Vartotojo Julia91 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-10 18:58:26 | Nuoroda

Sveiki as taip pat noreciau studijuoti medicina , bet tik ne kaune . Man labai nepatinka Kaunas kaip miestas labai traukia Klaipeda ten aplinka kitokia gal kas studijuoja medicina?

 gal galetu man info apie studijas kaip sekasi ten , kaip pragyvenimas neakivaizdines ir akivaizdines studijos ir apie Vilniaus universitetus studijuojant, labiau traukia kineziterapija ir masazai dar domniuosi labai ivairia medicina buciau labai dekinga :) 

mano el.pastas

Žinutė parašyta: 2010-02-10 19:00:07 | Nuoroda

ko taip visi nemegstate KU?

Žinutė parašyta: 2010-02-10 19:03:51 | Nuoroda

SVEIKI noreciau paprasyti info apie KU ir Vu esu nusiziurejus siaip medicinos moklus, bet kaune studijuoti labai nenoriu. tad ziurejau universtitetus Vilniaus ir Klaipedos, noreciau taip pat info apie Biomedicinos mokslus esu abituriente tad ar neapsisprendusi kur stot tiksliai.. siaip

gywenimas sietinas su 8 m lengvaja atletika galvojau dar kazka su ja mastyt, bet traukia ir aplinka . isvis kur galeciau stot i kokias sritis laikant matematikos biologijos chemijos ir lietuviu valstybinius egzaminus aciu:)*

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:28:41 | Nuoroda

 Sveiki aš i KU chemijos inžinerija :PPP tai ka draugausim ?

:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:34:12 | Nuoroda

 sveiki kas Įstojo į Ku chemijos inžinerija, būsimi studentai ir jau besimokantys  :)  ieškom bendraminčių :P

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:35:36 | Nuoroda

 bandysiu gauti bendrabuti o kaip is tikro bus nzn jei ne tai tada butas :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:36:50 | Nuoroda

 o tai bendrabuciuose yra valandos nustatytos kada grist ?

 nes jei iseitu ir darba noreceu rast :))

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:42:00 | Nuoroda

 Ieškau bendraminčių kurie įstojo į KU chemijos inžinerija ir jau besimokantys :))

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:43:02 | Nuoroda

 kas chemijos inžinerijoj?

 :P

Žinutė parašyta: 2010-07-25 16:40:37 | Nuoroda

 hm aiskuma

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:26:21 | Nuoroda

 o kas žino kokius atsiliepimus dėl bendrabučių? :P

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:22:28 | Nuoroda

 kas noretu nuomotis buta klaipedoje? rasykit

Žinutė parašyta: 2010-08-01 16:48:10 | Nuoroda

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

Žinutė parašyta: 2010-08-01 16:51:21 | Nuoroda

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

Žinutė parašyta: 2010-08-01 16:53:40 | Nuoroda

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

Žinutė parašyta: 2010-08-05 00:35:19 | Nuoroda
laimuxx rašė:
Julia91 rašė:

 LAba visiems :) aš būsima JTF chemijos inžinerijos studentė Klaipėdoje,šiaip gimtasis miestas Jonav , gyvenu gan tolokai 250km nuo Klaipėdos. Sutikčiau mielai nuomotis butą, nes bendrike girdėjau gyvenimas nekoks, esu laisvai bendraujanti komunikabili, mėstu spotuot , žadu vėl lankyt LAF Klaipėdoje, esu aktyvi tiek mokslo prasme tiek laisvalaikiu patinka daug įvairių dalykų, tiek ramuma tiek triukšmas, tvarkinga, darbšti, bei mėgstu gaminti valgyti, sakė kad skaniai, nes su meile gaminant visad gaunasi puikiaia :)) tad jei sutiktų kas kartu pagyventi studijų metu parašykit lauksiu :))

 na gyvenimas barake nera toks blogas kaip gali pasirodyti, tik tiek kad kas istojo i JTF tai tiems dazniausiai skiria taikos baraka, o jis ne paslaptis tikrai prastos bukles. ech, ka darytume jei nebutu chemikiu ir aplinkos inzinieriu, is vis nebutu i ka fakultete paziureti

 O ką pats studijuoji?

Žinutė parašyta: 2010-08-05 00:39:08 | Nuoroda
malvinux rašė:

gavau bendrabuti...man pasiseke,nes statybininku bendrabutis geriausias is esanciu,be to ,netoli socialiniu mokslu fakulteto.....tik nlb.zinau kur....nors klaipeda gana nemazai pazistu,bet vis dar neissiaiskinau kur tiksliai randas tas bendrabutis,gal kas zinot?

 is kur zn kad gawai baraka?

Žinutė parašyta: 2010-08-06 00:57:46 | Nuoroda
chetra rašė:
Julia91 rašė:

 is kur zn kad gawai baraka?

 siaubeli...paziurek kada rasyta..............

laimuxx idomu kur tu gyveni jei tau statybininku barake salygos daugiau nei geros ten......;DDDDD barakas isvis ne ne i tema laukuose stovi,stotele uz kilometro per laukus klampoti arba eiti aplinkui......aplink BOMZYNAS.....barake vanduo toks kad neaisku kokiu ten gyviu kai galva isiplauni...;))) pro langus profkes barakas  dar tai net neapsimoka langu nuo kiausiniu ir neaisku ko valyti........dar pro ta pacia publika kasdien reikia praeiti...visokiausiu repliku prisiklausyti...bernam tai nera problemos gal ten....;) administratore uz kiekviena smulkmena nukirsdinti grasina :DD budetojos griesztos,nepraeis bet kas.....

ir kaip visuose barakuose-daug triuksmo,nervu,nei pamiegosi nei papakosi kartais ;DD kai kuriuose kambariuose sienos pokiaures tokios :)) be to kainuoja saltu metu jis tiek,kiek buta nuomotis,i kitus fakus belekiek vaziuot toli yra is to uzkampio...

 zinau pamaceu weleu :DDDD , is po naktines darbo ne ka matai :D 

Žinutė parašyta: 2010-08-06 00:58:52 | Nuoroda
ViliusB rašė:

Na va, bendriko negavau, reik ieškot su kuo gyvent :) Jeigu ieškot kambarioko, rašykit, bandysim ką nors susitart :)

 is kur zinai?

Žinutė parašyta: 2011-01-13 11:13:20 | Nuoroda

 Sveiki norėjau pasiteiraut, aš perstoju iš KU į KTU ir dabar renkuosi iš bendrabučių nežinau į kurį eiti kas ką pasiūlytų? kiek skaičiau komantarų tai 3 , 16 , 5.. kas galėtų  išsamiau papasakoti apie juos, šiaip studijuosiu Chemijos inžinerija. Jei ka rašykit į el. paštą lauksiu atsakymo:)