Vartotojo Zeeki pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-08 16:40:31 | Nuoroda

Manau, jau pats laikas rinkti informaciją 10 klasės kalbėjimui. Sukūriau temą tiems, kurie rinkosi kalbėti tema "knyga ir mes". Beje, aš taip pat ją renkuosi. Būčiau dėkinga, jei sutiktumėte atsiųsti informacijos (straipsinų, statistikos, citatų ir šiaip kažko naudingo) el. paštu

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:39:26 | Nuoroda

Teksto suvokimas mane užmušė. Viską kūriau, nes nieko nesuvokiau. :D Parašius rašinį ir padarius kalbos tekstą buvau bepradedanti džiaugtis, bet... Aj, kaip bus, taip.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:40:16 | Nuoroda
Bijau rašė:

Sunkus suvokimas buvo, labai sunku :/ raiškos priemones parašiau epitetą ir palyginimą, ir turbūt blogai, dar niekaip neprisiminiau, kas yra būdinys

 Aš irgi epitetą parašiau. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:25:04 | Nuoroda
Devia rašė:

Puiku. Beto, ką parašet morfologiniam nagrinėjime prie žodžio 'šalia'? Aš prielinksnį. 

 Prielinksnis. Taip pat. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:49:51 | Nuoroda
Gabrielious rašė:

Susinervinus grįžau ;s tikėjaus žymiai geriau parašyt, o privėliau žioplų klaidų, vietoj numegztos parasiau numegotos, pagalvojau kad spausdinimo klaida kad ie nera :D su skyryba irgi tragiskai.

salia - prieveiksmis ;>

 Aš irgi numegotos parašiau, bet vėliau pasitaisiau. :D O kaipmat parašiau atskirai, nors žinau, kad turi būti kartu. Krč žioplos klaidos. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:52:10 | Nuoroda
Merrhaba rašė:

Kaip manot ar pavyktų man gauti 9-is, jei..

rašynys parašytas neblogai, tik per daug žodžių

iš teksto suvokimo praradau kažkur 10 taškų

o iš gramatikos 7 tašku?

O kalbėjimas bus maksimumas?

 

 Pagal mano skaičiavimą MAX 9. Nes 10 taškų intervalu keičiasi pažymys.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:53:18 | Nuoroda
IGiT^ rašė:

Kuo jum tas teksto suvokimas toks sunkus buvo?

Nesuvokiau klausimų. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-24 15:56:12 | Nuoroda
cherrypop rašė:

o sesetas buvo skaitvardis vyriska gimine ir daugiskaita,ar klystu?

 Aš tik skaitvardis parašiau, :D

Žinutė parašyta: 2010-05-28 14:19:40 | Nuoroda
Rytoj rašė:
Bijau rašė:

Kodėl negerai? Gi savaime aišku, jei nešneki, tai nulis taškų : )

 Gi aiškinau jau, kad pasitikėjau mūsų pasimetusia erdvėj mokytoja ir nuėjau į patikrinimą raštu, nors žinojau, kad kalbėjime dalyvauti negalėsiu. O mokytoja buvo sakius, kad jei į vieną iš jų nenueini - rašo, jog išvis nelaikius, o ne, pvz.: 5 iš viso egzamino...

 

 

 Mums taip pat sakė, kad nenuėjus į vieną dalį, esi taytum nelaikęs PUPP lietuvių kalbos ir atestate jokio pažymio nerašo.

Žinutė parašyta: 2010-05-28 14:31:00 | Nuoroda

O aš eisiu pirma. Ech, kokia garbė. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-29 15:36:28 | Nuoroda
dieviska rašė:

 Gal kas turite susirinkę informacijos? Būtų malonu jei ja pasidalintumėte, galiu atsiusti ir aš, kiek turiu :) skype: murrrme

 Jei duotum el.pašta, atsiųsčiau.

Žinutė parašyta: 2010-05-29 17:32:36 | Nuoroda

Mano pasirinkimas nelabai įdomus: etika pasichologija, lietuvių kalba, anglų, rusų, matematika, informatika, istorija, chemija, šokis, ekonomika, žinoma, kūno kultūra. :D Norėčiau paklaust, ar būtų galima 11 klasėj rinktis mokytis užsienio kalbą visiškai nuo nulio (mano atveju tai rusų kalba), jei jau ją "mokiausi " nuo 5-10 klasės?

Žinutė parašyta: 2010-05-29 17:34:56 | Nuoroda

Biologija ir fizika... Įdomus derinys. :D Šiaip turi galvoti iškart apie profesija ir tada rinktis dalykus, kuriuos mokinsiesi,o ne atvirkščiai.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:39:52 | Nuoroda
Clone309 rašė:

Sveiki, gal kas galite parasyti, kaip reikia pradeti kalbeti atejus i egzamina?

 Ateini, pasisveikini, pamerki gėles, jei jų atneši, atsisędi prisistatai, pasakai temą ir potemę ir pradedi kalbėt. Tai tarytum rašinys. Pradžioje gali aiškinti kokią nors savoką, kuri yra potemėje ir pan. Svarbu kalbėti taisyklingai ir laikyti kontaktą su mokytoju. Nepamiršk argumentuti teiginių, pateikti pavyzdžių ir, žinoma, pasakyti išvadų.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:40:42 | Nuoroda
patrakele rašė:

Aš irgi pasirinkau temą "Knyga ir mes" . Šiek tiek informacijos turiu prisikaupusi. Tik kažin ar geriau remtis lietuvių kūryba? ar nesvarbu?

 Svarbu, kad iš vis kuo nors remtumeisi. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:42:47 | Nuoroda
Marsietė rašė:

O kodėl nenori mokytis rusų kalbos toliau, bet nori pradėti vėl nuo pradžių?

 Nes nė sakinio suregzt nemoku. O rusų kalba tikrai reikalinga.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 13:43:55 | Nuoroda
sharas rašė:

 Ne visur, tačiau kai kuriose mokyklose galima pasirinkti kaip pasirenkamąjį dalyką trečiąją užsienio kalbą (rusų arba vokiečių), tokiu atveju mokoma yra nuo pagrindų, nuo pat pirmų žodžių. Tačiau geriau nesirink vienuoliktoje klasėje dar ir trečios kalbos, nes bus per didelis krūvis ir gali neišsitekti valandų skaičiumi, nebent atsisakytumei antros (anglų, vokiečių ar rusų). 

 Jeigu būtų galima mokytis rusų nuo nulio, atsisakyčiau jos bendruoju kursu, žinoma, ir mokinčiausi dvi kalbas: rusų ir anglų.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:18:58 | Nuoroda
giedrtia rašė:

kokius literatūros kontekstus planuojat įterpt į kalbą?

Priklausys nuo potemės, bet jaučiu, kad pas mane bus tik faktai ir argumentai iš asmeninės patirties. Nesiseka man su tais literatūriniais kontekstais.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:21:22 | Nuoroda
Neringike rašė:

Jūs žadate nešt gėles? :D ką aš žn, mane vertins absoliučiai nepažįstamos mokytojos tai kam gėles joms nešt? <.<

 Mums auklėtoja (lietuvių kalbos) sakė, kad būtų gražu jei atneštumėm po gėlę (irgi visai nepažįstamom mokytojom), nes visi taip daro, o man juk nesunku tas gėles atnešt. :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:07:48 | Nuoroda
cherrypop rašė:

ides kasnors potemes?

 Aš tai ne. Išėjus eisiu džiaugtis kur nors toliau nuo kompo. :D