Vartotojo Vytaaas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:39:58 | Nuoroda

o matkes daug ekologijoj? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:42:20 | Nuoroda

sveiki :) gal zinot su kokiu maziausiu konkursiniu balu pernai istojo i medicina mokama? kaip manot koks mazdaug bus siemet? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 23:24:57 | Nuoroda

taip nedaug skiriasi nuo nemokamos? :o galvojau cia palyginus lengva i ta mokama istot :D

Žinutė parašyta: 2010-06-15 11:22:23 | Nuoroda

va mane tai ir baido, kad studiju programoj "kur stoti" zurnale parasyta kad yra aukstoji matematika...  o as ja b lygiu mokinaus nes visiskai nemoku jos... :/  kaip manai imanoma tam penketui istempt kaip nors? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 12:55:15 | Nuoroda

devynioliktas tikrai c :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:08:49 | Nuoroda

krosingoveryje dalyvauja tik neseserines chromatides. todel viena chromosomu pora turi 4 variantus. kadangi tris ju poros tai ir gaunas 4*3=12 :p

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:20:33 | Nuoroda

penktas tai b. o  ketvirto pirmas tai man atrodo taip. 1- spermatocitu susidarymas 2- oogeneze  3 apvaisinimas.  su tuo pirmu tik klausimas nes ten ne visas pazymetas tai ne spermatogeneze, o kaip pavadint nezinojau :D tai taip pavadinau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:33:52 | Nuoroda

pritariu deivisz :D as lygiai taip pat :D tik su ta amino grupe vis galvojau ir galvojau :D kazkoks labai chemiskas atsakymas galvojau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:36:21 | Nuoroda

zmones rasykit trecia dali kaip paraset :D

Žinutė parašyta: 2010-06-16 13:48:15 | Nuoroda

tam klausime klause tiktai ar padides ar sumazes. o kodel neklause :p

Žinutė parašyta: 2010-06-16 20:26:39 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
giedruže rašė:

O kaip atsaket 5 kalusima? :)

 1. melsvai pilkas

2. nes tėvai buvo melsvai pilki, dauguma palik irgi, margi pasireiškė tik F1 kartoj, todėl margas recesyvinis, melsvai pilkas - dom

3. Aa, Aa

4. jei heterozigotas, pusė palikuonių bus pilki, pusė margi, jei dominant homozigotas, visi pilki (bet nesupratau šito klaus, ko nori)

5. parašiau 2n, iš tikro n

 ot penkto teisingas atsakymas yra 2n. mane kmu papildomai mokino. jok pirmam mejozes dalijimesi buna 2n 4c  tai reiskia diploidinis kuri sudaro dvi chromosomos o jas sudaro po dvi chromatides.  o antram dalijimesi yra 2n 2c tai reiskia dvi chromosomos sudarytas is po vienos chromatides. taip akd atsakymas metafazej 2n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žinutė parašyta: 2010-06-17 08:50:28 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:
Greta- rašė:
Smeterling rašė:
Vytaaas rašė:
Gabrielle* rašė:
giedruže rašė:

O kaip atsaket 5 kalusima? :)

 1. melsvai pilkas

2. nes tėvai buvo melsvai pilki, dauguma palik irgi, margi pasireiškė tik F1 kartoj, todėl margas recesyvinis, melsvai pilkas - dom

3. Aa, Aa

4. jei heterozigotas, pusė palikuonių bus pilki, pusė margi, jei dominant homozigotas, visi pilki (bet nesupratau šito klaus, ko nori)

5. parašiau 2n, iš tikro n

 ot penkto teisingas atsakymas yra 2n. mane kmu papildomai mokino. jok pirmam mejozes dalijimesi buna 2n 4c  tai reiskia diploidinis kuri sudaro dvi chromosomos o jas sudaro po dvi chromatides.  o antram dalijimesi yra 2n 2c tai reiskia dvi chromosomos sudarytas is po vienos chromatides. taip akd atsakymas metafazej 2n!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 koks skirtums kas tave mokino, matyt blogai išmokai

