Vartotojo Slite pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-10 19:07:12 | Nuoroda

Matematika man galvos skausmas...noriu įstot į psichologiją, šis egzaminas pagrindinis...Reikia, noriu ir turiu surinkt virš 50, bet kaip tai padaryt dar nesugalvojau...Per kiekvieną matematikos egzaminą upą numuša iki minimumo, gaunu užduotis ir nžn nuo ko pradėti, nors pamokose gaudausi neblogai...Siaubas žodžiu

Žinutė parašyta: 2010-03-10 19:09:53 | Nuoroda

O aš kolkas nejaučiu baimės, tikiu, kad išlaikysiu viską ką laikysiu...vienintelis nerimas - matematika, oj kaip norėčiau šio egzamino nelaikyti...

Žinutė parašyta: 2010-04-10 10:52:09 | Nuoroda

O jei aš būčiau gera psichologė, bet matematika nėra mano stiprioji pusė?A š ją suprantu kažkiek, bet nesu genijus, o įstot dėl to bus sunku. Tuo man ir nepatinka dabartinė švietimo sistema, tas pats kursas aukštosiose. Na kam man mokytis studijuojant matematika, jei to dalyko profesijai realiai nereikia? Loginis mąstymas? Aš ir be geometrinių formuliu, lygčių ir kitokių velnių turiu loginį mąstymą, ir formulių žinojimas man tikrai jo neprideda...žodžiu - nesamonė

Žinutė parašyta: 2010-05-31 21:05:21 | Nuoroda

Na pasidalinsiu ir aš savo egzamininiais įspūdžiais.

Pirmiausia tai labai apsidžiaugiau pamačius J.Vaičiūnaitę, nes jos pradžią gerai mokėjau ir neteko keliauti į tualetą tikslintis .Jau gerą mėnesį žinojau, kad interpretuosiu tik lyriką arba rašysiu rašinį. Pradėjus jį nagrinėtis pakraupau, kai supratau, kad negana to, kad nėra posmų, tai dar ir eilėraštis vienas sakinys. O aš papratus posmais analizuoti...tai teko sukti galvą kaip suktis...Bijau, kad už stuktūrą galiu netekti taškų, o šiaip - nieko ten blogo.

Antroji dalis...o mamytę.Pradžioj visi pakraupom kai pamatėm kokio ilgio tekstas :D ..tada visai apsidžiaugiau, kad jis nėra perfilosofuotas ar koks kvailas nusisvaigimas, esmę supratau lengvai. Bet kai atėjo eilė klausimam...Paprastai atsakinėjant būna, kad rašai ir žinai 100% , kad į temą ir teisingai...o šiandien. Taip ir palikau nesupratus ar taip aš ten atsakinėjau, ar to norėjo...

Kažką užmačiau čia apie metaforą ir ledinį baroką.Manau, kad Jūs ten prie tų dviejų metaforų rašėt?Aš svarstyčiau ar tai tinka. Ledinis barokas buvo renginio pavadinimas, kurio metu is ledo buvo gaminami Vilniaus pastatu prototipai

Žinutė parašyta: 2010-06-04 17:38:53 | Nuoroda

Nenorit pasidalinti kiek tasku preliminariai surinkot? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:21:29 | Nuoroda

O vėl pagyrūnė Ingridėle apsireiškė...

 

Man egzaminas sunku pasakyt...buvo svarbiausiais, nesitikėjau stebūklų aš iš jo, tik gaila kad visokių lepsusų privėliau, na bet kaip nors :) pagyrimui turi užtekt

Žinutė parašyta: 2010-06-08 21:57:38 | Nuoroda

Ajajai...39-40 tasku surinkau

Nuraminkit, juk virs 50% bus?

Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:30:31 | Nuoroda

Na bandomajame buvo viskas parašyta, ir pabrėžta kad pasirašyti nereikia (toje vietoje buvo parašyta name surname). Bet nepamiršk brūkštelti With love (jei neformalus) ar Yours sincerely/faithfully :)

Man taip kaip ir daugeliui...visą dieną negaliu prisiversti kažką peržiūrėti...žinau, kad nemoku rašyti (per bandomąjį gerus 10 taškų ten praradau) , nemoku rather stuktūros...aj...atsibodo man jau viskas :) kiek galima?12 metų kaliau tą anglų, kaip ir tėvam visą dieną aiškinu - ko neišmokau per tiek laiko, per dieną tikrai neišmoksiu. Čia ne matematika ir ne istorija kur formules/datas paskutinę naktį pakalt galima :D moki arba ne...

