Vartotojo chouu pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:44:34 | Nuoroda

Sveeeeiki,VDU darbuotojai.Noriu informacijos 2 paprastais klausimais-iš lietuvių gavau 80%,iš istorijos 63%.Taigi-1)kiek turėčiau gaut iš anglų ,jog gaučiau vf?  2) ar su tokiais balais įmanoma įstot į menotyrą,taipogi vf(net jei metinis istorijos-9)? Ačiū

 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 12:06:54 | Nuoroda

*Dar šiek tiek pasivaidensiu*

Jūs turėjot omeny konkrečiai į menotyros studijas ar apskritai ?

P.S.suignoravot kolegos klausimą apie tai kiek būsimų menotyrininkų žadat  priimt šiemet (:

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:53:50 | Nuoroda
fuckthesystem rašė:

menotyra vf.Yess!! kankinkitesss:DDD

 whuuuuhu.busima kolega!spaudziu desine!ir klausiu -Kaip po galais patvirtint jog istojai?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:06:24 | Nuoroda

ZMOGAI,ZMOGAI,ZMOGAI

suprantu visi euforijoj kas istojo ten kur norejo,anti euforijoj kas ne,bet ar galitman paaiskint kaip blin patvirtint?nes nenoriu kad nuplauktu mano svajone velniop!

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:14:10 | Nuoroda

Ei,VDU ir busimi kolegos,yra vienas didziausias klausimas-kokiu budu patvirtint kvietima?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:07:13 | Nuoroda
Minka rašė:
Minka rašė:
AušraL rašė:
TauTviS rašė:
donay34 rašė:

www.vdusa.lt/

skype:vdustudentuatstovybe

 

Atsakys į visus klausimus :)

 Atsakys pirmadienį kokį ne? :D

Perklausiu čia, gal kas žinos :) Kaip ten tam kvite su įmokos kodu? jo nereik ar susirast reikia jį pačiam?

 Aš atsispausdinau tą kvituką ir man nieko daugiau nereikėjo. :)

 gal gali imesti nuoroda iskur ta kvita spausdinaisi nes db nesuprantu radau vdu psl kazkoki bet nzn ar ten mokant 120lt... www.vdu.lt/studijos/bakalauro-studijos.html  cia sitas kur parasyta mokejimo kvitas?

 jau  radau

 o ashai ne!kur radai?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:57:50 | Nuoroda
donay34 rašė:

    Yra VDU sporto centras "BANGA" , norint eit pasportuot turi uzsiregistruoti. Visalaik ten budavo liux eit pasportuot , bet per paskutinį pavasario semestrą kazkas isvoge puse svarmenu :DDD , tai ten galima pasportuot bet nlb, nors nzn gal po vasaros atnaujins inventoriu :D.

Kazkas klause apie taikomosios matkes studijas - tai ten bus sunkoka :) . Bus nemazai spec dalyku is kuriu gavus 5 dziaugsiesi .... , o 8 vidurkį pasiekia koki 4 - 5 is grupes . Skolu irgi nemazai buna :/ . Bet cia tik is informatiku ir matematiku specialybiu . Kitose taip nera , ten pazymiu negaili :D tai nesibaidykit :DD.

Del barako kas rasot prasymus , tai seniau reikedavo paskutiniu triju menesiu seimos pajamu pazymas + sodros pazymos apie gautus atlyginimus .... , viena baraka iki vasario tvarko , tai siemet lb mazai vietu . Pagrinde pirmakursiai gaus taikos 123 esantį buvusį profkes baraka ...

Nepamirskit kad dar galit gaut socialines stipendijas - 390 lt

 Pirmas klausimelis-o tai pavydziui,jei as uzpildau tik ta prasymo lapa,tai NEUZTENKA?Nes nu per savaitgali buvo neimanoma cia susisaudyt visu tu pazymu,o reiketai jau ryt islekt Kaunan.Patarkit,patarkit,zmogau.