 Kam neaišku, atsiverskite žalio konspekto 41psl apačioje, ir pamatysit, kad 2 metafazėj yra n;)

 Tikrai,kad n :) ranką galiu duoti nukirst:D

 tikrai 2n. nes juk jeigu butu n tai isvis nesamone butu, nesigautu haploidines gametos, juk antroj metafazej dar neatsiskyrusios gametos.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 08:52:58 | Nuoroda
monaFox rašė:

as ir pati daug kur susimoviau. beje 7.3 klausime akcentuota miesto apylinke.Manau kad kaip tik padides ta ivairove, mieste daug namu ir panasiai, kertami medziai, mazai kas is laukiniu gyvunu ar kitu gyviu  gyvena, o dirbamos zemes galbut kaip tik padidintu. Na nezinau, uzkibau uz to miesto ir galbut susimoviau : D beje 6.1 tinka turi stubura? nors velgi kalmarai stuburo neturi  bet gyvunai. taigi vel susimoviau ant tūpo klausimo. kazkur skaiciau komentaruose kad daugialastis, bet ir  augalai daugialasciai o zuvis gyvunu karalystes, ar blogai mastau? ;/ nors cia ne karalysciu skirtumu praso.. aj nebezinau 

kuo toliau tuo linxmiau darosi ; D

as jau mama paruosiau minciai kad niekur neistosiu :D 

 tikrai atsakymas kad nepadides ivairove. is kur tau atsiras nauju ten gyvuniuku? juk zeme bus ariama ir t.t.  zodziu kas zmones nesusidure zu zeme ir panasiai  tikriausiai nelabai isivaizduojat :)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 15:39:15 | Nuoroda
sanemis rašė:
Vytaaas rašė:
monaFox rašė:

as ir pati daug kur susimoviau. beje 7.3 klausime akcentuota miesto apylinke.Manau kad kaip tik padides ta ivairove, mieste daug namu ir panasiai, kertami medziai, mazai kas is laukiniu gyvunu ar kitu gyviu  gyvena, o dirbamos zemes galbut kaip tik padidintu. Na nezinau, uzkibau uz to miesto ir galbut susimoviau : D beje 6.1 tinka turi stubura? nors velgi kalmarai stuburo neturi  bet gyvunai. taigi vel susimoviau ant tūpo klausimo. kazkur skaiciau komentaruose kad daugialastis, bet ir  augalai daugialasciai o zuvis gyvunu karalystes, ar blogai mastau? ;/ nors cia ne karalysciu skirtumu praso.. aj nebezinau 

kuo toliau tuo linxmiau darosi ; D

as jau mama paruosiau minciai kad niekur neistosiu :D 

 tikrai atsakymas kad nepadides ivairove. is kur tau atsiras nauju ten gyvuniuku? juk zeme bus ariama ir t.t.  zodziu kas zmones nesusidure zu zeme ir panasiai  tikriausiai nelabai isivaizduojat :)

 Aš mąsčiau taip, kadangi ten dirbama žemė, netoli rūgštūs lietūs, dar kukurūzai chemikalais tręšiami, gali patekti į vandenis, o tai viskas keliauju juk link dirbamos žemės, tad gali atsirasti mutacijų, naujų genų darinių,  tad ir populiacijos rūšinė įvairovė gal bus didesnė, nes liks ir tie seni, kurie buvo, atsiras ir mutantų, gal ir dar kas... 

 ne taip giliai ten ziuret reik...   juk turejo mokykloj mokinti, kad nyksta gyvunei nes uzima zmones ju gyvenamuosius plotus. taighi pvz is miskelio padarys dirbama zeme. tai miskely gyvene pauksciukai juk negyvens pvz dirbamam lauke,  dar visokie elniai stirnos ir sernai irgi ne. jie tik maitinas laukuose.  atsakymas kad tikrai sumazes. ner cia ko diskutuot daugiau tuo klausimu.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 20:29:31 | Nuoroda

surinkau ~85 taskus. kiek % galima mazdaug tiketis? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-19 22:18:28 | Nuoroda

sveiki :) ar labai daug farmacijoj matematikos? :) zinau kad pagrindas yra chemija, del to bijau kad ten matematikos gali but daug... o kaip su biologija ten? bent penktadali paskaitu uzima ji? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-24 19:41:09 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Sveiki,

