Vartotojo MiglÄ—21 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-28 18:03:41 | Nuoroda

Sveiki visi :) galbut jau kas nors raset istorijos pilotine uzduoti?

Žinutė parašyta: 2010-06-13 18:01:28 | Nuoroda
JustÄ—, rašÄ—:

o kada anglu rezultatus suzinosim?  

 Liepos 12d.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:06:56 | Nuoroda

Žinau, kad yra apie ,tai diskutuojama ir kitoje temoje, bet šitÄ… sukÅ«riau norÄ—dama išgirsti nuomones tų kurie išlaikÄ— prastai. Kaip jÅ«s manot ar tai buvo teisingas jÅ«sų žinių įvertinimas? Koks skirtumas tarp jÅ«sų rezultatų mokantis mokykloje ir egzamino įvertinimo? GalbÅ«t kas rašot / ruošiatÄ—s rašyt apeliacijas? Taigi lauksiu JÅ«sų komentarų. AÄiÅ«:))

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:35:23 | Nuoroda
GreTTTa rašÄ—:

sveika :)

na as islaikiau net 15%, apsurdas didziausias... mane nervas iki siol ima uz toki vertinima... galvojau rasyt apeliacija, bet ir pasiskaiciau kitu nuomones tai dar svarstau ar verta.. o kaip tu?

 Labas:) svarsÄiau ar rašyt ar ne.. Ir nusprendžiau, kad neverta... Nemanau, kad kad labai nuo to pakiltu balas ir šiaip per daug jau nusivylus aš esu ta švietimo sistema, tai ir nebesitikiu nieko gero. Mane irgi žiauriai sunervino toks įvertinimas, kai  per visus mokslo metus metiniam niekada neturejau mažiau 8, ir tikrai ne dÄ—l to kad mokytojos man didelÄ™ meilÄ™ jautÄ—... Manau aš jų buvau verta.. Ir tikÄ—jaus iš egzamino bent jau virš 50 gaut.. PribloškÄ— mane toks rezultatas.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:16:00 | Nuoroda
negalvojantis rašÄ—:

na is lietuviu  A lygiu turejau 7, pripazistu autoriu tikrai nemokejau, na bet paskutini vakariuka pasimokinau ir gavau is to egzo 24%, tai siaip mazai, bet ka jau padarysi :D

 Nu bet kaip pagalvojus.. Tai turint 7 is A lygio turÄ—jai tikrai daugiau gaut, aisku jei saziningai tuos 7 turejai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:18:03 | Nuoroda
Turka rašÄ—:

aaaa.... keista siek tiek. juk jei matytume atsakymus - zinotume, ar nukliedejome bent jau suvokime, jei matytume kad is tiesu susvaigome - neduotume apeliacijos...

 Manau cia tokia jų taktika, kad mažiau apeliacijų duotų. P.S. Atsiprašau tų kurie dar gerbia Lietuvos švietimÄ…, nes po šiandien mane užvaldžiusi neapykanta jiems :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:21:47 | Nuoroda
ÄiungaÄianga rašÄ—:
MiglÄ—21 rašÄ—:
negalvojantis rašÄ—:

na is lietuviu  A lygiu turejau 7, pripazistu autoriu tikrai nemokejau, na bet paskutini vakariuka pasimokinau ir gavau is to egzo 24%, tai siaip mazai, bet ka jau padarysi :D

 Nu bet kaip pagalvojus.. Tai turint 7 is A lygio turÄ—jai tikrai daugiau gaut, aisku jei saziningai tuos 7 turejai :)

 matai, mokykla mokyklai nelygi. vienur turÄ—t 7 vienas juokas, o kitur padirbÄ—t reikia :) tas pažymys mažai sako :?

 Taip sutinku, bet manau žmogus pats turÄ—tų jaust vertas to 7 ar ne. Aš turÄ—jau 8 bet tikrai, kad juos gauti reikÄ—jo labai daug mokytis, bent jau mÅ«sų pogrupyje .

