Vartotojo Artas1991 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-10 08:07:00 | Nuoroda
Smeterling rašė:

kaip gali vertintojai zinoti? taip iseina, kad ekstrasensai yra viskas ir priklauso nuo taškų, nebent bus daug neislaikiusiu ir išlaikymo ribos taškus mažins..prie ko čia procentai? Aiškiai nurodyta islaikymo riba taškais.

 Jie neekstrasensai, jie iš anksto tai nustato ta riba. Jei netikite tai pažiūrėkit į ankstesnių egzaminų išlaikymo rezultatus.

Žinutė parašyta: 2010-03-11 12:02:54 | Nuoroda

Man tai irgi sausa teorija nelabai patinka, o uždavinių kurių aš neišspresčiau beveik nėra.

O 2000m VBE turiu tik testo klausimų atsakimus

Žinutė parašyta: 2010-04-03 13:34:41 | Nuoroda
kristiutea rašė:

Mielieji Abiturientai,  nesisielokit gi jus taip del tu egzaminu... Tiesa, tai yra normalu, dar dabar gerai pamenu, kokius kosmarus sapnavau pernai vidurineje, bet stai siemet as pirmakurse ir i brandos egzaminus ziuriu kaip i paprastus kontrolinikus. Patikekite manimi, mielieji, vos ateis pirmoji sesija, brandos egzaminai atrodys kaip pelyte pries drakona, kitaip tariant jie niekuo nesiskirs net nuo savarankisko darbelio.... taigi, nusiraminkite, gerai nusiteikite, suvalgukite plytele sokolado ir pradekite svente svest ;)

 Tai gal po egzaminu tik ir imanoma lengviau atsipusti, bet laikas kuris liko iki egzaminu yra tikras kosmaras.

Žinutė parašyta: 2010-04-20 11:47:06 | Nuoroda

gal kas zinot koke gera chemijos knyga, kadbutu joje testu ir klausimų su atsakymais?

Žinutė parašyta: 2010-04-20 11:50:12 | Nuoroda

Aš tai šia vasara eisiu į vairavimo kursus.

Žinutė parašyta: 2010-04-27 12:00:43 | Nuoroda

Man chemijos egzaminas iš pasirinktų bus lengviausias, mes neorganine chemija mokomės iš Raudonio vadovėlio

Žinutė parašyta: 2010-05-03 08:33:16 | Nuoroda

Mes irgi pradejom stipriai viska kartoti. Bet kadangi chemija man patinka tai viskas tiesiog puiku.

Žinutė parašyta: 2010-05-03 08:36:38 | Nuoroda

Manau, kad dar daug kas ir nezino, nes as apie bichemija VDU suzinojau tik nuvykes i studiju muge, bet kaip reikies stoti tai ir i VU ir i VDU prasimai suplauks ir gan nemazai.

Žinutė parašyta: 2010-05-04 08:34:43 | Nuoroda

As pirmu numeriu rasysiu VU, bet del lietuviu galiu ir ten neistoti.

Žinutė parašyta: 2010-05-05 14:56:36 | Nuoroda
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:
bis aufs Messer rašė:
sanemis rašė:

 jau taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaip nemėgstu tirpumo uždavinių, man jie tokie šlykštūs, tikiuosi neįdės į egzaminą 

 Juokauji? Jie patys normaliausi kokie tik gali bebūt. O, kad jie pasitaikytų egzamine.

 Sako mokytoja, kad čia labai lengvi ir bla bla, ir uždavė man juos savarankiškai išmokti - ar aš kvailas , ar ką - nesuprantu visiškai jų.... 

 O uždavinius 'su plokštelėm' moki?

Nu ir sulyginai uzdaviniai su plokstele visiskai lengvesni su jais nera ka veikti, o tirpumo uzdaviniai yra sunkesni ir visai kitaip sprendzias. Dabar man liko ismokti juos spresti ir su uzdaviniais per egza su jais neturesiu vargo, kad ir koks butu.

Žinutė parašyta: 2010-05-05 14:59:25 | Nuoroda
Akvilė rašė:

ech, maniau gal būsim kolegos :D

 gal ir busim, nes i VU sunku istoti ten reikia labai geru egzo rezultatu, o lietuviu tai tikrai nebus tokie kokiu reikia, nebent stojanciu maziau butu negu pernai ir su silpnesniais rezultatais.

Žinutė parašyta: 2010-05-19 13:43:34 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Aš kažkaip chemijoje nesijaučiu labai protingas, o man reikia gauti bent kokius 70 procentų  .

Na, tikiuosi viskas bus gerai.... Nežinau, visokios mintys kyla ir teigiamos, ir neigiamos.