Žinutė parašyta: 2010-06-13 21:44:38 | Nuoroda

Aj...dar būsiu gera ir pasidalinsiu pora protingų ir reikalingų frazių, gal kam padės :) :

* To my way of thinking... Personally i believe that... As far as i am concerned

*A further disadvantage... The main advantage...

*To start with... Firstly... First of all...

*What is more... Moreover... Apart from this... Besides... In addition...

*According to the recent newspaper article...

*Due to the fact...

*Clearly, obviously, needless to say...

*As a matter of fact... in practice... actually...

*For example/instance

*To the best of my knowlage... as far as i know...

*People often claim that... it is popularity believed that... many people argue that..

*In other words...

*Finally, lastly, above all, all in all,as i have said,on the whole, to sum up

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:59:37 | Nuoroda

O vat aš bijau kad gerokai su antra rašymo uždotim susimoviau. Parašau faktiškai kaip article...

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:14:09 | Nuoroda

Na su formal problemu nekils. Nerašiau santrumpų jau pradžiai, bet pradėjau retoriniu klausimu...skalpuos ar ne?Taip ir žinojau kad su rašymu kils problemų :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:37:18 | Nuoroda

Aš to merged išvis nesupratau :D kadangi šio žodžio nevartojus...Man ten werged pasigirdo, nesvarbu, kad tokio žodžio net nėra :D pagalvojau bent ant durniaus parašysiu...ir su tuo globe, turėjau girgždantį kaimyną po šonu, tai taip ir nesupratau ten C ar G ar koks velnias... :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 21:19:53 | Nuoroda

Kas čia apie pereinamą kalba tai tikrai manau, kad bus didenis nei bandomajam. Buvo pakankamai lengvas A lygiui, todėl jų rezultatai bus aukšti. Vien klausymo pirmos dalys palyginti paprastos, ten gana nemažai taškų visi turėtu susirinkti

Žinutė parašyta: 2010-06-15 19:48:26 | Nuoroda

Oho kiek VDU psichologija :) aš irgi bandysiu laimę ten įstot...pažiūrėsim koks matkės egzo rezultatas pareis. Jei mažiau 50 pats laikas bus pradėt galvot atsarginį variantą :) ...

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:45:18 | Nuoroda

Paskutinis buvo tikrai vertas 4 , pamena kaip galvojau, kad neverta kankintis, nes prieš tai kompleksinis 6 buvo vertas :)

 

Pati savo balu jau nebežinau ar džiaugiuosi :D sakiau, kad tik virš 50, tik virš 50...kad gaut tą širdį glostantį raudoną diplomą :D pasakė, kad 52. Galvoju - yes...sapnas neišsipildė - ne 10% ir virš 50. Paskui pašnekėjau su viena mergina iš paralelinės klasės...ir nerauk tu rūtų...lygiai tiek kiek mano tik - ji prasčiau moka. Tai prakeikiau save už visas klaidas kurių privėliau :) Na...bet savo planą minimum pasiekiau. Tikiuosi tiek pakaks ir stojant.

O visus kitus labai sveikinu , kiek matau - balai puikūs

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:48:28 | Nuoroda

Na...laikau špygas, kad su savo balais sugebėčiau patekt į vdu nemokamą...Tikiuosi, kad dar anglų patemps į viršų. Nes rašysiu pirmu numeriu psi į vdu.O kur daugiau...nesugalvojus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-08 00:49:54 | Nuoroda

Dar svarstau ar rašyt...kiek pramečiau akim programą tai velniškai nuobodu. Ta pati filologija, tik dėl grožio ta reklama įmesta

Žinutė parašyta: 2010-07-13 00:12:31 | Nuoroda

Pagal praitus metus turėčiau įstoti, o kaip bus šiemet - pamatysim :) (dabar tik pradėjau mėtysis ar kultūros vadybą pirmą ar psichologiją) 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:18:53 | Nuoroda

Na k1 :) sugebėjau įstoti, o galvojau nepavyks :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:35:41 | Nuoroda

Mano 18.22 tai manau per plauka istojau :) pamatysim dar jei atsiras tie zadeti grafikai