Vartotojo Dainius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-16 22:08:04 | Nuoroda
ropke rašė:
ugniss rašė:

Aš pasirinkau kultūros 14 potemę. Gal yra bendraminčių? ;P

 As pasirinkau. Beje gal dar yra benddraminciu ? ;|

 Aš :)

Žinutė parašyta: 2010-03-16 22:14:09 | Nuoroda

Labiau bijau įskaitų, nei tų egzaminų.. Tiek anglų, tiek lietuvių

Žinutė parašyta: 2010-03-16 22:20:55 | Nuoroda

Sveiki, ar kas nors planuojate stotį į MRU Verslo Informatiką? Gal kas iš besimokančių papasakotų kokios ten sąlygos, ar sunku įstoti, mokytis? Kokie įspūdžiai? 

Žinutė parašyta: 2010-06-02 23:50:06 | Nuoroda

Iš testo kokius 3 taškus nulups už nemokėjimą man ir 6 už žioplumą, o programos abi veikiančios, tik nekomentavau, nors turėjau laiko apie 30 min. ir antroje programoje funkcijų nedariau Tikiuosi apie 80% gaut Bet šiaip nebuvo sunkus palyginus su pilotine.. Jei ne žioplumas tai 90+ tikrai būtų..

Žinutė parašyta: 2010-06-02 23:50:14 | Nuoroda

Iš testo kokius 3 taškus nulups už nemokėjimą man ir 6 už žioplumą, o programos abi veikiančios, tik nekomentavau, nors turėjau laiko apie 30 min. ir antroje programoje funkcijų nedariau Tikiuosi apie 80% gaut Bet šiaip nebuvo sunkus palyginus su pilotine.. Jei ne žioplumas tai 90+ tikrai būtų..

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:25:36 | Nuoroda
aurete rašė:
aaatanoD rašė:

na aš įsistačiau 360 laipsnių, po to cos360 gavos 1 ir 1 kvadratu yra 1 ir +3 tai gavau 12/4 =3 Na aš mąsčiau šitaip.

 Bet čia ne didžiausia reikšmė

 Manau didžiausia, nes sinusas ir kosinusas daugiau 1 negali būt, o 1 kvadratas yra 1

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:26:24 | Nuoroda
Strujus rašė:
aaatanoD rašė:

na aš įsistačiau 360 laipsnių, po to cos360 gavos 1 ir 1 kvadratu yra 1 ir +3 tai gavau 12/4 =3 Na aš mąsčiau šitaip.

 Įsistatyk 90 laipsnių, tai cos90 gausis 0 :) tada 12/(3+0) = 4 .. Bent aš taip mąsčiau :)

 Negadink man nuotaikos, o tai dar 1 klaida..

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:27:12 | Nuoroda
NONcom rašė:

 Ingridėle, galiu pasakyti, slėpkis su savo tais šimtukais, niekam jie neįdomūs. Atsakymus iš lempos muši ir po to dar sakai tipo "12 yra 1,2", kai pamatei, kokius atsakymus kiti rašo :D Išvis, jei šimtukus surinkai, eik į "studentams" skiltį, nes tu jau praktiškai studijuoji, kur nori. Ačiū už tavo vargą giriantis. 

O apie egzą, tai nustebino, kad jis tikrai nebuvo sunkus. Prasimečiau su paskutiniu uždaviniu, sprendžiau labai ilgai, o kai susidariau lygčių sistemą, tai jos išsigandau :D Per paskutinį uždavinį nespėjau priešpaskutinio išspręsti, bet jau niekis, būna visiems. Kiti uždaviniai nesunkūs, bet tiksliai žinau, kad yra kur padariau klaidų. Ten su tikimybėm kur buvo, tai antroj užduoty niekas nenaudojo niutono binomo? Ta prasme C vieneto nuo 5 x p^1 x q^4?. Gavosi atsakymas 80/243. ;O. Šiaip stebėtinai daug visokių išvestinių, integralų, paprastų artimetinių veiksmų tiesiog. :) Na bet parašiau ir gerai, nukrito dar vienas akmuo. Jau bus kaip bus, bet visiems linkiu kuo geresnių rezultatų. Išskyrus Ingridėlę, nes ji ir taip šimtą gaus, nėra ko linkėti. :D

 Aš taip pat gavau 80/243 :)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 16:05:08 | Nuoroda
Sektor_Shiauliai rašė:
Aš pasiūlyčiau štai tokius filmus: A Beautiful Mind (Nuostabusis protas) A Way to Remember ( Skubėk mylėti) Green Mile (Žalioji mylia) Fight club ( Kovos klubas) П (Pi) Būčiau dar kelis rekomendavęs, kaip kad American history X ar Orange Clockwork, bet juos jau rekomendavo Pastarieji mano išvardinti filmai man įstrigo labiausiai, visus žiūrėjau po kelis kartus (išskyrus Pi ir kovos klubą). Smagau žiūrėjimo

 Aš ir žiūrėjau visus šiuos filmus po kelis kartus, patys geriausi! Dar pridėčiau "Forestą Gampą" ir "Gelbstint eilinį Rajeną"

Žinutė parašyta: 2010-06-23 16:20:03 | Nuoroda

69 tikėjaus daugiau, bet ką padarysi

Žinutė parašyta: 2010-06-23 17:06:25 | Nuoroda

Aš tai pvz. sužinojau iš mokyklos pavaduotojos (sms)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:47:10 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Sveikinu sulaukus rezultatu :) Ar rezultatu prognozes pasiteisino? 

