Vartotojo Laura18 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:52:38 | Nuoroda

 As tam pries paskutiniam suvokimo klausime turbut i pievas nusigaravau :D Net garsiai gea sakyt ka ten parasiau :D Isvis kai tik perskaiciau teksta galvoju o gerai visai suprantamas nu bet jau kai klausimus paskaiciau tj negera pasidare, nei jokiu stiliu nei zanru, nieko neklause, bent ten taskeliu buciau susirinkus  O pirmoj dalyje tai rasiau Baltos drobules interpretacija, maldauju pasakykit ar nenusisnekejau kai parasiau kad Skema buvo modernizmo atstovas?  

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:53:46 | Nuoroda
swlabr rašė:
Hushaby rašė:

Kalbant apie Baltą Drobulę. Tai buvo realus vaidiliono ir garšvos pokalbis ar tik garšvos vaziduotė? :( radau nuomonių kad tai grašvos sąmonės srautas. man plaukai piestu pasistojo. Kaip jūs supratote ištrauką????

 tikrai ne sąmonės srautas. Buvo parašyta"iš A.Garšvos užrašų" ir šiaip ten sąmonės srautu net nekvepėjo ;D 

 As tai parasiau kad knygoje yra trys pasakojimo budai, tai yra samones srautas, pasakotojas ir uzrasai, o cia istrauka butent is garsvos uzrasu 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:53:46 | Nuoroda
swlabr rašė:
Hushaby rašė:

Kalbant apie Baltą Drobulę. Tai buvo realus vaidiliono ir garšvos pokalbis ar tik garšvos vaziduotė? :( radau nuomonių kad tai grašvos sąmonės srautas. man plaukai piestu pasistojo. Kaip jūs supratote ištrauką????

 tikrai ne sąmonės srautas. Buvo parašyta"iš A.Garšvos užrašų" ir šiaip ten sąmonės srautu net nekvepėjo ;D 

 As tai parasiau kad knygoje yra trys pasakojimo budai, tai yra samones srautas, pasakotojas ir uzrasai, o cia istrauka butent is garsvos uzrasu 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:54:36 | Nuoroda
dofkė rašė:

modernizmo, modernizmo :P

 Jeeeee :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:57:00 | Nuoroda
dofkė rašė:
Inga☼ rašė:

dar klausimą turiu :) , prašė parašyti metaforas kurios atskleidžia autoriaus požiūrį. Aš parašiau 1) širdis sušyla 2) nežinau, kuo savo sirdi kūrenti. Ar gerai?

O aš jau kaip apsižioplinau su interpretacija, visur rašiau, kad Mėnesiena yra apysaka....nu jau žioplumas mano....

 

 manau, kad vienas negerai. nes autoriaus ten du skirtingi požiūriai buvo. vienas teigiamas kitas neigiamas maždaug. Tai iš teigiamo požiūrio tai tinka manau tas su širdim, bet iš neigiamo.. nu aš bent jau parašiau ,,ledinis barokas" :D

 As taip pat kaip inga parasaiu. Cia ir atsispindi du skirtingi poziuriai, vienur susildo sirdi, kitur ne :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 18:58:35 | Nuoroda
Pixma rašė:

kur zemdirbiai as parasiau ats:     nesibaigiantis..malunas :D 

 As parasiau kad beriam beriam bet ar kas nors isaugs? Ar kazkas panasaus ten buvo :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:05:42 | Nuoroda
Inga☼ rašė:
dofkė rašė:

o 11 klausims tai nesupratau aš jo..  bet parašiau kad skiriasi pavadinimas tuo, kad kur pabaigoj ten ta frazė tai ji apie konkrečią šalį -lietuvą, o kur pavadinimas tai ten tipo kalbama apstrakčiai :D aj šūdas kažkoks.. :D

 Tai aš visai nusigrybavau, parašiau, kad kur pirmas sakinys kalbama apie šventes, o kur antras apie žmones....nu zd ;D

