Vartotojo JapaneseKoreanLover pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:21:28 | Nuoroda
Slite rašė:

Matematika man galvos skausmas...noriu įstot į psichologiją, šis egzaminas pagrindinis...Reikia, noriu ir turiu surinkt virš 50, bet kaip tai padaryt dar nesugalvojau...Per kiekvieną matematikos egzaminą upą numuša iki minimumo, gaunu užduotis ir nžn nuo ko pradėti, nors pamokose gaudausi neblogai...Siaubas žodžiu

 Puikiai tave suprantu, man ta pati problema..irgi noriu į psichologiją, bet matematika gadina visą reikalą. Nors manau per tris mėnesius dar galima pasispausti sprendžiant daugiau įvairesnių uždavinių, o ne imant temomis. Vienu žodžiu, nenuleidžiam rankų  =^.^=

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:27:41 | Nuoroda

O dėl tos prelimenarios ribos, tai ten tik abstrakčiai turbūt pagal tų kelių mokyklų bandomųjų rezultatus parašė :) Mums mokytoja aiškino, kad gavus rezultatus būna paimami 10% su prasčiausiais rezultatais žmonės ir jie sudaro neišlaikiusiųjų grupę. Nesvarbu kokia planuojama išlaikymo riba, 10% moksleivių tikrai neišlaikę bus, o į tuos 10% kaip mums aiškino (jei stiprūs mokiniai tais metais pasitaiko) gali įieti net tie, kurie surinko 30 ar  40 taškų :)

Taip kad su tom ribom visiška nesąmonė :) Pavyzdžiui pas mus po bandomųjų ji buvo 14 taškų :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:34:15 | Nuoroda

Pasiprašyk pas mokytoją Longman exam coach, visai nebloga programėlė, daraisi ten sau testukus, tada duoda atsakymus net su paaiškinimais kodėl būtent toks atsakymas turėjo būti, beje, yra dar ir egzanimo žodynėlis prie šitos programos, klausymo užduotys, IELT's, Fce tarptautinių egzaminų reading'o, gramatikos užduotys :)  

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:36:35 | Nuoroda

Anglų, Lietuvių, Matematika ir  Istorija, apsidraudimui, jei kartais neišlaikyčiau matematikos T.T 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:43:31 | Nuoroda

VDU  pats geriausias!!!!!   :D

Rašysiu pirmu numeriu čia į psichologiją, antru filosofiją, anglų filologiją. Bet labiausiai norėčiau į psichologiją, nes tik šioj studijų programoj daromi mainai su pietų Korėja ir Japonija, siaubingai noriu ten išvažiuoti :) Ir šiaip traukia specialybė, kur reikia dirbti su žmonėmis, užsiimti analize :)

Pats univeras traukia dėl savo internacionalinės veiklos (galima daug kur išvykti, kiek esu girdėjus ir į patį VDU atvažiuoja įvairių dėstytojų bei mainų programų studentų), daug studentiškos veiklos, įvairių kalbų kursų pilna, žodžiu, labai liberalus univeras. ^^

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:43:33 | Nuoroda

VDU  pats geriausias!!!!!   :D

Rašysiu pirmu numeriu čia į psichologiją, antru filosofiją, anglų filologiją. Bet labiausiai norėčiau į psichologiją, nes tik šioj studijų programoj daromi mainai su pietų Korėja ir Japonija, siaubingai noriu ten išvažiuoti :) Ir šiaip traukia specialybė, kur reikia dirbti su žmonėmis, užsiimti analize :)

Pats univeras traukia dėl savo internacionalinės veiklos (galima daug kur išvykti, kiek esu girdėjus ir į patį VDU atvažiuoja įvairių dėstytojų bei mainų programų studentų), daug studentiškos veiklos, įvairių kalbų kursų pilna, žodžiu, labai liberalus univeras. ^^

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:48:56 | Nuoroda

Taigi, patarkit psichologai, ar stoti į psichologiją bendrąją, ar bandyti į Kauno medicinos į klinikinę iš karto ? 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 18:53:48 | Nuoroda

Siaubas, kai šitaip mokytojai sodina. Pas mus ta pati situacija, mokytoja netgi per tėvų susirinkimą tėvams į galvą įkalė,kad tie atkalbėtų vaikus nuo samprotaujamojo, o tiems, kas renkasi samprotaująmąjį, irgi ne pyragai tiek per pamokas, tiek per rašymo kontrolinius.

