Vartotojo nooryes pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-18 16:23:33 | Nuoroda
agape rašė:

gal kas ruosiates is kalbos 3 poteme? sunkiai isivaziuoju....

na taip,as ruosiuos KALBOS 3 poteme,bet vis neturiu susikoncentravusi minciu,jei kas gali pasidalint informacija

skype mildulexx

Žinutė parašyta: 2010-03-18 17:04:08 | Nuoroda

as turiu knyga ruda :ISTORIJOS IR POLITOLOGIJOS ZINYNAS,,autorius VYRAUTAS JONISKIS.

tikrai labai gera knyga,sako,kad panasi i letukienes konspektus,kaip manote ar ir ja vistiek apsimoka nusipirkt?

Žinutė parašyta: 2010-03-19 21:36:50 | Nuoroda

gal kas turi Leitukinies,Gineikos istorijos ir politologijos knyga???pirkciau !!!!

Žinutė parašyta: 2010-03-20 15:40:49 | Nuoroda

ar labai skiriasi Lietukienes,Gineiko istorija ir politologija paregnta pagal 2003-2004 programa ir 2005-2007?

Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:18:09 | Nuoroda
Ledutte rašė:

 as tai ir nesuprantu, kodėl ištaisę egzus negali mums jų gražint ir pažiūrėt,  ten gi jie kaip nori taip gali wertint

 nes tie darbai papuola i kitus miestsu,tai labai sunku vel viska surusiuot ir graziniti kiekvienam.Kitas dalykas,jei viesiems grazintu,pasipiltu vel kazkokiu nusiskundimu,tai tas blogai,tai anas...jiems tai neparanku

Žinutė parašyta: 2010-07-01 10:32:49 | Nuoroda

 o kelinta valanda ir kur reikia pasiziureti rezultatus?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 17:41:38 | Nuoroda

Gavau tik 15 proc.,o pries egzamina tikejaus daug daigiau,bet nespejau peerasyt ir siiap susiveliau tekso suvokime....labai liudna,jau galva pradejo skaudet nuo liudesio

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:02:18 | Nuoroda
Jenny rašė:

 o kur reikai eiti del tu apeliaciju? per  kiek dienu galima ja parasyti?

 patariu tau kreiptis i savo aukletoja,ypac,jei ji yra lietuviu kalbos mokytoja,jitau viska pasakys ar is vis verta tai daryti,apeliacija rasoma iki liepos 9 d

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:10:54 | Nuoroda
erika** rašė:

Mokykloje turejau 8 metinio,o sugebejau neislaikyti,kas gali buti ziauriau? niekada lietuviu net penketu negaudavau,ar gi neapsurdas? rasysiu apeliacija. Gyvenime dar tiek neverkiau,didziausia neteisybe. Bandomojo surinkau 89 taskus! ;(

 as ir turejau 8,bet islaukiau tik 15,na be ttu visai neislaikei..tokia neteisybe cia,dundukai gavo po 80 ,o mes....

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:56:19 | Nuoroda
jacikaas rašė:
melanie rašė:

turbut su 38proc i vu neimanoma istot?;///

 Nebūtinai, žiūrint į kokią specialybę. mano draugas pernai iš lietuvių surinko 16 atrodo, bet įstojo į VU :)

 o jis istojo i mokama ar nemokama????????????????????????????

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:59:59 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:
atene rašė:
nooryes rašė:
erika** rašė:

Mokykloje turejau 8 metinio,o sugebejau neislaikyti,kas gali buti ziauriau? niekada lietuviu net penketu negaudavau,ar gi neapsurdas? rasysiu apeliacija. Gyvenime dar tiek neverkiau,didziausia neteisybe. Bandomojo surinkau 89 taskus! ;(

 as ir turejau 8,bet islaukiau tik 15,na be ttu visai neislaikei..tokia neteisybe cia,dundukai gavo po 80 ,o mes....

 kdl jus taip varot iskarto ,,dundukai'', tikrai zinau zmoniu kurie tingi mokytis, daznai net neina i pamokas, bet galvas turi ir mastyti sugeba, gal vietoj tu verkimu ir kaltinimu pagalvokit ar tikrai tokie jau geri esat ir ar visada tas geras pazimys budavo pelnytas :)

 va butent. ;] as tingejau mokytis ir pamoku praleisdavau, bet vis tiek turejau mastyma ir supratima. visad tai zinojau tik nevaidinau protingos. ir tuo paciu metu zinojau, kad nesu ir kvaila. :)

 nu man niekad daugiau nerasydavo,niekad neprasiau geresnio pazymio,tiesiog psichologiskai nesusitvarkiau,ne ta diena buvo man....

