Vartotojo Žalia žolė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-05-20 11:20:28 | Nuoroda

Simonaiti,jei pats studijuoji veterinarijÄ…,tai gal galÄ—tum papasakoti apie jas kÄ… plaÄiau?;p

Žinutė parašyta: 2012-07-25 19:10:31 | Nuoroda

Sveiki visi,stojantieji į šiÄ… specialybÄ™.!! NorÄ—jau pasitikslinti,kokių dokumentų reikia važiuojant pasirašyti sutartį  su universitetu?  BÅ«Äiau labai dÄ—kinga už atsakymÄ….!

Žinutė parašyta: 2012-07-25 19:26:35 | Nuoroda

cha.!;p Kol parašiau jau ir atradau pati (Äia jei kam reikÄ—s): lsmuni.lt/lt/naujienos/naujienos/svarbi-informacija-stojantiesiems-.html

Žinutė parašyta: 2012-07-25 20:14:20 | Nuoroda

Labai dÄ—kui,Angelique.! Dar bÅ«tų klausimas,o kaip su bendrabuÄiais,kurie geriausi ar normaliausios sÄ…lygos mokytis?Ir kaip VilijampolÄ—,nes rajonas ne pats iš geriausių kiek girdÄ—jus(nors nemažai kalbÄ—ta jau apie juos,bet vis tiek įdomu dar;p).

Žinutė parašyta: 2012-07-27 22:12:31 | Nuoroda

Ei,aš ir noriu prisijungti i jÅ«sų gretas;p! lrtsnt mano skype;p

 

Žinutė parašyta: 2013-01-12 20:34:43 | Nuoroda

Lifke,tikrai imanoma:) Bent jau aš išlaikius bio 89,lt 64 ir ch 51 istojau į vf:)  

Žinutė parašyta: 2013-07-06 13:18:45 | Nuoroda

 Sveiki ! Esu veterinarijos studentÄ—, dar tik pabaigus  1 kursÄ…, bet jei kas kam įdomu ar turite klausimų, galite klausti, pasistengsiu viskÄ… atsakyti ! 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 17:59:12 | Nuoroda
JustÄ— ;) rašÄ—:

Sveiki, aš rašysiu veterinarinÄ™ medicinÄ… 1 numeriu :) Mano KB 18,2, bet šiemet gali bÅ«ti didelÄ— konkurencija, dÄ—l to nežinau ar pateksiu į vf , bet tikiuosi patekti 

 JustÄ—;) , manau tikrai gali bÅ«ti rami,kad įstosi į VF :D KažkodÄ—l manau,kad tikrai gali šiek tiek šiemet vÄ—l pakilti KB , bet nemanau,kad daug kils.:p O su 18,2  tikrai įstosi į valstybÄ—s finansuojama vieta :)) Aš pati įstojau tik su 18,26. 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:23:56 | Nuoroda
JustÄ— ;) rašÄ—:

Žalia žolė :) o kokiu numeriu įstojai? Ir 1 etapu? :)

 Na pas mane vetkÄ— buvo 1 vietoj,nes tikrai Äia norÄ—jau :p O pasirašynÄ—jant sutartis,dabar bijau labai sumeluoti, nes nelabai pamenu :D Bet gaal 53 ar 83 ? Kažkas tokio, ar 58   įstojau į vf tokiu maždaug numeriu  :p Ir taip, 1 etapu :p

Žinutė parašyta: 2013-07-10 18:33:41 | Nuoroda

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikÄ—tis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali bÅ«ti rami. 

Žinutė parašyta: 2013-07-10 23:19:22 | Nuoroda
JustÄ— ;) rašÄ—:
Žalia žolÄ— rašÄ—:

Na netikiu ,kad bus per mažas ! Aišku,kad taip sakysiu,nenusiraminsi , bet tikrai, manau gali tikÄ—tis į vf :p vien praeitais metais į vf įstojo paskutinis įstojo su 16.90.Tad manau turint 18 KB gali bÅ«ti rami. 

 Antram etapui neturÄ—siu kantrybÄ—s, tad manÄ™s 16,9 neguodžia :DDDDDD o pati kelintam kurse? :) kaip studijos? igai prie knygų sÄ—di? patinka? :)

 Na jei antram etapui, tada nervai tikrai gali pasigadinti.:D Bet viskas dar bus matyt,kaip bus! Linkiu ,kad viskas gerai bÅ«tų :p O aš , tik šiemet pabaigiau 1 kursÄ…:D uh..Studijos man labai patinka, jei mokaisi ir nori gerų pažymių , tada tenka ilgiau pasedÄ—ti. Aš iš tokių žmonių ,kuriems neužtenka tik perskaityti , tad tenka viskÄ… kalti per naktis. Per naktis aišku pati kalta bÅ«nu, nes pasilieku paskutinem dienom.:p Bet veliau,jei nori gerų pažymių, supranti,kad nereikia taip rizikuoti.:D Bet šiaip, jei tikrai neisivaizduoji saves kitur, tai patiks! Aš net jau ir dabar laukiu naujų moklsų metų, nors jie bus tikrai sunkÅ«s, nes viskas bus ciklais, ir jau spalio gale ar kada , teks anatomijos egzamina laikyti .:D o dar nekalbant apie kitus dalykus..:D

Žinutė parašyta: 2013-07-10 23:32:12 | Nuoroda
Keita rašÄ—:

 Aš taip pat mÄ…stau stoti į veterinarijÄ…,visko teko prisiklausyt ir pns,tai norÄ—Äiau paklaust,kurie jau baigÄ— pirmÄ… kursÄ…,ar buvo taaaip labai sunku? Nes kiek girdÄ—jau tik knygas tenka "graužt" ir viskas,apie anatomija išvis visi tik pradeda baimint,kad vajeeee kas laukia,tai tokia kaip pasimetusi mergyte su nežinia pilnom akim nežinau ko tikÄ—tis :D

 Jei nori gerų kolių įvertinimų tenka tikrai pasimokyti:p Tikrai negali sakyti ,kad labai jau lengva yra.:p Manau jei mokaisi pagal plana, ta prasme, laiku atsiskaityneji kolius , tada viskas yra gerai, viska speji, nesusidaro jų krÅ«vos, ir kaip pavyzdziui viena anatomijos destytoja uz velavima atsiskaityti mažina balÄ…:D Neskaitant to,kad pas ja vertinimas prasideda ne nuo 10, o nuo 9.:D Kur 9 gaut ir tai jei pasiseks iš tavo grupes 3 žmonem gaut per visus metus, tai pasiseks.:D O taip galesi džiaugtis 8, 7, dar kada 6 parašys, kai busi gerai parases, bet cia uz  tai kad velavai :D Kai kiti studentai pas kitus destytojus gauna be vargo 10...Ir pas juos nebuna taip,kad per preparavimus pasiima koki zodyna, kur yra puse net nezinomu mum dalyku,kuriu nera mÅ«sų pasenusiame anatojimos vadovÄ—lyjÄ—:D Žodžiu, anatai smagu.:D Bet tikrai neišsigask, nes ,kad ir sunkoka, bet viskas įmanoma!

Žinutė parašyta: 2013-07-11 13:18:21 | Nuoroda
AmberRr rašÄ—:

 O kokia situacija su bendrabuÄiais? Ar įmanoma juos gauti? Kokios kainos? :)

 Bendrabucius įmanoma jei esi iš kito miesto ir gyveni ne arciau kaip 100 km berods, dar gali gauti kuomet tavo šeima socialiai remtini ( šiuo atveju tikrai gauni barakÄ… :)) O kainos šiaip 150lt , yra 170lt bet ten jau šeimininys ir 1 kursiu niekas nekelia ten iškart :p O šiaip barakai tikrai noramlÅ«s, na bent jau  6 ir 7 :D Tikrai jie neblogi :p As pati gyvenu 6, tai labai patenkinta , nes jis laikomas bene griežÄiausiu, nes budinÄios piktos kai kurios yra :D O šiaip kambariai tai kaip jau papuls.. gali papult kur gyveno paneles, tai matosi iškart kuomet viskas gan gerai išsilaikÄ™:D o jei kur vaikinai , tai geriau nenorÄ—ti..nes bÅ«na sienose skylių:D Bet manau Äia retkarÄiais ir tai tik pasitaiko:p O šiaip jei planuoji ilgiau guvent nei 1 metus barake, tuomet apsimoka sau ir pasiremontuoti kambarį :p Nes jei pasitvarkai, tai keliais litais pigiau tada tenka mokÄ—ti už barakÄ… :)

Žinutė parašyta: 2013-07-11 13:41:46 | Nuoroda
AmberRr rašÄ—:

 o nuo šeimos pajemų kiekio priklauso ar gausi barakÄ… ar ne?

 tai taip, man atrodo, nes jei nepakankamos pajamos, tada ir duoda :p Šiaip pasirašynejant sutartis galÄ—si išsiklausynÄ—ti apie barakÄ…,kokiomis sÄ…lygomis duoda, kokių dokumentų reikia ir pan :p

Žinutė parašyta: 2013-08-03 10:32:25 | Nuoroda

Sveikinu visus/as įstojusius ! :p Tik įstojusiems turiu patarimÄ…, kad paÄiÄ… pirmÄ… dienÄ… jau mokslų, kad eitumÄ—te pasiimti knygų į VA bibliotekÄ…. Na jus ko gero kuratoriai ves po šventÄ—s ar kaip, bet pasakau,kad jei kÄ… žinotumÄ—tÄ—. Nes vÄ—liau kurie ima knygas, tai bÅ«na šioks toks trukumas jų :p Tai,kad nepritrktų bÅ«kite pirmesni. :D 

Žinutė parašyta: 2013-08-06 23:46:21 | Nuoroda
lifke rašÄ—:

sveiki, ar verta rasyti dar treciu etapu, ir bandyti istoti i vnf? mano KB 14,64...

paskutinis istojes i vnf antru etapu su 16,74

 Na visko gali bÅ«ti,kad ir su tokiu balu 3 etape pakliusi dar į vnf. Jei nebijai rizikuoti tikrai mÄ—ginki dar kartÄ… :) Nes praeitais metais, dar net po 3 etapo, rugpjÅ«Äio gale buvo, atskirai universiteto skelbiamas konkursas į likusias vnf studijų sritis tarp kurių buvo ir veterinarijos dar kelios vietos :) Aišku tikrai sunku pasakytį kÄ…, nes jei atvirai, tikÄ—jomes daugelis, kad pakils KB į vet medicinÄ…, bet tikrai ne tiek daug .. Tad nenoriu nuliÅ«dinti ar kaip, bet tikrai negali žinoti kaip pasiseks ir per 3 etapÄ… Jei nebijai rizikuoti ir tikrai jauti ,kad nori, pamÄ—ginki !!