Ir antras klausimelis-O jei as rasau baraka vardu Baltija,tai sansu ji gaut daugiau?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:16:42 | Nuoroda
donay34 rašė:

Jei nori pasitikslint viska , pasiskambink į VDU studentų reikalų tarnybą

VDU SRT

o BALTIJA lb sunku gauti nes tas barakas yra skirtas vyresniu kursu studentams. Realiausia kad gausi Taika - 2 :D

 sunku,bet imanoma! bet jei ne,tai abidna' ,nes Baltija toookioj geroj vietoj.Ir siaip,aciu uz information!Geras zmogus!: D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:01:05 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

prie tos pacios temos. :D jei as pasirinksiu tarkim Baltija, ir joje vietu nebus tai man net nesiulys Taikos, nes as jos nezymejau?

 man tas pats dalykas galvoj krebzdejo!kur istojai,likimo drauge?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:17:02 | Nuoroda
Caramel90 rašė:
chouu rašė:
Caramel90 rašė:

prie tos pacios temos. :D jei as pasirinksiu tarkim Baltija, ir joje vietu nebus tai man net nesiulys Taikos, nes as jos nezymejau?

 man tas pats dalykas galvoj krebzdejo!kur istojai,likimo drauge?

 tikekimes ats :D 

as anglu filologija o tu kur? :D

 menoootyra!Ech,tuoj verksiu,nes manau,kad Baltijos negausiu; /

Žinutė parašyta: 2010-07-26 19:17:46 | Nuoroda
donay34 rašė:

O norintiems pamatyti kas gyveno barakuose ir padiskutuoti su jais, siulau prisijungti prie taikos ir baltijos baraku grupiu facebooke :) , gal ten jau susipazinsit su busimais ir busimom kambariokem ;)

 o jei veidaknyges neturi tai vat taip ir liksi be diskusiju

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:31:38 | Nuoroda

klausyk,donay 34,dar vienas klausimas-o jei as pavyzdziui ne visas pazymas suspejau gaut del barako,o ryt jau isvykstu i Kauna sutarties pasirasyt,tai su VDU eitu susikalbet,jog atsiusiu atskanuotas versijas elektroniniu budu?Kaip mastai?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 21:30:52 | Nuoroda

HEY HO HI!

Prisijungiu ir ashai prie menotyrininku-melodija. !

 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:45:34 | Nuoroda
Informel rašė:

Įstojau ir aš. Turbūt vienintelis vaikinas toje menotyroje būsiu. 

 ne,ne vienintelis

Žinutė parašyta: 2010-07-30 16:05:25 | Nuoroda

O jusu fakultetai nerengia atskiru stovyklu?Nes pvz. Menu fakultetas tai rengia,ir be jokios atrankos(:

Žinutė parašyta: 2010-07-30 16:39:53 | Nuoroda
Misterija rašė:

kiek zinau, tai ne. bet as tai galvoju vaziuot i ta menu fakulteto stovykla, nes planuoju paiimti menotyra gretutinems studijoms :) 

 o as planuoju tiesiog studijuot menotyra(:

Žinutė parašyta: 2010-08-01 18:51:05 | Nuoroda

o kada jau turetu gerb.organizatoriai skambint laimingiesiems?

Žinutė parašyta: 2010-08-01 23:31:23 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
chouu rašė:

o kada jau turetu gerb.organizatoriai skambint laimingiesiems?

 Paskambins,nesijaundink....

 matai,kad cia ne jaudulys,o tiesiog norejimas zinoti kuo imanoma anksciau ir planuoti bei derinti tam tikrus dalykus

Žinutė parašyta: 2010-08-04 20:29:20 | Nuoroda
Agiliukas rašė:

Sunkiau,bet įmanoma. Kiek žinau, šiemet baltijoj pirmakursiam bus apie 200 vietų :)

 arba kazkas cia smagiai pajuokavo su tokia informacija ,arba cia pernelyg gerai butu!

Žinutė parašyta: 2010-08-05 16:51:06 | Nuoroda

aha,o tarkim kokie baldai buna barakuose? stalas,lova ir viskas?