Vartotojo toon09 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:34:47 | Nuoroda

 Bandysim jamt informatiką vilniuje :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:19:49 | Nuoroda
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:
Mirtise rašė:
invol2ver rašė:

O tą mokestį būtinai reik pervest 27-29 dienomis, ar galiu pavyzdžiui kad ir pirmadienį nueit į banką ir susimokėt, kad nereiktų tas dienas porą valandų eilėje stovėt?

 kai įstosi ir susimokėsi. ar 26d ar kitą. ir kodėl jau banke turėtų reikėt stovėt? univere tai reiks.
o galiausiai internetu gali

 Šiaip prie bankų būna ne ką mažesnės, kai visi sulekia mokėt ;) beto, kai man reik važiuot į kitą miestą rašytis sutartį, tai ir taip daug laiko užims. Todėl noriu kuo mažiau popierių tvarkymo pasilikt. Mokant internetu, reik atsispausdint kvitą, o aš be printerio ;)

 nu tai savo mieste į banką nueik, gi nebus ten šimtai studentų.

 Na tomis dienomis tai bus

 na tai sužinai kad įstojai ir eik :D tikrai nebus dar 26dieną.

 Na 26 tikriausiai ir reiks nulėkt ;) o nežinot, kurią dieną gali būt mažiausios eilės? :D spėju trečiadienį bus mėsmalė, penktadienį taip pat, kadangi paskutinė diena ir lengviau žmonėms iš kitų miestų, o ketvirtadienis? :D

dėl banko tai nemanau kad bus mėsmalė iš viso.
mėsmalė bus universitete, nes dauguma sekančią dieną vyksta. paskutinę dieną bus mažiausia.

 Pernai stojau, tai važiavau susimokėti į Swed banką antakalnyje (vln), tai patikėk, laukiau gal valandą, kol pagaliau atėjo mano eilė. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-23 23:23:02 | Nuoroda
Lethargy rašė:

Na ką, bandysiu ir aš čia stot. Pirmu numeriu rašiau kultūrinės veiklos vadybą. Paskui turizmas, restoranai...

Laaaabai tikiuos, kad viskas bus gerai ir mano balo pakaks nemokamom studijom. : ))))

Et, greičiau antradienis.

 Bijau ir aš antradienio :x pirmu numeriu irgi rašiau Kultūrinės veiklos vadybą:) Pernai su savo Kb tai būčiau į vf sėkmingai įstojęs, o šiemet, kiek pastebėjau, daugiau stojančių į šią spec. Beje, jei ne paslaptis, koks tavo kb? :) Tikiuos su 15.82 į vf papult kaip nors :?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:22:28 | Nuoroda
vynous rašė:
IamMe rašė:
vynous rašė:
IamMe rašė:
Malyva rašė:

Gal kas zino koks kb buvo i vnf vietas socialine pedagogika ir i gestu kalba?

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/socialine-pedagogika susivesk savo balus čia

studijuok-technologijas.lt/balu_skaiciuokle/gestu-kalba o čia dėl gestų kalbos.

 

 o ta skaiciuokle tinka tik vnf? vf  vietoms apskaiciuoti netinka?

 Uoj.....čia šita skaičiuoklė labiau ir tinka vf apsiskaičiuoti, nes netgi parodo kelintu numeriu pernai būtum įstojus su šiemetiniais balais :) o nuo pernai manau nelabai kas pasikeitė.

 o ta skaiciuokle siaip patikima? jei tarkim rodo kad pernai is 50 vietu buciau buvusi 13, tai ar galiu tiketis siemet papulti i vf, kad ir pati paskutine?

 Priklausys nuo tos specialybės paklausos šiemet, nuo to kiek bus skirta tai spec. vf vietų ir kokie bus tavo kolegų KB :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 21:36:56 | Nuoroda

Sveiki,

yra stojančių gal į VK kultūrinės veiklos vadybą? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:13:01 | Nuoroda
Reserved_ rašė:
toon09 rašė:

Sveiki,

yra stojančių gal į VK kultūrinės veiklos vadybą? :)

 As stoju i sia specialybe,bet pas mane viko 3 vietoj :)

 Koks kb tavo? :) aš tai pirmu nr rašiau, gal pasiseks su 15,78 į vf įstot :?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:29:32 | Nuoroda
Reserved_ rašė:
toon09 rašė:
Reserved_ rašė:
toon09 rašė:

Sveiki,

yra stojančių gal į VK kultūrinės veiklos vadybą? :)

 As stoju i sia specialybe,bet pas mane viko 3 vietoj :)

 Koks kb tavo? :) aš tai pirmu nr rašiau, gal pasiseks su 15,78 į vf įstot :?

 Mano kb balas mazesnis uz tavo,nelaikiau reikalingo egzamino,todel stoju i vnf vieta, tikiuosi patekt :) Turiu zurnala kur stoti,bet vilniaus kolegijos pernai metu rezultatu nera,tai sunku pasakyti kaip tau seksis :) Manau istosi :)

 Aš tai su ViKo skaičiuokle skaičiavau, pernai įstojęs būčiau, bet šiemet šitos spec. paklausa didesnė :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:34:16 | Nuoroda
Reserved_ rašė:
toon09 rašė:
Reserved_ rašė:
toon09 rašė:
Reserved_ rašė:
toon09 rašė:

Sveiki,

yra stojančių gal į VK kultūrinės veiklos vadybą? :)

 As stoju i sia specialybe,bet pas mane viko 3 vietoj :)

 Koks kb tavo? :) aš tai pirmu nr rašiau, gal pasiseks su 15,78 į vf įstot :?

