Vartotojo nerami pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-24 12:53:03 | Nuoroda

sveikučiai,gal yra tų,kurie pasirinko potemę; Sava kultūrinė aplinka,padeda skleistis asmenybei? pasimečiau tarp minčių,net nežinau nuo ko pradėsiu..

Žinutė parašyta: 2010-03-25 17:52:47 | Nuoroda

dabar mokausi tarpukarį,bet pradedu bijoti,kad nieo nebespėsiu,juolab kuo tolyn,vis sunkyn darosi susikaupti istorijos mokymuisi

Žinutė parašyta: 2010-05-03 16:35:50 | Nuoroda

bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html
čia minimalūs balai,su kuriais įstojo į valst\ybės finansuojamas vietas praeitais metais.

Žinutė parašyta: 2010-05-03 16:37:01 | Nuoroda
nerami rašė:

bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html
čia minimalūs balai,su kuriais įstojo į valst\ybės finansuojamas vietas praeitais metais.

 

Žinutė parašyta: 2010-05-03 17:25:08 | Nuoroda
Indreele rašė:

 atidare, dekui labai :) to ir ieskojau

 nėra už ką,malonu buvo padėti

Žinutė parašyta: 2010-05-05 16:44:00 | Nuoroda

sveiki,gal kas rurit iš buvusių abiturientų ar šiaip nebereikalingą knygą :Jurčiukonienė, Birutė Kuklierienė
,,Samprotaujame ir interpretuojame'' ir  galėtumėt parduoti?skubiai reikia.

Žinutė parašyta: 2010-05-23 20:05:54 | Nuoroda

kas žinot datą,kada šis testas vyks?

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:17:37 | Nuoroda

o būtent į kokias specialybes stojant,prašys to testo? aš planavau į socialinę pedagogiką,tai,kad testo reikės-faktas, bet kaip apie istoriją,anglų k. ar socialinį darbą?>

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:54:10 | Nuoroda

vyks nuo birzelio 18-liepos3d. klaipedo,vilniuj ir siauliuose,lamabpo viskas parasyta,tik nezinau kaip siam testui uzsiregistruot,gal ir per lamabpo

Žinutė parašyta: 2010-05-26 15:41:48 | Nuoroda
beverly09 rašė:

Katik uzpildziau prasymus.. ;) ir viskas pasidare labai aisku.. ;) kai uzpildai, paspaudi ant laukelio egzaminai ir issmeta motyvacini testa, ten gali pasirinkti data, valanda ir kokiam mieste nori ji laikyti.. :)

 cia per lamabpo?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:46:02 | Nuoroda

bet kur,kur gausi pedagogo kvalifikacija, o tarkim kur dar galima gaut ta pedagogo kvalifikacija? juk tarkim studijuojant vdu anglu k ar ten biologija,man atrodo,negaunama + pedagogo kval, ar klystu?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:46:07 | Nuoroda

bet kur,kur gausi pedagogo kvalifikacija, o tarkim kur dar galima gaut ta pedagogo kvalifikacija? juk tarkim studijuojant vdu anglu k ar ten biologija,man atrodo,negaunama + pedagogo kval, ar klystu?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:58:49 | Nuoroda

sveikos,tekso suvokime netilpau i duotas eilutes,aisku,nerasiau ten labai sonais,na,bet kai kur parasiau uz liniju.. ar tai labai blogai?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:16:33 | Nuoroda

sveiki,tekso suvokime netilpau i duotas eilutes,aisku,nerasiau ten labai sonais,na,bet kai kur parasiau uz liniju.. ar tai labai blogai?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:18:48 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:
Caramel90 rašė:
Martynas23 rašė:

Vat šito nesupratau:

"5 pastraipos pabaigoje užsimenama apie kelis lietuvių kultūros istorijos faktus. Nurodykite du."

Parašiau: 1) tautinis atgimimas 2) nelegaliai platinama lietuviška spauda

Yra čia teisybės?

 taaaaip :D aš irgi rašiau tautinį atgimimą ir spaudos draudimą 1864-1904 :D pravertė ir istorija

 Tą patį parašiau :] Dar , pagalvojau, pavaidinsiu protingą ir parašysiu datą nuo kada iki kada buvo draudžiama :D

 blemba,as visai nusisvaigau,rasiau lietuviu kovos del nepriklausomybes, ir lietuvisko zodzio,kurybos draugimas sovietmev\ciu, na,kazkla tokilo, et

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:21:47 | Nuoroda
rutaaa rašė:

manau gausi tuos du taskus, nepanikuok;D

 cia man? na,tikiuosi kartais ir 2 taskai buna lemiami

Žinutė parašyta: 2010-06-05 12:04:22 | Nuoroda
Justė, rašė:

jei gerai pamenu i 39 atsakiau kad dare kolukius ir zude zmones

nieko nesugalvojau kito ka parasyt... 

 aš ir panašiai,nors tik dabar perskaičiau,kad reikėjo remtis šaltiniu,o ten dar buvo parašyta apie Mvd,kuris buvo įrengtas,o jo nepaminėjau,oj jeeetus...

Žinutė parašyta: 2010-06-05 12:12:19 | Nuoroda

Sveiki,mielieji. Na,ir aš pasakysiu savo nuomonę ape šį ''genialų'' istorijos žinių patikrinimą. Visų pirma,istoriją mokiausi nuoširdžiai,per visą 12kl neatsitraukdavau nuo jos,nes stojant jos [prašo didžiausio koeficiento(į norimą specialybę). Šiaip netgi rikėjausi iš istorijos suringti bent 85%..Savo dabartines žinias panašiai tiek ir įvertinu.Bet kas iš to,mkad dabar,mano nuomone, moku tą istoriją,karus,datas ir visą kitą,na nebent tik dėl bendro išsilavinimo, bet kas iš o,kad net prieš egzaminą,ketvirtadienį,stiklinėm akim nemiegojau,kartojau 2pasaulinį,šaltąjį,kad tik spėt,vos ne verkdama. ir kas? iš mūsų pasišaipė su tokiomis užduotiomis,tokio lygio,kur tavo žinių pritaikymą sudarė vos keli procentai,visa kita-teksto suvokimas. faktiškai viskas buvo veltui,dabar tiesiog gaila liko,kurį pvz galėjau skirti anglų. o kame skaudžiausia,kai stengiesi,dedi pastangas,ir jos nueina šuniui ant.... tada pagalvoji,kad esi nieko vertas, o apie kažkokią motyvaciją net nebešneku.....

Žinutė parašyta: 2010-06-05 12:17:57 | Nuoroda

Justutei-nusiwmink,tik tikėjimas mus išgelbės,aš dart netgi tikiuosi į nemokamą pault. o stoti noriu irgi į soc. darbą,arba į anglų. galų gale,kiek klausiau,kiek komentarų skaičiau-niekam nebuvo egzas lengvas,tai vat,jei visų balai  bus minimalūs,tai ir stojant nebus aukšti kriterijai. dabar tiesiog reikia TIKĖTI

Žinutė parašyta: 2010-06-05 13:10:06 | Nuoroda

aš irgi visą informaciją sudėjau į vieną krūvą,bet tvarkyti nebeturėjau jėgų,dabar,savaitgalį pailsėsiu ir reiks pradėi ruoštis geografijos ir anglų egzui,bet mano motyvuotumas kažkur dingo giliai, giliai,nes vis tiek pastangos neparodo atitinkamų rezultatų..