Vartotojo Laura18 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-03 15:40:42 | Nuoroda

 Siandien rasem ta 2010 bandomaji :) Na man jis nepasirode labai lengvas, B lygio uzduotys bet isplestinio kurso tai sunkokos pasirode, ypac skaitymas. Na ryt turetu jau buti istaisyta, ziuresim kokie rezultatai bus :)

Žinutė parašyta: 2010-03-08 19:49:16 | Nuoroda

 Kaip manot, ar per likusius du su puse menesio imanoma gerai pasiruosti istorijos valstybiniam egzaminui, jei niekad pries tai nesimokiau jos. Ta prasme pazymiai buvo pakankamai geri 7-9, bet galvoj tai neislike jokiu ziniu. Kaip manot ar kasdien pasiskaitinejant ir pasimokant po kokias dvi valandas imanoma pasiruosti? 

Žinutė parašyta: 2010-03-08 20:00:51 | Nuoroda

Ojojoj neklabekima pie anglu iskaita :D As turbut mirsiu ten, kad ir kiek gauciau, sugadinsiu tiek nervu kad plaukai turbut nuslinks :D  

Žinutė parašyta: 2010-03-09 17:59:45 | Nuoroda

Jo, valios cia labai reikia :D Na bet reikia suiimti pagaliau ir prisiverst pradet mokytis, kad ir kaip man ta istorija nepatiktu  

Žinutė parašyta: 2010-03-12 22:59:23 | Nuoroda

 Jau pradejau, susiskirsciau visas temas, paziurejau kiek laiko kam skirti kad speciau nu ir tikekimes turesiu valios nepasiduot ir ismokt :D ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-12 22:59:24 | Nuoroda

 Jau pradejau, susiskirsciau visas temas, paziurejau kiek laiko kam skirti kad speciau nu ir tikekimes turesiu valios nepasiduot ir ismokt :D ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 15:17:02 | Nuoroda

Na jei tu saziningai mokeisi visalaik viska mokykloj, tai gal tau ir ne taip svarbu jau pradeti kartotis, bet kadangi as tik sededavau ir svajodavau per istorijos pamokas tai pas mane spragos milziniskos yra. Seip cia nuo kiekvieno individualiai priklauso, jauti ar moki ar ne, bet istorija man atrodo vistiek papildomai pasiskaitinet reiketu ;) 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 16:58:21 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Gerai, ir aš susigriebsiu po Velykų atostogų  Iškilmingai pasižadu :D

patiko man ta istorija, bet dabar tai jau bloga nuo jos

 Gerai bent jau tas kad patinka tau ;) as tai nekenciu tos istorijos :D todel dar sunkiau prisiverst mokytis 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 17:35:26 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

nu man patinka pačios pamokos. Net ir kai jų 5 savaitėj ir penktadieniais paskutinė :D Bet jau egzaminas...tas būsimas kalimas jam.... vadovėliai, kurios vos vos talpina lentyna...  

Kažkada su klasioke išbandėm tokį metodą, per skype prieš kontrolinį pakalbėdavom apie viską taip... žmonių kalba ir šiaip taip linksmai, ir veikė, aš net 10 dažniau gaudavau:D Lūžtu dabar paskaičius tuos pokalbius

O tai kam laikai egzaminą,jei nemėgsti? :)

 Nes galvoju apie teise. Seip ziuresiu kuri geriau islaikysiu, matematika ar istorija, ir ta kryptim turbut suksiu ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-19 17:18:52 | Nuoroda
Dainius rašė:
ropke rašė:
ugniss rašė:

Aš pasirinkau kultūros 14 potemę. Gal yra bendraminčių? ;P

 As pasirinkau. Beje gal dar yra benddraminciu ? ;|

 Aš :)

 As irgi pasirinkau sita. greit surasot man cia viska ka snekesit :D :D

Žinutė parašyta: 2010-03-20 14:46:26 | Nuoroda
Artoflove rašė:

Gal kas galetu parat truputuka? :) As kalbesiu kulturos 14 poteme, ir neissirenku rasytojo, kuris butu reiksmingas Lietuvai ir pasauliui ;// gal turite minciu?

 As irgi sita kalbesiu, as arba rinksiuosi Toma Venclova, arba turbut jokio rasytojo nesirinksiu :) kokius kitus pasirinkai?

Žinutė parašyta: 2010-03-20 15:17:32 | Nuoroda
Artoflove rašė:

Galvoju kalbet apie Meka, Ciurlioni :) dar visai idomu butu apie tuos lakunus Dariu ir Girena.. Tai niekaip neapsisprendziu..

