Vartotojo sarma pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:01:27 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 tik nereikia jum pavydeti, as daug mokiausi todel ir gausiu virs 95 ;) juk nesu vidutinybe :) :) :) :) rasiau Savickio interpretacija man ji buvo labai lengva, o dar ja mazai kas rase, man tik geriau ;) darbas bus iskirtinis. 

Oho, koks erdėtas pasitikėjimas savim. Suprasčiau, jei kalbėtum apie fizikos, chemijos, matematikos ar pan. egzaminus, o čia... ką tu gali žinoti, kokia tavo interpretacija pasirodys vertintojams? Daug mokeisi? Hmm, įdomu, kaip jau čia galima išmokti teisingai suvokti tekstą.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:13:25 | Nuoroda
Ingridele rašė:
Mano interpretacija beveik masikamliai atitinka vertinimo kriterijus todel ir vertintojams negali kitaip pasirodyti ;)  Dariau labai sunkius suvokimus is ju gaudavau devynetus, o sitas suvokimas tai desertas :) :) :) Su mokytoja dar pasitikrinom, sake gausiu apie 100 ;) 

Iš kuklumo nemirsi. Toks pasitikėjimas savimi ir kitų žeminimas net erzina. Iš kur tavo mokytoja žino, kad tavo atsakymai teisingi? Iš tavo subjektyviai nupasakoto teksto? Kiek mokytojų anksčiau skaitė tavo darbus? Turbūt net 1a? Tada, oho, kaip objektyvu 

Man rašinio temos neatrodė labai sunkios, beeet, šiaip niekada nesuprantu, ar gerai parašiau, ar ne, tai nesiryšiu spėlioti. O teksto suvokimas irgi su kabliukais. Gaila, kad tiek ilgai teks laukti rezultatų... 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:33:48 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
rutaaa rašė:

o kai reikejo 2.2 klausime parasyti dvi metaforas nusakančias kazkokius išgyvenimus tai parasiau 1),,širdis sušyla" 2),,nežinai, kuo savo širdį kūrenti" kas nors parase taip pat?:D

 aš :D

 Ir aš :D

O apie tą kalbinės raiškos priemonę, tai parašiau du variantus: inversija ir tai, kad keitė iš 3io asmens į 1ą. Turbūt nusispangau, bet nuoširdžiai nelabai ėjo sugalvoti, kaip atsakyti :D Bet gal ir be tų kelių taškų kaip nors neblogai prasisuksiu 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:44:49 | Nuoroda
Iggne rašė:

Kas dar rašė rašinį, pagal pirmąją temą?

 aššš rašiau. 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:49:36 | Nuoroda
BiskiGrazus rašė:

nu ble nebesuprantu kas bus jei as parasiau gera izanga ir dvi destymo pastraipas o pabaigos neparasiau nes nebetilpo ? ? :|| numirsiu tuoj

 Oho, plačiai rašei  Aš irgi rašiau dvi plačias dėstymo pastraipas, bet na, tilpo kažkaip viskas. Įdomu šiaip, reikės rytoj mokytojos paklaust, kas bus su taškais tiems, kurių darbai netilpo į švarraštį  

Žinutė parašyta: 2010-06-01 22:34:18 | Nuoroda

Gal žinot kokių pratimų dėmesio koncentracijai pagerinti? Nes toookia išsiblaškiusi pasidariau, atrodo ir stengiuosi susikaupt ir atidžiai skaitau, bet vis tiek vis pražioplinu ką nors ir pastoviai per bandomuosius dėl to netenku kokių 20-330% taškų.   matematiką ir noriu ją kuo geriau išlaikyti, bet pradeda darytis baisu, kai kelintą kartą iš eilės nesugebu iki galo perskaityt sąlygos ir sufantazuoju savo, arba pametu skaičius/ženklus .

Žinutė parašyta: 2010-06-01 22:38:48 | Nuoroda

 Stojimų sąraše parašiau tik nemokamas vietas. Nenoriu tėvų apkrauti tokiom išlaidom + pačiai kažkaip nemalonu būtų. Jei jau neįstosių (tfu tfu tfu) tai kur nors prastumsiu šiuos metus, gal kokį darbelį rasčiau... 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 22:40:29 | Nuoroda

 Aš sau skirsiu, atostogausiu. Festivaliai, renginiai, stovyklos. Ir literatūra - kaip džiaugiuosi, kad galiu vėl pati rinktis ką skaityti!

Žinutė parašyta: 2010-06-06 15:49:21 | Nuoroda
7day rašė:

Matematika man svarbiausias egzaminas, tačiau negaliu prisiversti nieko mokytis net dabar, kai liko tik dvi dienelės. Žinau, kad bus kaip prieš istoriją - mokytis galiu daug, tačiau nieko egzamine nepanaudosiu, ir bus veltui sugaištas laikas. Iš bandomo, kai laikėm surinkau 27 taškus. Mažai, dabar tikiuosi daugiau, nes praėjo pusmetis po bandomo, o aš visą laiką sąžiningai mokiausi. Matematikos turiu 9.

Tai kad priešingai nei kokiai istorijai, matematikai daug mokytis nereikia - arba supranti, arba ne :). Gali nebent pritaikymo įgūdžius ir sprendimo greitį lavint :).

Mano ruošimasis egzaminui yra tiesiog sunkesnių uždavinių sprendimas. Na, kaip subjetyvu sakyt "sunkesnių".  Tokių, už kuriuos egzamine turbūt gautum kokius 5t :)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 22:02:32 | Nuoroda

Mmm, aš planuoju Viliuje mokytis, tai turbūt reikėtų kur gyventi, nes barako turbūt negausiu. :) Duok die, kad įstočiau :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-08 20:26:41 | Nuoroda

Pas mus kažkaip daug kas nespėjo/nesugebėjo paskutinio išspręst.

