Vartotojo Artas1991 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-06 18:57:17 | Nuoroda

As tai šį kevirtadieni rašysiu matkes bandomąjį, tik nežinau kaip pasiseks, nes matematika man sekasi sunkiausei iš pasirinktų dalykų.

Žinutė parašyta: 2010-02-06 19:01:21 | Nuoroda

Nežinau kaip jum, bet man nėra nieko lengvesnio už chemija ir planuoju egza išlaikyti gan aukštais balais.

Žinutė parašyta: 2010-02-06 20:00:30 | Nuoroda

aš tai stosiu i VU arba VDU 4 metus pastudijuosiu biochemija, o tada keliausiu i JAV arba i Japonija studijuoti nano chemijos.

Žinutė parašyta: 2010-02-07 13:03:44 | Nuoroda

Ziurint kokioje mokykloje, nes pas mane mokykloje tai tikrai gan stiprūs, o jei dalyvautum kokioje olimpijadoje tai tikrai pakeistum savo nuomone. 

Žinutė parašyta: 2010-02-07 18:18:39 | Nuoroda

aš irgi buvau litexpo parodoje ir man pasirodė, kad VDU lengviau mokytis ir nėra tokios konkurencijos tarp studentų kaip VU . Aš tai studijosiu biochemija ir nežinau kureme universitete geriau mokytis ar VDU kur šiemet tos studijos pirma karta įtrauktos į studijų plana, ar VU kur šios studijos jausenei dėstomos.   VDU turi daugiau pasirašę sutarčių su užsenio universitetais ir moko daugiau žsieno kalbų nei VU. 

Žinutė parašyta: 2010-02-07 18:37:26 | Nuoroda

aš tai studijuosiu biochemija VDU arba VU univrsitete. 

Žinutė parašyta: 2010-02-07 18:55:32 | Nuoroda
AušraL rašė:

Sunku įsivaizduoti, kaip egzaminas kuriame yra apie 40proc mokyklinio pobūdžio užduočių gali būti siaubingai sunkus. Na taip, sunkios bus likusios užduotys. Bet vis tiek egzaminas bus toks vidutinis. Na faktas tas, kad tie kurie ruošėsi valstybiniui egzaminui, jiems nieko baisaus - egzaminą jie išlaikys, tačiau didelė konkurencija bus dėl aukštų balų.

 Deje tai, kad bus 40proc. mokyklinio lygio užduočiu egzamino tikrai nepalengvina, nes man mokytoje sakė, kad tokiu egzaminų ankščiau nėra buve tai ir neturės su kuo lyginti, tai gali ir nebūti taip kaip ten rašo.

Žinutė parašyta: 2010-02-17 08:32:52 | Nuoroda

Aš tai irgi studijuoti biochemiją, nes man žiauriai patinka chemija. Aš irgi girdėjau, kad biochemikai daug uždirba, bet aš ją studijuosiu tik dėl to, kad galėčiau studijuoti nanochemiją.

Žinutė parašyta: 2010-02-17 12:06:05 | Nuoroda

As irgi nemanau, kad tai gera mintis. Jei mokinys nori ko nors ismokti tai ir ismoks ir nepamaisys net ir silpnesni. O seip per pamokas labiausiai trugdo ne tie kuriu vidurkei maziausi, bet tie kurie vaidina "kietekais'' tokiu buna tuo atveju jei atsiranda koks neispruselis ir kuris i savo puse pritrauke mokiniu kurie nori mokytis. Mano nuomone reiktu skirstyti ne pagal pazimius, o pagal motivacijas.

Žinutė parašyta: 2010-02-17 12:08:23 | Nuoroda

Pas mus tai bus 03.04

Žinutė parašyta: 2010-02-17 12:23:29 | Nuoroda

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

Žinutė parašyta: 2010-02-20 08:19:18 | Nuoroda
AušraL rašė:
Alanas rašė:
Artas1991 rašė:

Man irgi tokios temos isvis nepatinka nera nieko susijusiu su technologijomis. Mano manimu tokias potemes parinko tik tam, kad apie jas lietuviu k. mokytojos daugiau zinuotu ir mokiniam butu sunkiau.

