Vartotojo LoReta.. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-12 11:10:46 | Nuoroda

man negaila atsiust visa kalbejimo tema,kai kiti siulo pirkti, tai jei ka rašykit i skype atsiusiu,loriux15

Žinutė parašyta: 2010-04-21 14:36:25 | Nuoroda

gal žinot kur nete rasti kokiu geru anglu testu su atsakymais? noreciau pasipraktikuoti.. bet gaila nerandu.. arba kiti vaikiski išvis.... noriu viso bendro anglu k. kurso užduočiu.... ar siaip ka gali pasiulyt? :(

Žinutė parašyta: 2010-04-21 14:46:12 | Nuoroda

man rodos kad čia kažkokia suktybe.. nieko geriau niekur nesiust.... juk jei ir apgaule čia tai tikrai to neminetum... tai tavo kalba ir yra sukta... aha, taip ir patikejau.. pinigai lengvai uždirbami... :)))))))))) net juokas nebeima.... :p tikuosi niekas nepakliusit i pinkles ir apgalvokit.. turiu pažystamu kurie kžk panašaus yra dare tai geriau net nebandyt, nes paskui ateina saskaitos visokios... arba jusu pinigai pervedami i nežinoma saskaita ir t.t ... tad susimastykit!!!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:52:54 | Nuoroda

butu manlonu pabendraut su tais kurie šiemet studijuos tai Klaipedoje :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:01:39 | Nuoroda

sveiki, gal kas yra istoje i kulturos vadyba? jaunyste1 ? atsiliepkit :] pakolkas neradau ne vieno...

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:23:57 | Nuoroda

smagu, pirmakursiai :] tik va gaila kad neatsiliepia dar pakolkas kurie kulturos vadyba studijuos :] bet visvien smagu bus susipažint kadanors, gi kiek pasiulymu db teikia jog fuksu vakareliai prasides :D smagumelis... :]

Hm...kaži ar blogai padariau kad bendrabuti prašiau jog noriu Taikos pr.16... nes prie pat mano social.fakulteto yra bendrabutis.... ar sunku bus važinetis, jei nelabai kaip pažistu tos Klp ? :] :\

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:32:20 | Nuoroda

jegele, vienas žmogus atsirado :D kulturos vadyba ir aš ten pat

Žinutė parašyta: 2010-07-29 16:22:03 | Nuoroda

hey aš irgi pamojuosiu :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:57:26 | Nuoroda

hey, kur tie, kurie istojo i kulturos vadybą??? (Klaipedos valstybinej kolegijoj,social.mokslu fakultete) lauksiu : loriux15 :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-04 23:29:03 | Nuoroda

sveiki aš taip pat dar laukiu kol mano duomenis bus patvirtinti... dabar svarbiausi dalykai tai: susitvarkyti su LSP ir gauti bendrabutį... kitaip kapiec

Žinutė parašyta: 2010-08-12 15:34:45 | Nuoroda

bet kad jūs panikuojat šakes... juk sake mokyklos atstovybes kad iki rugsejo 1 daugumai reiks laukt, tai nezyskit kas antras kad "oi manes dar nepatvirtino" .. turekit kantrybes.. aš irgi dar vis laukiu, bet tai kažko tiek neisterikuoju...

Žinutė parašyta: 2010-08-12 15:58:43 | Nuoroda

galima internete rasti telefono numerius to bendrabučio kur žadi gyvent... :] bet šiaip tai Kvk turejo isiem duot lapelius su numeriais.. jei tu žadi gyvent taikos pr 16 galiu atsiust nr.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 15:34:58 | Nuoroda

nu pyp, ar nuotauka iš naujo reik ikelt?? ar ji netinkama?????

Žinutė parašyta: 2010-08-17 16:13:45 | Nuoroda
Nelegale rašė:
agnieskute rašė:
Nelegale rašė:
agnieskute rašė:
Elvinita rašė:

Sveiki :) Įstojau į kultūrinės veiklos vadybą, tikiuosi atsiras daugiau ten įstojusių :)

 Labas :) Tikrai, kad atsiras. Tarp jų ir aš, taip pat į kultūrinės veiklos vadybą įstojau ;)

 Valio!!! Pagaliau mūsų daugėja 

 Tikrai, kad valio ;D Kaži ar vien tik merginos šią specialybę rinkos... :D

 Kolkas tai tik merginos pasireiškė ...

 pamatysit bus vaikinu :] kai buvau kolegijoj tai girdejau kad vienas bx sake jog i kulturines veiklos vadyba stos :] vuot

Žinutė parašyta: 2010-08-17 16:58:10 | Nuoroda
Gintamuse rašė:

Sveiki Sveiki Sveiki ;)) as patekau i socialiniu fakulteta, i kulturos vadyba, butu malonu susipazint su bendrakursiais ir siaip su visais ;DD (nes man baime kela R-1 :SS)

 parasyk man :] busim koleges :]

Žinutė parašyta: 2010-08-18 14:08:24 | Nuoroda
Giedruttee rašė:
vika19 rašė:

 

 

man tai sake kad tipo pats geriausias is kitu bendrabuciu,tai pasirinkau debrecono.

man ir bendrabutį išgyrė,tai ir pasirinkau jį  ,dar sakė,kad jis netoli nuo pedagogikos fakulteto[melavo ;D]. o dėl rajono,tai nieko nežinau,tik kažkur kažkas yra sakęs,kad tipo ramus rajonas ;]. Tai ir vėl melavo ;DDD

 ramus rajonas? nejuokinkit :D kieno tik paklausit tai pats žiauriausias, visi banditai ir t.t netgi dieną kabinejas gaujos bx... bent jau iš patikimu šaltiniu žinau... o gal ir nera ko jaudintis :p

Žinutė parašyta: 2010-08-20 15:13:40 | Nuoroda

hai. turiu klausimą, gal atsiras tokių kurie gyvens taikos pr.16? ir kurie tuo pačiu mokysis socialiniu mokslu fakultete kvk?

Žinutė parašyta: 2010-08-20 15:34:36 | Nuoroda

pereinam i asmenini pokalbi ;)

 

Žinutė parašyta: 2010-08-20 15:41:31 | Nuoroda

hmm... visi kas buvo sumanesni važiavo anksčiau i tuos barakus ir kalbejos su valdytojom...taigi , pagal save sprendžiu jog taip turejo gaut beveik visi kas taip dare... :] ir nereikejo laukt kažkokiu sarasu kurie jau baigti, ir paskui sužinot kad - oi, negavau... :( tokiu atveju negaliu nk bepatart..

Žinutė parašyta: 2010-08-20 16:11:33 | Nuoroda

pritariu... skambinkit i kitus bendiku :] ir kokie tie žmones šiais laikais, nieko neduos už ačiū