kokiu balu įstojai? :))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:54:06 | Nuoroda

Be to nepamirškit į stovyklą užsiregistruot :}}} mifsa.lt/component/content/article/35-kiti-puslapiai/58-stovyklos

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:58:03 | Nuoroda

na mano 19,5 ... vyliausi į FDM patekt.. bet deja :) aš Vilnietė esu tai gyvensiu, kur ir gyvenau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:58:27 | Nuoroda
Veronikusia rašė:
ievaj rašė:

na su kokiu balu įstojai? :))

 !19.12, o tu? :)) nemanau kad vaziuosiu i stovykla :D beje, kur zadi gyvent?

 

 kodėl nevažiuosi?? :}} juk smagu turi būt :))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:09:07 | Nuoroda

gal skype savo nori duot? per forumus sunku čia.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:18:29 | Nuoroda

nejau neatsiras daugiau ekonometrų.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:00:11 | Nuoroda

Aš dokumentus nešiu taip pat pirmadienį :) o į stovyklą planuojat važiuot? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:05:28 | Nuoroda

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

Žinutė parašyta: 2011-07-05 21:09:29 | Nuoroda

Buvo :}

Atėjo viena mergina iš finansų ir draudimo matematikos ir viena mergina iš kito universiteto ;}

Žinutė parašyta: 2011-07-10 11:09:32 | Nuoroda
Guvilė rašė:
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

 Dėstytojų yra įvairių, bet yra vienas, kurį dievinu, praskaidrina visą laiką nuotaiką :} Iš pradžių jų juokeliai gali pasirodyti nelabai juokingi, bet po poros savaičių visi pripranta ir juokiasi kartu :))

Na aš kaip matematikė patarčiau tau MIF'e studijuot :} Žmonės labai draugiški, studijos geros ir stiprios, išsilavinimas aukšto lygio garantuotas :) Beje, ekonometrus ir fdm'u labai mėgsta bankai priiminėt, be to nebūtinai MIF'ą baigus reik į bankus eit dirbt :) Jei esi aktyvi, tai gali veikti SA (Studentų Atstovybė). Čia gali įgyti patirties renginių organizavime, informacinėj sklaidoj, marketinge ir t.t. Tokius žmones labai mėgsta kompanija Barclays :) Kitų perspektyvų jau net neminiu, tikrai galima DAUG ką veikt po to :)

Kiek es girdėjus Ekonometrus į ERASMUS išleidžia tik nuo 3 kurso :) Jei tikrai gerai mokaisi ir dar moki kalbą tos šalies į kurią norėtum vykt, tai manau tikrai pavyks išvykti :)

Tikiuosi, kad atsakiau į klausimą :D

Laukiu dar klausimų!!!!

Žinutė parašyta: 2011-07-12 23:08:35 | Nuoroda
JustSmile rašė:
ievaj rašė:
Guvilė rašė:
ievaj rašė:

Apie ekonometriją.

Visi mokslai yra sunkūs - ekonometrija nėra išimtis ;} Ką tik baigiau pirmą kursą ir galiu pasakyt, kad nėra lengva, bet nėra ir taip jau beprotiškai sunku ;} Sunku ta prasme, kad mes patys turim gilintis į konspektus, t.y. keičiasi tvarka, nes čia nebe mokykla, kur mokytojai visokiais būdais bando, kad mes suvoktume visą informaciją ;}

Dėl programavimo - nebijokit. Taip, jo yra. Tačiau aš irgi neturėjau jo 12 klasėj, o čia tiesiog viską dėsto nuo pat pradžių, taigi, tikrai nereikia dėl to pergyventi :} Bus noro - išmoksit, nes informacija tikrai bus visa išdėstyta :}

Jei bus dar klausimų susijusių su ekonometrija, galiu atsakyti :))

 Kaip su dėstytojais? Ar labai nusenę? :))) Plėšausi tarp ekonometrijos ir filologijos. Suvokiu, kad matkė perspektyvų daugiau duos, bet ar gyvenimas su skaičiais man bus malonus, nesu tikra. O kalbas vis vien mokytis norisi. Šiaip ko gero labiau savim didžiuočiausi baigusi MIF'ą.... Beje, kokios galimybės su erasmusu pavažinėt? Didelė konkurencija? :)

Ačiū už kantrybę atsakinėjant :))

 Dėstytojų yra įvairių, bet yra vienas, kurį dievinu, praskaidrina visą laiką nuotaiką :} Iš pradžių jų juokeliai gali pasirodyti nelabai juokingi, bet po poros savaičių visi pripranta ir juokiasi kartu :))

Na aš kaip matematikė patarčiau tau MIF'e studijuot :} Žmonės labai draugiški, studijos geros ir stiprios, išsilavinimas aukšto lygio garantuotas :) Beje, ekonometrus ir fdm'u labai mėgsta bankai priiminėt, be to nebūtinai MIF'ą baigus reik į bankus eit dirbt :) Jei esi aktyvi, tai gali veikti SA (Studentų Atstovybė). Čia gali įgyti patirties renginių organizavime, informacinėj sklaidoj, marketinge ir t.t. Tokius žmones labai mėgsta kompanija Barclays :) Kitų perspektyvų jau net neminiu, tikrai galima DAUG ką veikt po to :)

Kiek es girdėjus Ekonometrus į ERASMUS išleidžia tik nuo 3 kurso :) Jei tikrai gerai mokaisi ir dar moki kalbą tos šalies į kurią norėtum vykt, tai manau tikrai pavyks išvykti :)

Tikiuosi, kad atsakiau į klausimą :D

Laukiu dar klausimų!!!!

 labas vakaras :) kaip supratau,studijuoji MMT,bet gal zinai ka nors apie stotistika? :) kaip ten viskas?