O kalbant apie galimus kūriniu egze, tai manau  tikrai bus koks Vaičiulaitis su savo "Pelkių taku" .  

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:01:29 | Nuoroda

Na dėl tų 40 irgi reikėtų pasistengti ,nes mano manymu šiais metais anglų egzaminas bus ypač lengvas gerai  ir vidutiniškai kalbą besimokantiems mokiniams (nors kiek esu darius senų egzų, visi jie polengviai). Tai efektyviausia manau būtų pasiprašyti pas draugus, kad išaiškintų ko nesupranti. Jei pvz tavo silpniausia dalis rašiniai, tai čia dar visai nebaisu, tiesiog išmoksti skirtingų rašinių tipų struktūrą, linkerius ir panašiai. Gramatiką irgi nesunkiai galima išmokt iš knygos ar pratybų, vat tik su skaitymu ir klausymu nebent problemų gali būti, bet jei tau 40 reikia, tai užtenka taškų už rašymą ir use of english. :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:05:00 | Nuoroda

Na mums buvo sudaryti tokie bandomieji, kad B lygio mokiniai neišlaikė :) Bet aišku tai tik bandomieji, pagal tai dar nieko spręsti negaliu, tik manau,kad jis daugelį tokių B lygio mokinių atkratė nuo laikymo...  

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:08:02 | Nuoroda

Nėr už ką :)

Žinai, dar visai gelbėja 14 Topics raudona knyga, ten yra egzaminui reikalingų temų bei word bank'as, laiškų tipai, tai jei tavo mokytojai negaila būtų paskolinti, tikraii verta pasistudijuoti tą dalykėlį :)

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:10:12 | Nuoroda

Skaitymui tai geriausiai turbūt iš senų egzų daryti užduotis. Kadangi šiais metais bus ir vienas ar du B lygio skaitymo tekstai, tai juos tikrai gerai padarysit  ;) 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:15:51 | Nuoroda

Tai žodynas ir yra pagrindas visko :) Patarčiau ir geresnių knygų daryti(Volcabulary for IELT's), bet jos yra tikrai sudėtingos  ir  nemanau, kad visiems tiktų, nes ten jau yra advanced english užduotys. O va 14 Topics iš tų lenvgvesnių normalesnė :))

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:19:45 | Nuoroda

Gal kas galit patarti ką daryti, kai siaubingai nekenti istorijos, o reikia ją mokytis, nes iš egzo reikia gauti virš 80 ? 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:23:45 | Nuoroda

Galvoju apie Kultūros 1, 5, 10, 11, 15, Literatūros 1 temas :)))

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:25:37 | Nuoroda

Na ne tai kad nekenčiu, bet tai man nuobodybė ir dėl to žiauriai sunku mokytis, nors už kontrus ir gaunu 8-9-10, bet bijau, kad visko į galvą egzui nesukišiu ... siaubas T.T 

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:30:27 | Nuoroda

Tai visiems užeis ta priešmėnesinė panika :D Aš tai jaučiuos atsipalaidavusi irgi, galbūt dėl to,kad jau klabų šulės egzaminus puikiai išsilaikiau ir šie ateinantys nebeatrodo tokie baisūs :D

Linkiu visiems susikaupimo :D

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:33:11 | Nuoroda

Aš jau pradėjus kartot viską, prakartojau graikus, romėnus, o po savaitės vėl pamiršau :D

Kai tas kartojimas man toks beviltiškas pasirodė :D

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:39:29 | Nuoroda

Mes dabar baigėm Lietuvą po Antrojo pasaulinio  mokykloj, o pati kartoju LDK , na ką čia kartoju, teisybę pasakius, miegu prie knygos :DDD

O gal galite pasiūlyti kokią literatūrą skaityti ir konspektuotis iš ko, kad būtų tikslios datos ir neklaidinga informacija ? Mūsų mokytoja, paklausta tokio dalyko , sako, kad nežino :DDD

Žinutė parašyta: 2010-03-14 19:44:14 | Nuoroda

Dar būtų kaip ir nieko, jei ta mokytojų baimė kiek drąsintų ar panašiai, bet kai ji konvertuojasi į pagiežą mokiniui ir pastovų jo menkinimą, tai tikrai norisi išeit ir ruoštis savarankiškai :D