 Mano kb balas mazesnis uz tavo,nelaikiau reikalingo egzamino,todel stoju i vnf vieta, tikiuosi patekt :) Turiu zurnala kur stoti,bet vilniaus kolegijos pernai metu rezultatu nera,tai sunku pasakyti kaip tau seksis :) Manau istosi :)

 Aš tai su ViKo skaičiuokle skaičiavau, pernai įstojęs būčiau, bet šiemet šitos spec. paklausa didesnė :D

 O pasirinkai sia specialybe tik Viko ar dar i kur nors kitur? :)

 Dar ir Klaipėdos Valstybinėje Kolegijoje šitą įrašiau, tik jau 6 numeriu :) Pirmi 5 numeriai į Vilnių, nes į vln noriu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:42:51 | Nuoroda
Reserved_ rašė:

toon09 o dieniniam mokinsies?:)

 taip :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:52:38 | Nuoroda
edvis_mXt rašė:

Gal kas netyčia turit tą Kur stoti ir galit prižvelgt koks balas pernai buvo KTU finansuose? :D

 17,66 mažiausias vf

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:58:14 | Nuoroda
edvis_mXt rašė:
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Gal kas netyčia turit tą Kur stoti ir galit prižvelgt koks balas pernai buvo KTU finansuose? :D

 žmogau!!! eik miegot, nebelaikas balus tikrint:D reikėjo prieš prašymą pildant:D aš gailiuos,kad prirašiau tokių vietų kur man be šansų, bet manau,kad geriau tikėtis stebuklo, nei stot belekur, o kita met perstot;)

 Man paprasčiausiai įdomu :D Ne mažas vaikas, dar net 23 val ner, kad miegot eiciau :D

 Jei KTU, tai mažiausias vf 11,76 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:58:58 | Nuoroda
Reserved_ rašė:

toon09 aisku,as planuoju i neakivaizdini :) Bet vis vien malonu rast zmoniu,kurie ketina studijuot toki pat dalyka :)

 Kaip rašo delfi, tai čia šiemet viena populiariausių specialybių kolegijose pasirinktų. Keista kad čia forume tik mes du apie ją kalbam :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:00:11 | Nuoroda
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Gal kas netyčia turit tą Kur stoti ir galit prižvelgt koks balas pernai buvo KTU finansuose? :D

 žmogau!!! eik miegot, nebelaikas balus tikrint:D reikėjo prieš prašymą pildant:D aš gailiuos,kad prirašiau tokių vietų kur man be šansų, bet manau,kad geriau tikėtis stebuklo, nei stot belekur, o kita met perstot;)

 Va va :D Mokykitės iš mano klaidų :D įstojau bet kur pernai, tada mečiau o šiemet vėl stoju :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:01:57 | Nuoroda
malvea rašė:
toon09 rašė:
edvis_mXt rašė:
malvea rašė:
edvis_mXt rašė:

Gal kas netyčia turit tą Kur stoti ir galit prižvelgt koks balas pernai buvo KTU finansuose? :D

 žmogau!!! eik miegot, nebelaikas balus tikrint:D reikėjo prieš prašymą pildant:D aš gailiuos,kad prirašiau tokių vietų kur man be šansų, bet manau,kad geriau tikėtis stebuklo, nei stot belekur, o kita met perstot;)

 Man paprasčiausiai įdomu :D Ne mažas vaikas, dar net 23 val ner, kad miegot eiciau :D

 Jei KTU, tai mažiausias vf 11,76 :)

 čia maisto technologija?:o pizė, aš myliu gyvenimą, esu laiming ir pakilėta, man užsižiebė vilties žvaigždė ir einu gult, kol jos kas neužgesino:D

 Maisto technologija ir inžinerija :D 

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:10:13 | Nuoroda
deoksiribonukleo rašė:
swipt rašė:
deoksiribonukleo rašė:
coliuke223 rašė:

 man gerai,viena gyvenu tai galiu nors ir visa nakti :D

 Reik daryt kokį naktinėtojų čiątą.

 Pritariu :D

 Pameskit kokį skaipą tuomet.

 Rolandas.jey

:D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:14:00 | Nuoroda

1 VK 653N28004 1312 kultūrinės veiklos vadyba vf NL 15.78 15.78 kvietimas, NL

Yeee :DD Kas dar gal čia su manim ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:41:50 | Nuoroda
hitas rašė:

1 MRU 612I10006 0657 verslo informatika vf NL 16.44 16.44 kvietimas, NL

AAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! TIESIAI PIRMU NUEMRIU!!!!

 Jei tu čia su 16,44 įstojai, tai aš būčiau čia irgi įstojęs :D tik kad antru nr rašiau, o nuskilo pirmu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:41:45 | Nuoroda

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: kultūrinės veiklos vadyba, NL
Aukštoji mokykla: Vilniaus kolegija
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

<<< Ieškau draugų :D Kas su manim? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:06:36 | Nuoroda
SunLit rašė:

Pagelbėkit, žmonės ;] Esu girdėjus, kad važiuojant pildyti dokumentus reikia atsišviesti atestatą ir nunešt pas notarą patvirtint. Kaip yra iš tiesų? Ir iš vis, kokius dokumentus reikia vežtis be tapatybės kortelės ir atestato? :)

 Pernai bent VGTU švietė visus dokumentus spec kambariuke ir ten pasirašinėjo ant kopijų kad tikra kopija. norarų nereikėjo

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:23:10 | Nuoroda

VK - kultūrinės veiklos vadyba vf su 15.78 :)