O dabar dėl 11,2. žiūriu daug kas čia rašo ats kaip 11.34m^2, o aš parašiau 12m^2. Nes juk negali nupirkti vienuolikos su biškiu kvadratinių metrų plytelių? Turi pirkti sveiką skaičių pakuočių, tai ar neturėtų būti 12a?  

Žinutė parašyta: 2010-06-08 20:31:21 | Nuoroda
Jupijee rašė:

Ar galima irodyti vektoriu statmenu sudauginant ju koeficientus ir gaunant -1 ? k1*k2=-1

 Kas per vektorių koeficientai? Mano žinioms žinomi tik tiesių (funkcijų) koeficientai.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 11:21:05 | Nuoroda
domarkas1 rašė:

paskutinis uzdavinys 24 tas su plaukiku turejo but trupmena kazkas 24/16 m.s kas nors sprendet ?:)

 22/15 m/s

Žinutė parašyta: 2010-06-09 20:43:54 | Nuoroda
NONcom rašė:

 Mane tas ir gąsdina, kad kuo toliau, tuo egzaminai labiau panašėja į sukčių puotą, o ne į žinių patikrinimą. Klausimuose kur įmanoma slepiamos ir koduojamos mintys, o realių žinių nereikalauja. Nebuvo nei trigonometrinių rimtų lygčių, nei planimetrijos ar stereometrijos. 50 savybių žinai, tam, kad ateitum ir pamatytum, kad neapsimokėjo jų mokytis. :)) Kiek žiūriu visi egzaminai turi teksto suvokimo užduotį. :D

 Aš tai nematau nieko blogo tame, kad užduoda suktesnius klausimus. Gerai - patikrina ne tai, kaip moksleivis iškalė, bet kaip jis sugeba mąstyti pats. Ir kur jūs matematikos egzamine radot suktų klausimų (na, neskaitant paskutinio, jis buvo gana painus)?

O šiaip... ką išmoksi, ant kupros nenešiosi, regis, tokia patarlė yra :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 13:46:57 | Nuoroda
Justina.s. rašė:

 tai kaip del word building? as pamenu, kad rasiau unactive, survival, daily, reduction,essential (ne is eiles cia) 

 

Inactive, o ne unactive :) Pati toje vietoj parašiau visai nesamonę :D

Su ese aš irgi rašiau kaip ir kažkas gan apskritai, o ne apie konkrečią profesiją, tikiuosi sueis 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:57:21 | Nuoroda
NONcom rašė:
nogood rašė:

Kaip manot, jei antras rašinys ne apie konkrečią specialybę, o apskritai..... 0 taškų? :D

 Jei atvirai, tai aš galvojau, kad briedas rašyti nuomonę, apie tai kokią specialybę žmogus turi rinktis :DD Kaip aš prikišiu visiems, kad jūs rinkitės tą? Šiaip egzamino užduotis nelogiška. :) Bet jeigu kalbant apie tai, tai nebus nulio taškų. Nes yra atskiri temos supratimo ir t.t. taškai, pats gali pasižiūrėti. Galbūt už temos suvokimą nuims taškų ir tiek. 

 Nuraminai šiek tiek  nes irgi parašiau gan bendrai. 

Žinutė parašyta: 2010-06-14 21:20:30 | Nuoroda
aurete rašė:
 Dar viena daina ta proga:)  http://www.youtube.com/watch?v=AeTgx_pj6m8

 +1 :D

---

aš irgi parašiau made me thrilled.
kada išėjot iš egzamino patalpų? Aš tai kokių 40minučių  prie pabaigą...

Žinutė parašyta: 2010-06-14 22:32:36 | Nuoroda
malkoshius rašė:
matrica rašė:

 as galeciau gincytis iki nukritimo,  kad ten tikrai turejo buti make me thrilled

 na, matrica, vieno taskelio tikrai neturi : )
cia tie du ypatingi zodeliai: make ir let.
/.../
John let me drive his car yesterday
I was let to drive John's car yesterday : )
tiesiog, isvada: make, let bendratys pasyve eina su TO : ) tokios tolkeles.
gincykis iki nukritimo

 Aaa, pirmiausia pataisant, ar neturėtų būti I was allowed to drive? :)

Ir vis tiek, aš sutinku su matrica, kad reikėjo parašyti "made me thrilled" . Tiesiog, nusako būseną o ne veiksmą (tipo, privertė jaudintis?).

Žinutė parašyta: 2010-06-14 22:47:01 | Nuoroda

Per vėlai susipratau, kad visai norėčiau laikyti, tai teks nebent pačiai peržvelgt užduotis namie :) nors... gal ir gerai kad nepasirinkau, nes kai matau, kaip ruošiausi praėjusiems egzaminams, tai...  

Žinutė parašyta: 2010-06-28 09:54:29 | Nuoroda
jusste rašė:

 Aš irgi. Ypač, kai dar sužinojus rezultatą aplink Tave bus žmonių. Norėčiau viena sau ramiai kur sužinot, nesidalindama su niekuo savo emocijom :D

 Joo, šitas nevilioja, kad sužinant rezultatus patalpa būtų prisikimšus žmonių . Tikiuosi pas mus irgi susiprotės arba skelbti kaip nors taip, kad tik pats žmogus žinotų, kaip išlaikė, arba el. dienyne. .