 As tai nusigrybavau ten jauciu :D parasiau kad pavadinime ten norime kad tiesiog mus vadintu o gale pasakyta kad turime patys kazka daryti kad uzsitarnautume ta varda :D nesamone jauciu :DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:15:14 | Nuoroda
Inga☼ rašė:
tralain rašė:

radau vieno zmogaus pasisakyma apie savicki.net gyvent nebenoriu

Vaikinas materialistas, kuriam rupejo kaina ir jis tiesiog norejo parodyt savo vyriskuma, riteriskuma atpirkdamas ji. Kad perlas brangus ar seimos reliktas jis sugalvojo pats, to mergina nesake...Ir kai jis suzinojo tikraja perlo verte, jis paliko mergina, nes vertino viska per materialiaja prizme. Cia idejau Biliuno konteksta Nemunu. Dar svarbiausia jam buvo perlo dydis ir kaina, cia parasiau kad nykstancios dvasines vertybes

 šeip ir aš taip supratau visą tekstą...bet esmė ta, kad Škėmą buvo lengviau interpretuoti. Ėmiau Savickį vien dėl to, kad buvau įžangą atkalusi

 As emiau Skema nes buvau izanga iskalus :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 19:23:52 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
Laura18 rašė:
Inga☼ rašė:
dofkė rašė:

o 11 klausims tai nesupratau aš jo..  bet parašiau kad skiriasi pavadinimas tuo, kad kur pabaigoj ten ta frazė tai ji apie konkrečią šalį -lietuvą, o kur pavadinimas tai ten tipo kalbama apstrakčiai :D aj šūdas kažkoks.. :D

 Tai aš visai nusigrybavau, parašiau, kad kur pirmas sakinys kalbama apie šventes, o kur antras apie žmones....nu zd ;D

 As tai nusigrybavau ten jauciu :D parasiau kad pavadinime ten norime kad tiesiog mus vadintu o gale pasakyta kad turime patys kazka daryti kad uzsitarnautume ta varda :D nesamone jauciu :DD

 parasiau, kad pavadinime isreiskiama viltis, o tam sakiny duodamas patarimas ;D kaip sakot?

 Gal ir neblogai ismastei. Jauciu ragas man su tuo suvokimu bus 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 20:11:53 | Nuoroda
kleizikas rašė:

radau internete egzamynu uzduotys ir nieko valstybines nesiskire nuo mokyklinio kuri pats laikiau :)

 Nusisnekejai

Žinutė parašyta: 2010-06-02 18:58:59 | Nuoroda

Gal kas galit priminti nuo kada iki kada rusijos imperija, tarybu rusi ir ssrs? :)  

Žinutė parašyta: 2010-06-02 19:23:51 | Nuoroda

man atrodo kad  1990 

Žinutė parašyta: 2010-06-03 18:47:08 | Nuoroda

Gal kas galit padeti, nepamenu, kuris is ten tu partizanu vadu yra vadinams nerinktu prezidentu?  

Žinutė parašyta: 2010-06-03 19:24:26 | Nuoroda

dekui :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:21:02 | Nuoroda

Gal kas galit parasyt kaip teisingai ta karikatura paaiskint ten reikejo?   gal kas jau minejo bet tyngiu 1500 zinuciu skaityt :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:36:28 | Nuoroda

ta is a lygio, kur prancuzija ir vokietija snekejos 

Žinutė parašyta: 2010-06-06 17:45:53 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

Prusijos ir Prancūzijos karas. Prancūzija praranda Elzasą ir Lotaringiją. Prancūzija sako kad susitiksim, nes atims tas teritorijas.

 Jeeee teisingai parasiau :D tik vietoj prusijos prancuzijos karo parasiau vokeitijos vienijimo metu bet turetu ir sitas tikt kiek as suprantu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-10 20:59:40 | Nuoroda

Gal kas galit padeti ir parasyti kada paskutine diena kada bus galima uzsiregistruoti ir issiusti savo stojimo ten tuos prasymus, nerandu galutines datos kazkaip 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:01:04 | Nuoroda

jau radau :DD liepos 19 jei dar kam idomu 

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:07:08 | Nuoroda

As kazkodel manau, jog bus laiskas b lygio, ir rasinys a lygio, ne ir zodziu laiske maziau ir lengviau kazkiek. O seip tj isvis atsipalaidavus ir kazkaip nesiruosiu tam anglu, man atrodo cia dar ir delto to kad jau atsibodo tie egzaminai, kai pries tai susimauni tj kazkaip dingsta noras stengtis, pamaciau kad laaabai daug mano ziniu nuejo suniui ant uodegos tj dabar tokia atsipalaidavus be nervu eisiu i anglu egzamina...