 

Kas mąsto stoti į farmaciją? O gal jau yra studijuojančių ir galėtų kažką pakomentuoti? Pats farmaciją ko gero rašysiu 3 numeriu (po odontologijos ir medicinos). Minusas tai, kad bijau, jog galbūt sausokas mokslas, įdomu kaip su praktika, cheminiais eksperimentais universitete. Antra, nenoriu dirbti visad vaistų pardavėju, žinoma, kol įgyji patirties, galbūt naudinga, bet ne visą gyvenimą ar dešimt metų.... 

Dar gąsdina tai, kad yra aukštoji matematika, o aš matematiką mokiausi tik B lygiu.... 

Kokios jūsų nuotaikos? 

 na mano manymu tai medicina su odontologija farmacija yra dar sausesnis mokslas. as i farmacija visai noreciau istot :)  o kas liecia matematika, tai mane irgi aukstoji matematika baugino, bet kai pamaciau kad ten tik aukstosios matematikos pagrindai. :) na o gal nutuokiat kiek pavyzdziui tie vaistininkai uzdirba? :D labai idomu, nes pradziai vistiek tektu juo dirbt :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 09:40:12 | Nuoroda
vichas rašė:

 jaučiu pareigą pasisakyti. aš įsojau pernai:) galiu pasakyti, kad tikrai reiks daug KALT. Kas turi gerą atmintį, tas bus laimingas. Yra pakankamai sunku mokytis. Nėra labai sausa, yra visko. Viskas priklauso nuo jūsų požiūrio. Aukštoji matematika tikrai įveikiama net tiem kas B lygiu mokosi. Gi visi supranta, kad ne matematikai mes.. Kam patinka sveikatos mokslai, tam čia patiks.O dėl ateities perspektyvų, pamatysit, kad įstojus atsiveria gana plati vaistų verslo sfera. O kas yra pats geriausias dalykas, tai yra kolegos... Farmacijos studentai skiriasi nuo odontologų ar medikų, o kuo pamatysit patys įstoję:)

Pradziuginai pasakes kad neziuri i studentus kaip i kazi ka, kad butinai reik visa matematika jiem sukist :) na bet pavyzdziui as buvau matematikos b lygis kur galima sakyt nieko nesimokem...  tik paprasciausius uzdavinukus temokejau... :/  na svarbu jei i nemokama istosiu islaikyt vidurki didesni 2 balais uz grupes ir bus ok :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 10:57:26 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Ar sutikciau moket 8k lt i metus? :D Viso 32 k lt :D:D:D Isties labai sunkus klausimas... Visu pira, jei jau negauciau vf, nors kiti gautu, tai reikstu, kad, greiciausiai, esu nelabai tikes i sia specialybe (informatika). Esu grieztai nusiteikes pries studijavima vien del diplomo... Zinoma, ieskociau alternatyvu. Gal net pasvarstyciau, ar ne labiau apsimoka studijuoti uzsienyje (jei jau nuspresciau, kad taip, tai prisideciau prie uzsienio bukinimo programos - tikrai nepavadinciau to proto nutekejimu :D, nes nemazai tu, kurie isvaziuoja, tiesiog negauna vf, o negauna, nes nesimoke. tokiu musu universitetams tikrai, manau, nereikia...) Taip pat sunku pasakyti, ar mano studijos vertos 8 k lt per metus... Dar tik pirmas kursas, nemazai bendruju dalyku, o kai prasides daugiau specialybes dalyku, tada ir galesiu daugiau siuo klausimu pakalbeti :)

 Pritariu del pasisakymo apie proto nutekejima :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 12:07:55 | Nuoroda

esantieji farmacijos studentai kalba kaip verbuotojai :D taip graziai pasneka kad vis labiau ten noret pradedu :D