Žinutė parašyta: 2010-07-05 17:21:06 | Nuoroda
Cinike rašė:
Saulute6 rašė:

As  taip pat buvau ismokus visu lyriku izangas (nes zinojau, kad pasirinksiu interpretuot eilerasti) Jau nuo seniai megstu poezija, eilerascius, tad vos ne kasdien skaitydavau savo malonumui eiles. Zinojau visu poetu pagrinidines temas ir t.t ... Atejus i egzamina, pamacius Vaiciunaites eilerasti, apsidziaugiau, nes jos eiles man buvo vienos is graziausiu. Rasesi taip lengvai, tarsi pagavus ta ikvepima.. Bet rezultatai nustebino..  Kai tikrai tikejausi virs 70%, gavau 15%. Na suprantu, jei buciau gavus ~50%, tai gal pridariau klaidu ir panasei, bet kai 15%, tai ka as zinau... Na nesitikejau 100%, neesu is tu 'moksliuku' bet jauciau, kad turiu siokiu tokiu gabumu literaturai.. O pasirodo NE..

 neriekia saves nuvertinti, eilerastis slidus dalykas,, kai pradejau eiti papildomai, man buvo pareiksta, kad jeigu bandysiu lyst i eilerascio analize, galiu ieskotis naujo mokytojo, tad as pasizadejau ten nosies nekisti :D eilerasti visi suvokia labai skirtingai, ir jeigu vertintojas maste visai priesingai, tada jam matyt pasirode, kad parasei visai ne i tema, todel taip ir gavosi.

 man lygiai tas pats,gavau 15,nors tikrai galvojau moku rasyt ir metinis buvo geras,bet neperrasiau visko,bet netikiu,kad vien del to gali taip numazinti..

Žinutė parašyta: 2010-07-06 11:42:19 | Nuoroda

as gavau tik 15 proc.,bet zinau,kad neperrasiau interpretacijos,tad galvoju tiek ir turejau gaut,

15 proc mazdaug 39 taskai...manau net neperrasius visko tikrai buciau geriau gavus,tik ne tas vertintojas,pamane turbut,kad as net pabaigos nesugebu parasyt  normaliai :D o del apeliacijos,tai net nezinai ar verta man ja rasyt....nezinau ka daryt

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:42:40 | Nuoroda

kokia neteisybe...gal kaip nors kitus egzaminus gerai islaikysi ir istosi ten,kur nori.As ir panasiai turiu metinio,tik as islaikiiau,bet labai blogai...man tai negera,kad net kilo mintis is LT isvaziuot,nes cia niekam nerupi ŽMOGUS

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:01:48 | Nuoroda

kiek zinau,kai rasai apeliacija tai pirmiausia i tavo e-maila atsiuncia tavo darbo kopija,kad isitikintu ar tai tikrai tavo darbas.Tai ,MINDAUGAI,tau turetu atsiust kopija ir tu isitikintum ar buvo sumaisytas tavo darbas su kitu

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:05:02 | Nuoroda

www.baluskaiciuokle.lt

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:06:17 | Nuoroda
nooryes rašė:

www.baluskaiciuokle.lt

 manau gera skaiciuokle,nes ziurejau VDU lankstinuka,kiek reikia procentu,kad istotum I VF vieta,tai tie balai atitiko tam lankstinuke parasytus skaicius

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:34:44 | Nuoroda
moniss rašė:

Parašiau apeliaciją ir drebu dabar  : "o jei sumaaaažins?"
Siaube siaube,kiek man lietuvių kalbos egzaminas nervų "išėdė"  :D Jaučiu tuoj pražilsiu :D

 o kiek procentu sutinkai?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:35:00 | Nuoroda
nooryes rašė:
moniss rašė:

Parašiau apeliaciją ir drebu dabar  : "o jei sumaaaažins?"
Siaube siaube,kiek man lietuvių kalbos egzaminas nervų "išėdė"  :D Jaučiu tuoj pražilsiu :D

 o kiek procentu sutinkai?

surinkai*****************

 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:50:44 | Nuoroda
moniss rašė:

61... turėdama metiniame kiaurą dešimtuką .. :(

hm..surinkai apie 56 taskus,as surinkau 38 ir gavau 15....