 Nepasiteisino, tikėjomės/norėjom daugiau, bet išėjo kaip visada beje, tik 3 iš visos gimnazijos laikėm

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:51:32 | Nuoroda
invisible132 rašė:

 as vis dar neapsisprendziu, kuria informatikos specialybe rinktis :|

 Tiesą sakant ir aš neapsisprendžiu  žinoma rašysiu kelias, bet eilės tvarka daug reiškia

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:55:50 | Nuoroda

84 patenkintas, daugiau ir nesitikėjau

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:51:02 | Nuoroda
Agnė. rašė:
grečius rašė:

nu man toks tas balas.. kažkaip atrodo 90 jau va norm, o 80 mažai ;/

aš irgi maniau, kad džiaugsiuos, bet nu matai, kaip gavosi.

ir visgi pastebėjau, kiek su draugais kalbėjau, kad interpretacijos gavo visgi daugiau.. ;/

 aš irgi daugiau tikėjausi, o gavau ... :D

taip,jaučiama ta tendencija, kad interpretuotojams geriau sekėsi :)

 Na aš rašiau samprotavimą, fakto klaidą žiaurią padariau(siužetą rašiau Biliūno "Vagis", o parašiau, kad Savickio) ir šiaip tik 2 literatūriniai argumentai buvo.. tikėjaus apie 60 gaut, na bet gavau 84 ir džiaugiuosi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 23:42:23 | Nuoroda

taip i gamtos mokslus, bet dabar ne i vu o i kokia kolegija tik istosiu..o taip norejau.. stengiaus... turbut reiks apeliuot, nes tikrai labai neteisinga, tiek skaitydavau, nd dariau..

 Apeliuok, neturėtų nė abejonių kilt dėl to

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:32:37 | Nuoroda

Metinis pas mane buvo 7 A lygiu, tačiau nedėjau daug pastangų į pažymius, nors ir 7 pas tokią mokytoja gaut nėra lengva.. visada galvojau, kad man pažymiai nieko nepadės, nes egzaminas lemia viską ir maniau, kad nebūtina tų knygų skaityt, norint egzaminą išlaikyt gerai.. iš dalies pasiteisino, žinau, kad galėjau ir geriau, bet šiaip jaučiuosi ir įvertintas teisingai.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:35:40 | Nuoroda

Acer Aspire 5739G, pirkau prieš metus, problemų neturiu, esu patenkintas ir greičiu ir viskuo, baterija laiko ~4 val. tikiuosi atitarnaus dar bent 4 metus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:40:41 | Nuoroda
Jordan23 rašė:
Tomis rašė:
karodo rašė:


Tomis
Rašyti privačią žinutę

Žinutė parašyta: Šiandien 00:04:51 | Nuoroda | Cituoti

Čia loterija...

Aš tai džiaugiuosi, kad mano mokyklos panos ,ale, kuriuos pastoviai gaudavo po 10, išėjo metiniuose 10, susimovė egzamine : )

Vo čia tai teisybė... Egzaminas parodo, kad mokytojams nereikėt vertinti mokinių pagal pavardes :)

 

 

O tie kurie nei apsiskaitę,nei be klaidų rašyt nemoka normalu,kad gavo 90?:D

 Jei tiek gavo, manau, jie to ir verti ;) tiesiog jiems nereik kišt šudo į galvą, atėjo parašė ir gavo... :) o pažymiai nieko verti juk realiai. Svarbu, kaip tu parašai svarbiausia savo gyvenimo darbą (egzamino rašynį) :)

 pazymiai parodo pastovu tavo darba, tam tikra procesa..ant desimtukininku tai nezinau ar apsimoka varyt, nes as pats 10 mokiaus, isskyrus lietuviu ir matke 8, ir negaliu pavadinti save tuo kaliku, tiesiog stengiausi ir tiek, tuo paciu turejau daug laisvo laiko, ir tikrai nesiskundziau...daug dirbdamas ir pastoviai taip darydamas gali daugiau pasiekti nei vienakart issoves, tai parodys gyvenimo praktika, o del tu egzaminu as i lietuviu dejau maziausiai pastangu,  paziuresim, kokie bus kiti rezultatai, bet daznai egzamine tiesiog, kaip pasakei pasitaiko loterija, ypac tokiam egze kaip lietuviu, bet tu pats pripazisti, kad islosei loterija...as niekada nelosiau loterijos, o pats dirbau del rezultatu, jei nepasiseke cia pasiseks veliau, ir pastoviai dirbdamas dar turedamas neblogai islavinta prota as savo vistiek pasieksiu...

 +

Žinutė parašyta: 2010-07-02 15:48:47 | Nuoroda
void rašė:

Nugalėtojų niekas nekaltina, juos apdovanoja. Atsiminkit, nevykėliai.

 Pasaulio bamba, aukštai puolęs, žiūrėk, kad netektų žemai kristi.. Juk visi žmonės esam, nebūtina taip smerkti.