Vartotojo LyKke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:02:18 | Nuoroda

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:03:56 | Nuoroda

 ISM ekonomika, vnf. Nežinau, ar sutikti. 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:54:27 | Nuoroda
swishfoot rašė:
LyKke rašė:

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

 

Jei dėl kainos, tai ISM vienas didžiausių miūnusų, bet jai gali sumokėti, tai abejonių vargu ar turėtų būti... O kodėl būtent MRU finansų ekonomika?

 Susimokėti galimybė yra, bet ar nebus veltui tie pinigėliai po to? Tas yra baisiausia. Kalbant apie MRU, tiesiog, mane ten kažkaip visad traukė, o nuo VU purtė. ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:53:54 | Nuoroda
swishfoot rašė:
LyKke rašė:
swishfoot rašė:
LyKke rašė:

 Įstojau, bet nežinau ar džiaugtis, nes vnf. Neįsivaizduoju, ką daryti.. Gal palaukti ir stoti į MRU finansų ekonomiką? Kodėl jūs būtent čia stojot? 

 

Jei dėl kainos, tai ISM vienas didžiausių minusų, bet jei gali sumokėti, tai abejonių vargu ar turėtų būti... O kodėl būtent MRU finansų ekonomika?

 Susimokėti galimybė yra, bet ar nebus veltui tie pinigėliai po to? Tas yra baisiausia. Kalbant apie MRU, tiesiog, mane ten kažkaip visad traukė, o nuo VU purtė. ;D

 

Negalėčiau nei vieno universiteto vertinti objektyviai, kadangi nesu mokęsis dar. Susidėk savo prioritetus, ko tu tikiesi iš universiteto ir pati sieki?

Tai vat šiandien ir apsisprendžiau, jog ISM, juk nebe reikalo rašiau jį pirmoje vietoje, po atvirų durų dienos spirgėjau iš laimės, kad jame galbūt mokysiuos ir kaip man ten patiko. Taigi, jungiuos jau prie jūsų. :)))

 

Žinutė parašyta: 2010-07-29 18:00:41 | Nuoroda

 Būsiu! :)

Žinutė parašyta: 2010-07-31 15:15:46 | Nuoroda

Manęs vis neprileidžia prie pasirenkamųjų.. Jūs į email'ą gavot info kaip ten kur jungtis, ar naudojot tuos duomenis, kur davė pasirašant sutartį?

Žinutė parašyta: 2010-08-01 11:58:52 | Nuoroda

Dėl tų pasirenkamųjų dalykų. Ten, tarkim Prancūzų kalba I ir Prancūzų kalba III, tai čia kaip suprantu, tas trys, tai kažkiek jau pažengusiems, ne visiškai žaliems? 

Žinutė parašyta: 2010-08-01 14:27:25 | Nuoroda

 Aš ir prancūzų pirmu numeriu.. Teks pažaliuot, jeigu dar dėstys anglų kalba.. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-03 20:02:05 | Nuoroda

 Ekonomika, Vilnius. :)))

Žinutė parašyta: 2010-08-17 23:33:16 | Nuoroda

 Ar jums patvirtino LSP?