Kolegos, iš kur jūs mokotės ar mokinsitės cheminius ženklus - degus, nuodingas ir panašiai, kartais užklausia jų :D . Aš nelabai randu kur ten jie visi surašyti. 

 Visus tuos zenklus gali rasti 8kl. vadovelyje.

 

Žinutė parašyta: 2010-06-02 09:56:31 | Nuoroda
sanemis rašė:
infyou rašė:

Man asmeniskai tai jie lengvi,kuriuos ivardijai,tik tas 8.6 yra labai keistas toks..berots labai mazas procentas ji issprende tais metais;.

 Nežinau, man tie uždaviniai egzaminų sunkūs arba aš iš vis kvailas. Ai, kaip bus, taip bus, darau egzus ir gaunu maždaug apie 75 taškus, tai ir būtų virš 70 procentų, nors norėčiau pasitempti iki kokių 80.... Ai, kaip bus, taip bus, gausiu kokius 50 ir baiksis visos mano medicinos :D 

 Egzamine retai pasitaiko tokie uzdaviniai , kurie yra sunkesni, nes butu per mazai laiko jiems ispresti. Beto ir be uzdaviniu imanoma surikti 70-80 procentu, nes didzioji dalis egzamino yra teorija.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 09:25:44 | Nuoroda
Himalaya rašė:

Ką žadat dar paskutinę dieną pasikartot?

 As tai jau visa savaite darau yvairiauses uzduotis is organines ir neorganines knygu.

Žinutė parašyta: 2010-06-29 10:44:14 | Nuoroda

Ar kas pastebėjote, kad VU sumažino vietų i biochemijos studijas?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:17:57 | Nuoroda
MisCriminal rašė:
Gabrielle* rašė:

kažkaip įdomiai su tuo egzu.. pvz mane tiek draskė dėl respublikinės, kad važiuočiau, o laabai ten nenorėjau ir, aišku, nevažiavau.. ojoj, pamanykit, tokia gera mokinė, tokia gabi lietuvių kalbai.. o tos pačios mokytojos kitos mokinės šiandien ir 99, ir 96, ir 94 procentus gavo. aišku, man negaila, bet nesuprantu, kodėl tos panos išvis nesireiškė ir nežibėjo moksluose, o dabar va šitaip už mane geriau pavarė. ar čia mokytoja jas nuvertino, nepastebėjo.. tikrai nesuprantu kažko čia;D

 netikiu, kad tos merginos prastai mokesi, jei gavao 99, 96, 94 procentus :) turint semestre 8,9,10 laisvai galima tiek turet :) man keisciau, kai zmogus varo vos ne geriausiai klaseje, bet gauna tarkim kokius 40 proc... cia anomalija.

 Pas mane klasėje irgi vienas tok buvo, kuris nesimoke lietuviu ir jam vos keturis isvedė ir jis lengviausiai VBE išlaikė, o dviem klasiokėm kurių metinei buvo 8 ir 9 iš vis neišlaikė, o čia tai keista

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:26:21 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Akvilė rašė:

O tu nelaikysi matematikos? :) ir įdomu ar daugiau nėra norinčių į VDU biochemiją ar tik nepasisako :D

 Jau stebime pageidavimus moksleivių ir galime pastebėti, kad konkursas į biochemijos studijas kol kas nėra labai didelis lyginant su kokia teise :)

 o kiek vietu yra VDU

Žinutė parašyta: 2010-07-03 19:59:04 | Nuoroda
Aivaras77 rašė:

O jeigu tokia situacija: 1. Vadyba VF  2. Teise VF  3.Vadyba VNF. Tai jei zmogaus balo uztenka Teisei VF, tai jam jas siulys, o ar siulys vadybos vnf jei uztenka balo ?

 siulis i visas pasiriktas specelybes, kurioms uztenka surinkto balo

Žinutė parašyta: 2010-07-03 20:41:05 | Nuoroda
sanemis rašė:
Artas1991 rašė:
Aivaras77 rašė:

O jeigu tokia situacija: 1. Vadyba VF  2. Teise VF  3.Vadyba VNF. Tai jei zmogaus balo uztenka Teisei VF, tai jam jas siulys, o ar siulys vadybos vnf jei uztenka balo ?

 siulis i visas pasiriktas specelybes, kurioms uztenka surinkto balo

 nemanau, man atrodo kad siūlo tik vieną dalyką to, kurio balo užtenka. 

 o jei uzteks keliems tai visus ir siulis

 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:05:50 | Nuoroda

as tai gavau 79 balus, bet is grupes(o musu buvo 10 ) as likau ketvirtas. Bet tikiuosi, kad tu balu man uzteks