Vartotojo Baklažanas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-17 18:17:12 | Nuoroda

Sveiki,

Esu 11-oje klasėje, jau planuoju, ką reikės atmesti iš pasirinktų dalykų 12-oje klasėje... Šiaip nuo mažumės traukė medicina, na, gal todėl, kad  be galo mėgstu biologiją ir šiaip esu gamtos vaikas. ;) Tačiau kai pamačiau, kokių balų reikia į VU, tai OHOHOHO! be to, baugina ir studijų trukmė. čiut ne 10 METŲ! O.o Nemanau, ar tai mano galioms. ;) šiaip kalbos man neblogai sekasi, istorija ir pan., mane domina, kas yra perspektyviau:

soc mokslai (rinkčiausi politologiją arba ką su teise)

ar visgi sunkioji medicina?

Esu žmogus nemėgstantis pervargti ir besimokantis tik tai, kas įdomu. ;D

ką jūs rinktumėtės, jei atsidurtumėt tokioje kryžkelėje? ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-17 18:54:13 | Nuoroda

O čia kas? Egzaminai, kuriuos žadi laikyt? Jei taip, tai liūdna, kad matematikos nepasiėmei - be jos nė pro kur į biomediciną. :)

Žinutė parašyta: 2010-02-17 18:56:41 | Nuoroda

Šiaip jei ir rinkčiausi, tai važiuočiau dirbt į užsieny - ten tai laikoma kone prestiziška specialybe, tik Lietuvoj kineziterapeutai nuvertinami. ;) o ten geri pinigai pareina. ;)

Žinutė parašyta: 2010-02-17 18:59:43 | Nuoroda

su humanitariniais gali banfyt kažką rišt, pvz., anglų filologija, gali net kokią japonų filologiją pasiimt. ;D šiaip į pedagoginį galima bandyt įsitrint, menus ir pan. ;]]

Žinutė parašyta: 2010-02-18 16:30:27 | Nuoroda
absoliutlyorganic rašė:

:D aha ir be tikybos

 :D ką čia pezi

Žinutė parašyta: 2010-02-19 17:20:30 | Nuoroda

vyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!! kaip fainiai. :D bet iš kitos pusės irgi nekas - didesnis konkursas bus, nes stos ir tie, kam su chemija hujovai.;///

Žinutė parašyta: 2010-02-19 18:24:21 | Nuoroda

Na, mano itin sunkus būdas: greitai užsiplieskiu, šiek tiek agresyvi ir labai nervuota esu. ;D ypač suerzina, kai kas nors nesiseka...Nežinau, gal tai pavėluota paauglystė, bet manau, kad čia dėl nuolatinių nesutarimų, kivirčų su šeimos nariais, mat labai ūmaus būdo pas mus visi šeimoj;D Tad bijau, kad įstojus ten nuo nuolatinio beatodairiško mokymosi tarp baltų sienų neatsidurčiau, nes, kaip minėjau,mano nervų sistema labai silpna :D Kaip manote? Nenurovė jums ten stogo, gerb. medikai? :D Šiaip aš gana gabus vaikas, nors ir neturiu vieno dominuojančio talento - visų po truputuką, atmintis ne fenomenali, bet nesiskundžiu. :)

Žinutė parašyta: 2010-02-19 18:34:48 | Nuoroda

Na, tik jau.. Religions only just  legalise your imaginary friend, that's all. :D Mažiau maldų, daugiau progreso. Jei tikrai stengsies, nuo dūšios pasimokysi, tai, manau, tikrai neprireiks maldų. O jei jauti, kad tavęs netraukia medicina, tai kam ten lįst? Va, pvz., aš siaubingai bijau kraujo, tai irgi šioks toks trikdis, bet, jei pavyks įstot, gal apsiprasiu. :]

Žinutė parašyta: 2010-02-20 14:28:47 | Nuoroda

aš ir daug ko noriu :D o teisei nereikia matematikos? o.O

Žinutė parašyta: 2010-02-20 14:30:21 | Nuoroda

ką žinau, kažkokias ar tai kniedes, ar tai super mandrus ženkliukus... :D žodžiu, nothing special. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:08:36 | Nuoroda

kaip tuos rezultatus pažiet aš nesuprantu?? gal kas jungėtės per snorą, man dabarnebeišeina jomajo

Žinutė parašyta: 2011-09-07 13:13:30 | Nuoroda

 Sveiki, ieškau gero, ne itin brangaus istorijos korepetitoriaus Šiauliuose. Galbūt pasidalintumėte kontaktais?