Vartotojo Diadri pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-10 18:43:47 | Nuoroda

Tradiciškai: sodyba, vaišės ir stiprūs gėrimai, šokiai -  žiurėk jau ir po šimtadienio

Gal kaikas ką nors originaliau:)?

Žinutė parašyta: 2010-02-10 18:59:05 | Nuoroda

Aš ir labai suinteresuotai prisidedu prie klausimo:) (BeProto, Kupiškis mažas ar mes pažįstami?:D)

Žinutė parašyta: 2010-02-23 18:44:52 | Nuoroda

Vaje pašiurpau koooks balas didžiulis turi būti tuoj nagus nusigraušiu studijuojantieji, ar studijos pateisino lūkesčius?įdomu?

Žinutė parašyta: 2010-02-23 18:49:55 | Nuoroda

Ar esi patenkinta sudijomis?Įdomu? balas itin aukštas? atleisk už kvotą

Žinutė parašyta: 2010-02-26 18:46:54 | Nuoroda

Interpretacija, šiuo metu jau mokaisi kaip suprantu Gal papasakotum apie studijas? Įdomu? Tiesa kad reikia antrosios kalbos pažymio stojant?  Neįmanoma būtų apseiti be jo?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:17:02 | Nuoroda

Prisijungiu ir aš prie nusivylusių įstojau kaip tyčia 7-ta vieta nuo kurios pradėjau rašyt spec. 'iš bėdos'

Kas žino ar ko galima tikėtis iš antro turo?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:36:02 | Nuoroda

Ingre, visiškai pritariu, kažkoks farsas ir karjerų mėsmalė va ko verta ta jų nauja internetinė ir mokymosi sistema,,, nuoširdžiai tikiuosi, kad kuo daugiau jaunuomenės iš šitos sumautos vietos lėktų užsienin kuo greičiau

Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:51:07 | Nuoroda

Todėl kad visiem giliai nusispjaut kas bus iš to kvailo abiturienčioko ir ypač krizės laikais, o jie dar rimtais veidais tikina kad ' ŽINOMA, JAUNI, POTENCIALŪS ŽMONĖS LIETUVAI LABAI SVARBŪS IR MES PADARYSIM VISKĄ KAD JIE NEMIGRUOTŲ' ar tikrai?

Atsiprašau kad čia taip desperatiškai reiškiuos tiesiog 12 metų arusi norėčiau turėti kuo pasidžiaugti bet neturiu

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:55:57 | Nuoroda

Kam čia egzai lengvi buvo?! šitam tūkstantėliui, kitam kur po forumą malas?!  Sorry bet kai ateini į istorijos egzą ir pamatai kad nei vieno sumauto karo nebuvo į kuriuos daugiausia laiko gilinausi tai nervai ūžia, o LT tai iš vis kažkokie fenomenai, užtikrintai parašiau ir gavau tortą į veidą

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:39:29 | Nuoroda

korpuse,

(viskas pasiutau)  Gerbiamasai, kiek šiemet pasiteisino tas tavo "kur tikrai zinai kad istosi"?!?! Man iš 7-tos vietos! (nuo kurios beleką rašyt pradėjau ir nežinau ką dabar daryt vat būtent su ta sumauta VADYBA! kuri tavo nuomone šiukšlių šlavėjams labiausiai pritinka) ir baigimas su pagyrimu pasirodo nieko vertas buvo... Ir gerai kad gudrus savo erezijas apie fizikas/technologijas kitur skleisk, nes savigrauža kad netęsiau šių mokslų man dabar įstot nepadės

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:55:11 | Nuoroda
Eimantas S. rašė:
Diadri rašė:

Kam čia egzai lengvi buvo?! šitam tūkstantėliui, kitam kur po forumą malas?!  Sorry bet kai ateini į istorijos egzą ir pamatai kad nei vieno sumauto karo nebuvo į kuriuos daugiausia laiko gilinausi tai nervai ūžia, o LT tai iš vis kažkokie fenomenai, užtikrintai parašiau ir gavau tortą į veidą

 Va čia ir buvo tavo klaida, dėl tos pačios priežasties mano draugas praeitais metais 47 gavo iš egzo. Aš irgi ne per daugiausiai iš istorijos gavęs esu, 71 tik, bet užtat studijuoju VU istoriją ir esu labai patenkintas :) Į viską reikia gilintis, į viską, mielieji. O ne maždaug "perskaičiau svarbiausius mūšius ir datas, gavau 35, kaltinkime švietimo sistemą" ...

 Sveikinu su tavąja laime, tik nereikia kitų visiškais duobgalviais laikyt (beje aš daugiau gavau už tave istoriką: pakankamai pagal praeitų metų KB, bet nepakankamai pagal šiųmetį)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:42:00 | Nuoroda

Gana tų logistinių kalbų, jus čia samdo žaliūkam situaciją nušviest?

Faktas, kad šiemet edukacinis chaosas, kuriam netoli iki skandalo

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:42:49 | Nuoroda

VGTU'tiečiai o yra čia bendrakeleivių į Nekilnojamo turto vadybą:)?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:22:20 | Nuoroda

Tai aš čia būsiu 3-čia likimo draugė