 As lygiai tuos pacius pasirinkau :DDD 

Žinutė parašyta: 2010-03-20 16:49:02 | Nuoroda
Artoflove rašė:

Koks sutapimas :D O kaip planuoti pradeti kalbeti? As nesumastau nuo ko pradet :((

 Man su izanga irgi sunkiai sekasi..  Bet galvoju gal pasakyt kad nesvarbu kad lietuva mza, yra zmoniu kurie padare itaka viso pasaulio kulturai ar kaip ten potemej parasyta :D nezinau sunku man su izanga

Žinutė parašyta: 2010-03-20 16:49:28 | Nuoroda
longevous rašė:

Sveiki visi dvyliktokai:) Esu lituanistė. Rašau kalbas lietuvių kalbėjimo įskaitoms. Jau parašiau daug kalbų ir visi liko labai patenkinti.   

 Tai mielai prasom parasyti amn kalba iskaitai :D

Žinutė parašyta: 2010-03-25 19:56:55 | Nuoroda
Alina* rašė:

Turbūt jau galutinis pasirinkimas: Yra lietuvių, kurių darbai svarbūs pasaulio kultūros istorijai.
Pristatykite tris skirtingų kultūros sričių kūrėjus ir atskleiskite jų darbų reikšmę.

Koleeeegos??? kas su manim?;D

 

 As irgi sita kalbesiu ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-25 19:59:29 | Nuoroda
bambukaz rašė:

sirgadamas rašiau įskaita šnd, galvojau neišlaikysiu, bet pasirodo visi 12tokai išlaikė pas mus :)

 Pas mus ne visi islaike, bet as islaikiau ;) 

Žinutė parašyta: 2010-03-27 11:28:49 | Nuoroda
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:

Turbūt jau galutinis pasirinkimas: Yra lietuvių, kurių darbai svarbūs pasaulio kultūros istorijai.
Pristatykite tris skirtingų kultūros sričių kūrėjus ir atskleiskite jų darbų reikšmę.

Koleeeegos??? kas su manim?;D

 

 As irgi sita kalbesiu ;)

 haha, bendradarbiausim!! :) jau zinai apie kuriuos zmones?

 Pasirinkau M.K.Ciurlioni, Jona Meka ir Toma Venclova ;) O tu? Gal jau izanga pasirasei?

Žinutė parašyta: 2010-03-29 19:00:15 | Nuoroda
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:
Laura18 rašė:
Alina* rašė:

Turbūt jau galutinis pasirinkimas: Yra lietuvių, kurių darbai svarbūs pasaulio kultūros istorijai.
Pristatykite tris skirtingų kultūros sričių kūrėjus ir atskleiskite jų darbų reikšmę.

Koleeeegos??? kas su manim?;D

 

 As irgi sita kalbesiu ;)

 haha, bendradarbiausim!! :) jau zinai apie kuriuos zmones?

 Pasirinkau M.K.Ciurlioni, Jona Meka ir Toma Venclova ;) O tu? Gal jau izanga pasirasei?

 o!! as irgi Ciurlioni ir Meka kalbesiu, apie trecia dar svarstau labai labai :) sian leksiu knygu pasieskoti apie juos, bet nieko dar neparasiau, tik jauciu kaip laikas tiksi ;DD o tu pasirasei?

 Truputi pasirasiau, parasyk savo pasta elektronini, atsiusiu ka pasirasiau ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-29 19:55:17 | Nuoroda

 

 Sveiki;) pasirinkau ta pacia poteme. Galvojau rinktis St. Girena su S. Dariu, Meka :) galime, bendradarbiaut ;]

 Galim :D Pasirasei gal jau izangai ka nors?

Žinutė parašyta: 2010-03-29 20:35:48 | Nuoroda
Gresta rašė:
Laura18 rašė:

 

 Sveiki;) pasirinkau ta pacia poteme. Galvojau rinktis St. Girena su S. Dariu, Meka :) galime, bendradarbiaut ;]

 Galim :D Pasirasei gal jau izangai ka nors?

 turiu informacija, tik dar nesutvarkyta, jei siandien liks laiko bandysiu padirbet. Kaip tu, pasirasius ka? ;]

 Irgi taip mazdaug informacija izangai susirinkau, bet apie pacius tuos zmones tai dar neieskojau :) Zadu per atsotogas kazkada pasirasyt. Atsiusk kokia info susirinkai