 Pritariu.

 logiška kad potemes sunkesnės nes turim 2mėn pasiruošti. Be to pasirinkit tokią potemę , kuri praverstų egzaminui ir neverkit - nušausit du zuikius vienu šūviu. Nors man ir nelabai patinka nauja sistema - bet iš 45 potemių yra tokių kuriom gali super pasiruošti. Pati svarstau septynias potemes - ir rinksiuos iš jų.

 Tokios potemes kuri butu susijusi su mano pasirinktais egzais nera

Žinutė parašyta: 2010-02-20 08:21:24 | Nuoroda
sanemis rašė:

 O jūs, vaikai, mokinatės plačiai visokias hibridizacijas, kampus ir panašiai, nes organinės chemijos vadovėlyje (Šulčiaus), ten gana išsamiai aprašyta, bet programoje lyg nėra to.... 

 Tai zinoma, kad plačiai visuose mokyklose eina plačiai jei pasirinkęs A kursa

Žinutė parašyta: 2010-02-20 08:24:52 | Nuoroda
Skaidrė rašė:
Artas1991 rašė:

Pas mus tai bus 03.04

 Kaip vėlai.. 

 ne taip ir vėlai dar po simtadienio turesim 90 dienų

Žinutė parašyta: 2010-03-03 07:52:57 | Nuoroda
Edwwa rašė:

Toks klausimas kilo,gal  žinot kaip apskaičiuot atomo skersmeny?

 o kam to tau reikia?

Žinutė parašyta: 2010-03-03 15:57:41 | Nuoroda
Egypt rašė:

Žmonės, vienintelis vaistas nuo baimių egzamininių - MOKYMASIS. Kuo daugiau mokysitės, tuo daugiau žinosit, tuo labiau savimi pasitikėsit, ir tuo rezultatai bus geresni, ir gyvenimas lengvesnis :D 

 Per daug mokytis irgi nesveika, nes paskui pervarksti ir per egzamina nebeviska gali atsiminti

Žinutė parašyta: 2010-03-03 16:01:58 | Nuoroda

Tai, kad patvirtintu tai butu gerai, bet ar nebus kaip pirmais metais, kad studiju kokybe bus prasta

Žinutė parašyta: 2010-03-08 11:54:50 | Nuoroda
Smeterling rašė:
AušraL rašė:
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

 13-15 manau čia nerialu,juk valstybini laiko ir tie kurie mokosi bendriniu lygiu, tai surinkti 15 manau yra labai daug, nes pasižiūrėkit kiek mažai užduociu B-> , jei kokia suklysti ir viskas..neišlaikyta.P.S aišku viskas priklauso ir nuo užduočių sunkumo.

 ne nuo tasku skaiciaus priklauso ar islaikiai, ar neislaikiai, nes vertintojai jau zino kieik procentu mokiniu neislaikys.

Žinutė parašyta: 2010-03-08 11:56:44 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

Tai tokias uzduotis galima logiskai ismastyti. Ten nereikia jokio skaiciavimo

Žinutė parašyta: 2010-03-10 07:57:25 | Nuoroda
sanemis rašė:
Artas1991 rašė:
Deivizs rašė:

Tokia užduotis tikrai buvo, bet buvo pateikta kitų atomų spinduliu ilgiai, ir pagal tai buvo galima nusistatyti keliais pikometrais maždaug kinta tas spindulio dydis.

Tai tokias uzduotis galima logiskai ismastyti. Ten nereikia jokio skaiciavimo

 Skaičiuoti nereikia, bet logiškai ir neišmąstysi, jei nežinosi kaip kinta atomo spindulys elementuose. 

 atomo spindulio kitima elementuose nėra sunku įsiminti, nes tai visai paprasta ir lengva