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:23:00 | Nuoroda
KarabinaS rašÄ—:

ai nu baikit savo tuos poterius "turÄ—jau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim Äia potÄ—riauti kaip blogai mes neišlaikÄ—m ir visÄ… kitÄ…,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turÄ—jau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mÄ… man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresijÄ…?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbÄ—siu metus,ir vÄ—l perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

 Tai kiek pats gavai iš egzo?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:25:25 | Nuoroda
Turka rašÄ—:

sorry mes dauguma paneles, cia musu prigimtis skustis na bent jau mano

 Ne tik tavo :D, o siaip skundžiasi ir vaikinai nemažiau.. Gal tik  sitam forume mažiau reiškiasi..:D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 02:12:51 | Nuoroda
KarabinaS rašÄ—:
MiglÄ—21 rašÄ—:
KarabinaS rašÄ—:

ai nu baikit savo tuos poterius "turÄ—jau 9,8,7" pažimys niekdada neparodys tavo tikslių žinių lygio ir egzaminai niekada to neparodys,bus kiti metai ko netenkina tas perlaikys,tad baikim Äia potÄ—riauti kaip blogai mes neišlaikÄ—m ir visÄ… kitÄ…,tuo gyvenimas dar nesibaige,pvz aš ir turÄ—jau 8 metinaim bet rezas mane nustebino,tai mÄ… man db daryti?rautis plaukus nuo galvos pulti į depresijÄ…?aš jau susitaikiau su ta mintimi,kad jei neįstosiu ten kur noriu tiesiog nestosiu šiais metais,padirbÄ—siu metus,ir vÄ—l perlaikyaių tuos egzus,aš asmeniškai nežadu stoti tik,kad įstoti kur...

 Tai kiek pats gavai iš egzo?

 PatikÄ—k mieloji manÄ™s toks rezas netenkina,jis yra apgailÄ—tinas,ir aš nežadu jo viešinti..

 Mielasis :D, galÄ—tum ir paviešinti ne tu vienas toks  su apgailÄ—tinu rezultatu juk ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:18:53 | Nuoroda
mes_nugalesim rašÄ—:
Turka rašÄ—:

mes juk nesakome, kad visiem pasitaike ciuciundros vertintojos

 kas aukstus balus gavo, tiem nepasitaike, kas zemus - psitaike?  gyvenimo ironija 

 ne apie visus vertintojus cia kalba eina, yra zmoniu kurie ir gavo tiek kiek tikejosi, jautesi verti tiek aukstu balu tiek zemu. Bet tikrai yra tokiu kuriu rezultatai nelogiskai zemi ar auksti. As cia kalbu  netik apie save.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:24:11 | Nuoroda
mygatukas rašÄ—:
Erika rašÄ—:

 O dÄ—l tų žmonių, kurie turÄ—jo vidurkį 4, o išlaikÄ— egzaminÄ… virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jÅ«s galvokit apie save, o kitus palikit ramybÄ—j.

 Šiaip 4 nebÅ«tinai reiškia, kad jis durnas, gali bÅ«t, kad jis tiesiog gabus tinginys. O Lietuvių egzaminui didelio mokslo nereikia.

 Bet jei žmogus turi keturis, tai jis greiciausiai net elementarios skyrybos nemoka,  jau nekalbu apie literatura.. nejaugi per paskutine nakti jis visa tai ismoko? gabus tinginys.. kvailai skamba.. Tokiai galima butu vadint kokius sesetukininkus gal.. bet tikrai ne tuos kurie vos ant keturiu istempia..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:29:25 | Nuoroda
NovilÄ— rašÄ—:
Erika rašÄ—:

ŽmonÄ—s, nebÅ«kit tokie pesimistai ir nepykit ant kitų dÄ—l jų rezultatų, juk jie ne patys savo darbus taisÄ—. Aš suprantu, kad yra tokių atvejų, kuomet žmogus tikrai pervertinamas arba gerokai nuvertinamas. Bet juk yra tokių atvejų, kai pats žmogus per gerai save vertino, pamÄ…stykit, gal esat vieni iš tokių? Aš taip pat labai susinervinau sužinojusi savo rezultatÄ…, bet dabar, kai atidžiau apie tai pagalvoju, na gal išties suklydau ten ir ten? Visko juk gali bÅ«ti. O dÄ—l tų žmonių, kurie turÄ—jo vidurkį 4, o išlaikÄ— egzaminÄ… virš 90%... Skaudu, suprantu, bet jÅ«s galvokit apie save, o kitus palikit ramybÄ—j. Išgerkit arbatos, atsipalaiduokit :) Viskas bus gerai, sÄ—kmÄ—s :)

 Bet tikrai yra nuvertintu zmoniu ir jiems nesiulyciau su tuo susitaikyti, o siekti irodyti, kad sugebejo daugiau. Pati jauciuosi pervertinta kazkiek ir sirdy nlb maloniai jauciuosi pries kitus...

 ÄŒia tie kas taisÄ— turetų nemaloniai jaustis. Bet kas jiem.. Argi jiems rÅ«pi Lietuvos ateitis?... Visi savi išvažiuos iš Äia.. dÄ—l šito jų vykdomo genocido..  Prisiveis Lietuvoj kinų ir šiaip visokių ir bus gerai..

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:36:55 | Nuoroda
NONcom rašÄ—:

 Aš siÅ«lau rišt su ta lietuvių. Išdiskutavom viskÄ…, kas galÄ—jo bÅ«ti konstruktyvu. PrasidÄ—jo "flame war" ir lietuviško bÅ«do demonstravimas. DžiaugiamÄ—s, kas gavo daug, liÅ«dime, kas gavo mažai. The end :D be to, egzaminų rezultatai gali bÅ«ti ženklas, kad gal pasirinkai ne sau skirtÄ… keliÄ…, kad apie specialybes dar reiktų viskÄ… apmÄ…styti :)

 Tai jau išvis nelabai kÄ… beliko mÄ…styti.. kai tokį balÄ… gavau:( Jiems pasisekÄ— jie sužlugdÄ— visas mano vlitis...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:44:03 | Nuoroda
cacalele rašÄ—:

He... mano nervai jau atslÅ«go, džiaugiuosi kad bent žmonÄ—s stengiasi taisyti padÄ—tį. Jau vien mano mokykloje yra 15 apelecijų... Kas rašo atrodo dižiausi priešai, draugams mokytojams direktoriui.. Pinigų už išleistuves negražina, į išleistuves kvietimo negaus, žodžiu nesamonių mišrainÄ—, supuvus supuvus ta Lietuva.. Na bet svarbiausia niekad nenuleisti rankų.

 Å¾iauriausia tai, kad JIE (visa ta švietimo sistema) pasiekÄ— savo tikslÄ…: supriešino abiturientus.. Visi tarpusavyje vieni kitų nekenÄia už  jų nuomone neteisingus kitų įvertinimus....:(

Žinutė parašyta: 2010-07-02 18:48:51 | Nuoroda
KarabinaS rašÄ—:

Aš tai tikiuosi,kad mane anglų ir istorija ištems po stulbinanÄio lt egzo...

 optimistas....::D aš tai jau niekuo nebetikiu..

Žinutė parašyta: 2010-07-12 20:05:57 | Nuoroda

Aš taip pat bandysiu stoti į menotyra :))

Žinutė parašyta: 2010-07-13 08:02:22 | Nuoroda
ememdemz rašÄ—:

Jus i nuolatines? :)

taip:) bandysiu ten stot

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:22:39 | Nuoroda
ememdemz rašÄ—:

Na kÄ… mianininkai, konkursiniais balais patenkinti?

 Nelabai.... bet kÄ… padarysi, visdar neprarandu vilties įstoti..:)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 08:22:28 | Nuoroda
ememdemz rašÄ—:

ir šauniai darai

 :)