Vartotojo sauleeeee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:23:05 | Nuoroda

o su kokiais balais stojot ten i vf?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:25:47 | Nuoroda

skambinau i lama sake dar universitetai neparuose informacijos kiek liko laisvu vietu ir apskritai viska suzinosim tik treciadieni po 5h kiek tiksliai liko laisvu vietu.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:29:19 | Nuoroda

nznau tikslaii bet galvoju kad tas paskutinis bruksnys yra jau visi iskaiciuoti ir  mokami ir nemokami na visi studentai kurie buvo priimti i sia programa

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:38:58 | Nuoroda
Makeshift rašė:
simulyte rašė:
sauleeeee rašė:

nznau tikslaii bet galvoju kad tas paskutinis bruksnys yra jau visi iskaiciuoti ir  mokami ir nemokami na visi studentai kurie buvo priimti i sia programa

 bet tai mano pvz tas bruksnys zemiau negu mano konkursinis balas, o manes nepakviete kaip taip gali buti?

 Paskutinis brūkšnys ne į programą, o į visą studijų kryptį. Vat ta rodyklė su skaičiuku rodo paskutinį priimtą į programą.

 aaaaaaa aisku. bet tai koks skirtumas i visa programa kiek prieme. kazin ar turim daug sansu stot antram etape..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:07:25 | Nuoroda
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 bet tiksliai suzinosi kiek yra laisvu vietu tik treciadieni nes dar nevisi pasirase

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:09:51 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 bet tiksliai suzinosi kiek yra laisvu vietu tik treciadieni nes dar nevisi pasirase

 o is kur zinaikad isviso pakviesta 87?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:12:21 | Nuoroda

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:30:52 | Nuoroda
SubaruImpreza rašė:
sauleeeee rašė:

kaip suzinoti kiek priima zmoniu i tam tikras programas?

 uzvesk pelyte ant vietos kur parasyta ,,sutarciu pasirasymo eiga programoje" po diagrama zemiau..

 rodo kiek pasirase man atrodo ten jau o ne kiek isviso gali priimti i programa..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:54:34 | Nuoroda
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

 rimtai?????????? tai kodel tiek nedaug pakviete tada? daug sansu yra istot

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:59:03 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:
busimoji rašė:
cantslowdown rašė:

gal kas stojot i vgtu istaigu vadyba? pas mane diegramoje rodo kad pakviesta vf  13, o is viso vf vietu yra 87.  pagal mano diagrama laisvu vietu vgtu dar yra:D

 man panasi situacija i vdu viesaji administravima pagal diagrama pakviesta 14 kandidatu, o skirta vietu buvo 99,tai iseina,kad daug vietu liko. Ir prie ko cia treciadienis,juk cia raso kiek PAKVIETE ,o ne kiek PASIRASE. Treciadieni gali tik paaisketi,kad is tu 14 pakviestu pasirase pvz tik 12.

 

 rimtai?????????? tai kodel tiek nedaug pakviete tada? daug sansu yra istot

 Jo čia tikrai nesąmonė ir daugumoj specialybių taip bet nesitiki, kad tiek mažai pakvietė, kai buvo tiek planuojama čia lama turbūt vėl pjauna grybą.

 nu tai jetau nesamone neina suprast isvisnieko..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:02:32 | Nuoroda

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:10:28 | Nuoroda
cantslowdown rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 bet cia liecia tik nemokamas vietas?

 jo

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:12:05 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Totali nesąmonė :D kodėl kitose specialybėse pakvietė maždaug tiek, kiek ir planavo priimti, o kaikuriose (kaip vgtu verslo vadyba ar pan, kur buvo numatyta >90 priimti) pakvietė net kelis kart mažiau žmonių? Tikrai nesąmonė kažkokia...