 Labas :) Na, aš ekonometrė ;>

Statistikoj iš esmės yra tie patys dalykai, kaip ir fdm ar eko :)

Kiek pamenu pirmame semestre buvo ir bendrų paskaitų :) o man reikėtų konkretesnių klausimų, nes dabar nežinau net ką papasakot :) 

dar čia gali paskaityt: http://mif.vu.lt/lt/studijos/sta/stat

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:06:23 | Nuoroda

Pirmiausia - žmogus, kuris sako, kad MIF'e neįmanoma - ryškiai nesimokė. Tai jei nesimokei ir tik studentavai, o ne STUDIJAVAI, tai tavo bėdos. Jei nori lengviausiu būdu diplomo, tai eik ir nusipirk, o kai kurie žmonės stengiasi būti verti diplomo. Mokytis MIF'e nėra lengva, bet aš nekeisčiau šių studijų į nieką. Neturiu skolų, taigi nevsi turi tų skolų ;) Tai apsiramink. Jei išėjai, tai bent nestumk, nes MIF'as tau nieko blogo nepadarė ;)

 

O kalbant apie specialybes. Suskirstyti jų nuo 1-4 nelabai galima. Nes čia kiekvieno labai skirtinga nuomonė. Pvz, prieš stojant būčiau skirsčius taip: FDM, ekonometrija, MMT, statistika. O dabar manau, kad yra taip: ekonometrija, FDM, MMT, statistika.

Tik neužverdam ginčų, čia mano nuomonė ir kiekvienas turi savo nuomonę :) Matyt, kur studijuoji, tas dalykas ir patinka :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:20:39 | Nuoroda
Sandra1 rašė:
ievaj rašė:

Pirmiausia - žmogus, kuris sako, kad MIF'e neįmanoma - ryškiai nesimokė. Tai jei nesimokei ir tik studentavai, o ne STUDIJAVAI, tai tavo bėdos. Jei nori lengviausiu būdu diplomo, tai eik ir nusipirk, o kai kurie žmonės stengiasi būti verti diplomo. Mokytis MIF'e nėra lengva, bet aš nekeisčiau šių studijų į nieką. Neturiu skolų, taigi nevsi turi tų skolų ;) Tai apsiramink. Jei išėjai, tai bent nestumk, nes MIF'as tau nieko blogo nepadarė ;)

 

O kalbant apie specialybes. Suskirstyti jų nuo 1-4 nelabai galima. Nes čia kiekvieno labai skirtinga nuomonė. Pvz, prieš stojant būčiau skirsčius taip: FDM, ekonometrija, MMT, statistika. O dabar manau, kad yra taip: ekonometrija, FDM, MMT, statistika.

Tik neužverdam ginčų, čia mano nuomonė ir kiekvienas turi savo nuomonę :) Matyt, kur studijuoji, tas dalykas ir patinka :)

 

 visiškai sutinku su tavimi, studentauti ir studijuoti du visiškaiskirtingi dalykaibeje  labai norėčiau sužinoti kodėl pradėjus studijuoti pasikeitė tavo nuomonė dėl FDM ir ekonometrijos?

 Na, net nežinau. Dalykus mokėmės vienodus, bet iš esmės skirėsi matematinė analizė :) Man pasirodė [bet čia tik mano nuomonė], kad mūsų matematinė analizė yra sudėtingesnė, t.y. kad mes daugiau dirbom [bet gal iš šono tik taip atrodė] :) Kadangi nesu žmogus, kuris visko siekia lengviausiu būdu, tai stengiausi išlikti ekonometrijoj. Turėjau galimybę pereiti į FDM, bet atėjus progai supratau, kad nebėra noro, nors ten ir draugų daugiau turėjau, bet jaučiaus savo vietoj :)

Dar nemažai dėstytojų per paskaitas kartoja, kad ekonometrija geresnė specialybė už FDM, nes FDM tiesiog skambus pavadinimas, pritraukiantis studentus, kurie tiesiog nepasidomi studijų programa, arba tiesiog stoja, nes ten populiariau ;)

 

P.S. Tikrai nestumiu ant FDM ;) Abi specialybės mano nuomone yra geros ;> Čia jau pagal žmogų, ko jis nori :)

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:30:31 | Nuoroda

Realiai aš tiesiog bandžiau pasakyti kodėl pasikeitė mano vertinimas ;} Dėstytojai, manau, kiekvienai specialybei sako, kad ji geriausia :D tai čia.. :D O yra tikriausiai taip - ką studijuoji, tas labiausiai ir patinka :) Ir kiekvienam čia skirtingai :)

O šiaip abi specialybės tikrai geros :) Ir baigę MIF'ą žmonės tikrai turi dideles perspektyvas :} Tai tikrai nesvarbu ar FDM, ar EKO, ar dar kažkas ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 23:17:58 | Nuoroda

Nusiraminkit :)

Manau, kad ekonometrijoj ir FDM balas neužkils iki tokių aukštumų ;}

Manau, įstosit ten, kur norit ir tikrai nebijokit ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-20 09:40:51 | Nuoroda
Sandra1 rašė:
Kumana rašė:

Kaip manot ar mane priims pirmame rate vf ekonometrija su 19.16KB?

 žiūriu daug kas čia su tokiais balais stoja, ar tik neliksiu už borto

 Nebijok ;) Tikrai nepradėkit panikuot anksčiau laiko ;] Palaukit tos 26 dienos ir tada galima bus galvot, ką daryt ;}

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:34:13 | Nuoroda

Sveiki sveiki!!!

Būsiu jūsų kuratore ateinančiais metais :)

Visi laisvai galit klausti manęs bet ko apie ekonometriją ir ne tik :) Tikrai stengsiuos atsakyti į visus klausimus :)

 

O su visais pasimatysim per priėmimus!!