Vartotojo zmogus pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-23 19:41:54 | Nuoroda

Sveiki as dėl lietuvių kalbos (gimtosios) kalbėjimo įskaitos. Gal kas turit jau pasiruose? su skaidrem ar pn? Galetume pasimainyt ,nes as turiu jau kalbejima paruosta rasykit lauksiu :)

Žinutė parašyta: 2010-02-23 19:53:39 | Nuoroda

Sveiki as dėl lietuvių kalbos (gimtosios) kalbėjimo įskaitos. Gal kas turit jau pasiruose? su skaidrem ar pn? Galetume pasimainyti nes as turiu jau parasyta  palei 2010 metu kulturos poteme kalbejima. Rasykit

Žinutė parašyta: 2010-02-24 18:38:36 | Nuoroda
Smeterling rašė:
zmogus rašė:

Sveiki as dėl lietuvių kalbos (gimtosios) kalbėjimo įskaitos. Gal kas turit jau pasiruose? su skaidrem ar pn? Galetume pasimainyt ,nes as turiu jau kalbejima paruosta rasykit lauksiu :)

 nemau, kad čia gera variantas taip keistis..

 Na jei manai,i kad čia nėra  geras variantas tai argumentuok  kodel?

Arba dar tiksliau nes:

1

2

3

ir tt

Žinutė parašyta: 2010-02-24 18:48:14 | Nuoroda

Stojant i Burnos higiena Kauno Kolegija kokio balo reiketu biologijos? Ant kiek maždaug išlaikyt mažiausiai?

Žinutė parašyta: 2010-02-25 21:48:14 | Nuoroda

Šiandien laikiau biologijos bandoma 2010 paruosta ir dar vienas  bandomas bus isleistas kovo ar balandzio menesi. Šeip  nėra sunkus bet nera ir lengvas kita savaite bus paskelbtas NEC.lt

Žinutė parašyta: 2010-03-01 21:38:59 | Nuoroda
sanemis rašė:

 man davė mokytoja bandomąjį - keista, kad kai kuriuose užduotyse beveik visai nėra biologijos, o kažkokie skaičiavimai - matematika ir keisčiausia, kad ne po vieną tašką, o po 3 ar du 

 Va tas ir esme yra kad isvis  matematiski skaiciavimai buvo, ir dar svarbiausia kad ne vienas uzdavinys buvo. O seip pastebejau ka mokaisi per pamokas mazai kas buna egzaminuose, daug reikia ruostis savarankiskai

Žinutė parašyta: 2010-03-01 21:42:42 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Majamm rašė:

siaip jau nebera mokykliniu egzaminu, o tuo labiau lietuviu kalbos... 

 yra ir tuo labiau lietuviu kalbos

 Lietuviu kalbos mokyklinio egzamino  nera? cia labai klysti

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:28:19 | Nuoroda

Aš taip pat įstojau :)  Mano skype: very125