 nesamone bet taip sake . sake ne jie patys nusprende kiek priimti o vyriausybe ar kas ten nusprende ir dabar yra taip kaip yra  ir antram ir treciam etape galima pretenduoti tik del mokamu vietu nebent is tu tarkim 14 kazkas atsisakys . abstulbau nes tarkim i koki ktu vadyba rodo paklviesta tik 1 tai nznzau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:14:20 | Nuoroda
busimoji rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Nesamone Nes katik ziurejau pvz vdu viesoji komunikacija buvo skirta 50vf vietu,diagramoje rodo,kad pakviesta 48 

 nu geras tai tada pats vgtu nezino kas kaip yra..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:16:21 | Nuoroda
sauleeeee rašė:
busimoji rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Nesamone Nes katik ziurejau pvz vdu viesoji komunikacija buvo skirta 50vf vietu,diagramoje rodo,kad pakviesta 48 

 nu geras tai tada pats vgtu nezino kas kaip yra..

 o kur tu ziurejai kiek buvo skirta vietu i vf?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:19:41 | Nuoroda
busimoji rašė:
sauleeeee rašė:
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Totali nesąmonė :D kodėl kitose specialybėse pakvietė maždaug tiek, kiek ir planavo priimti, o kaikuriose (kaip vgtu verslo vadyba ar pan, kur buvo numatyta >90 priimti) pakvietė net kelis kart mažiau žmonių? Tikrai nesąmonė kažkokia...

 nesamone bet taip sake . sake ne jie patys nusprende kiek priimti o vyriausybe ar kas ten nusprende ir dabar yra taip kaip yra  ir antram ir treciam etape galima pretenduoti tik del mokamu vietu nebent is tu tarkim 14 kazkas atsisakys . abstulbau nes tarkim i koki ktu vadyba rodo paklviesta tik 1 tai nznzau :D

 Nu tai tu dabar pati pagalvok ka cia pasakei :) pakviestas 1? tai ka is 1 grupe darys? :D nu gi ir taip aisku,kad nesamone cia

 na taip ir butu gerai kad tie kurie sedi prie tragelio ir sako informacija mums patys zinotu kaip yra o neklaidintu  musu..

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:25:22 | Nuoroda
cantslowdown rašė:
sauleeeee rašė:
WhoAmI rašė:
sauleeeee rašė:

skambinau i vgtu katik. sake kad tos vietos kurios yra parasytos tarkim vgtu verslo vadyba raso yra 14 pakviesta tai cia yra maksimumas kiek gali pakviesti siais metais tai jei atsisakys kazkas is tu 14 tada galima pretenduot i nemokama.

 Totali nesąmonė :D kodėl kitose specialybėse pakvietė maždaug tiek, kiek ir planavo priimti, o kaikuriose (kaip vgtu verslo vadyba ar pan, kur buvo numatyta >90 priimti) pakvietė net kelis kart mažiau žmonių? Tikrai nesąmonė kažkokia...

 nesamone bet taip sake . sake ne jie patys nusprende kiek priimti o vyriausybe ar kas ten nusprende ir dabar yra taip kaip yra  ir antram ir treciam etape galima pretenduoti tik del mokamu vietu nebent is tu tarkim 14 kazkas atsisakys . abstulbau nes tarkim i koki ktu vadyba rodo paklviesta tik 1 tai nznzau :D

 kai paminejai vyriausybe tai isvis nebetikiu, krc kam tada planus vgtu kiek priims i vf ir vnf dejo, juk jau is anksto buvo zinoma kiek valstybe finansuos vietu, o ne po stojimu kai jau istojo univeras suzinojo kad vyriausybe finansuoja dvigubai ar bet trigubai maziau ir todel priime i vf maziau zmoniu. totali nesamone

 butent bet vistiek kazkaip kvailai atrodo paskambini kad tiksliai suzinotum o ne pletkus ir pasako toki suda(sorry). dar svarbiausiai kelis kartus paklausiau nes netikejau kad imanoma tiek nedaug tik priimti i nemokama zmoniu sako nu taip taip sako viskas i nemokamus vietos neberaaaaa. ai cia nieks neaisku siais metais visai jau.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:30:18 | Nuoroda
cantslowdown rašė:

o buvo tokiu, kaip as, kur visur rase nemokamus ir niekus neistojo? :)

 as

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:22:30 | Nuoroda

gal zinot kiek priima siais metais i mru verslo sistemu kurimas ir valdymas?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:31:35 | Nuoroda

i verslo sistemu kurima r valdyma pagal lama i vf prieme tik 13???????? gal tie kas istojot zinot daugaiu apie tai?