Vartotojo Simačka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 18:10:06 | Nuoroda

Kaip manot, kiek galima tikėtis už 58 taškus? :s 

Žinutė parašyta: 2010-06-19 23:01:32 | Nuoroda
NONcom rašė:
simačka rašė:

Kaip manot, kiek galima tikėtis už 58 taškus? :s 

 manau apie 90 gali tikėtis

 Ech, jau taip gerai būtų :D  Bet vis ta baimė, kad dar kitur ką pražiūrėjus būsiu. Pakriks man nervai iki tų rezultatų. Nors ir labai stengiuos negalvot, bet neina :D Šiemet daug daugiau žmonių laikė egzaminą, tai manau ir tai kažkiek įtakos tiems procentams turės :)

Žinutė parašyta: 2010-06-19 23:37:45 | Nuoroda
RikArdO rašė:

tik? nu joa... jeigu čia blogai, tai ką žinau ką bepasakyt.. 

 Pas mane 27, ir tai graužiuosi. Tiesiog kai žmogus daug mokaisi, tai kiekvienas prarastas taškas yra tragedija. Ypač kai suklysti ten, kur tikrai žinojai atsakymą :D Kai kitas žmogus surenka tiek ir net mažiau,  tau atrodo daug. Bet kai pats tiek surenki, tai jau blogai :D

Žinutė parašyta: 2010-06-20 00:35:01 | Nuoroda

Aš 2 nežinojau, o 1 žinojau ir kažką susivėliau. Na bet buvo keletas tokių, kurių nežinojau ir atspėjau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-20 02:25:51 | Nuoroda

Ach, aš į finansų ir draudimo matematiką, bet kol nežinau rezultatų, tai ir lieka tik svajonėmis. Kadangi iš anglų lb gerai negausiu, teks stot į ekonomiką. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 23:11:24 | Nuoroda

Pvz pernai su 81t žmonės gavo 99%. Nu jei kažkam tai atrodo mažai, tai nžn, ką pasakyt :D

Žinutė parašyta: 2010-06-20 23:45:24 | Nuoroda

Na taip. Šiaip manau, kad 98proc. kartais gali suteikti daugiau džiaugsmo negu 99. Nes kai trūksta tiek nedaug... :D

Žinutė parašyta: 2010-06-21 13:25:55 | Nuoroda

Trečiadienį tik informatikos rezultatai bus.

Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:44:36 | Nuoroda

Manau, kad ir pernai ir šiemet buvo panašaus sunkumo. Sprendžiau aš ir tą pernykštį. Tiesiog šiemet 4 uždaviniais daugiau, o taip ir lengviau daugiau taškų prarast vien per skubėjimą. Nesvarbu, kad dauguma uždavinių paprasti buvo. Atidumo daug reikėjo, o jis neįmanomas, kai laikas taip spaudžia. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 18:37:33 | Nuoroda

Ech, sveikinu išlaikiusius ir gerai išlaikiusius ;) Aš tai šiandien tokį nuoširdų šoką gavau :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:08:04 | Nuoroda
Turka rašė:

regis suvokimas 26balai ir juos x2 ? 

 Taip.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:16:20 | Nuoroda

Ach, pati anksčiau irgi manydavau, kad sumaišo tuos kodus, tačiau abejoju, ar taip būtų jau trečius metus iš eilės. ;)  Suprantu nusivylusius, nes pati, dar prieš egzaminus prisiklausiusi kalbų apie nelogiškus įvertinimus, tikėjausi gauti 20 proc. :D Tačiau man pasisekė. Turėjau 10, gavau 100, nors niekad nemaniau esanti verta 10 ir juo labiau bijojau net galvot apie tokį egzamino įvertinimą. Sunkus šis egzaminas ir daug kas priklauso nuo to, kaip teisingai suvoksi rašinio temą ir kokia sėkminga bus ta diena. Taigi nieko jau nebepakeisit. Palinkėčiau nenusimint ir tiesiog žengt pirmyn. Life goes on. ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:17:32 | Nuoroda
anaid03 rašė:
Dofile rašė:

Tai bus galima tik rudeni, ir tik parasius prasyma ir dar neisku, kiek popierizmo praejus. Be to, gali ziureti tik tas asmuo, kurio tai darbas, negali mamos ar tecio nusiust, ar mokytojos, tad tie, kas isvyks toliau, taip ir nebetures galimybes issiaiskinti teisybes. Ir tavo paziurejimas i ta darba nieko nepakeis, nes uzgincyti negalima.

 o jeigu issiaiskini jog tai ne tavo darbas ? jeigu pamatai kad tau paduoda darba parasyta ne tavo rastu ? :D manau, kad tie kurie labai jau nepatenkinti savo rezultatais galetu nepatingeti..kazin ar nekiltu didelis skandalas po tokiu dalyku.. ? :D

 Aš kažką girdėjau, jog atiduoda tavo darbo kopiją...

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:19:50 | Nuoroda
Laura18 rašė:

Gal kas zinot uz kiek balu kiek procentu siemet buvo?  

 Dar nėra žinoma. Šiaip į nec.lt kažkada turės būt įdėtos rezultatų analizės, tai ten ir galėsi pažiūrėt.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:23:39 | Nuoroda
Girtas Moskitas rašė:

Vadinasi teisingai suprantu :) Turbūt būtų buvę įdomu studijuoti, bet taip jau išėjo, kad nestojau ten :) Bet šiaip, jeigu dirbti financial engineering, Lietuvoje galimybės ribotos - reikia muštis į didelius investicinius bankus Europoje. Nors aišku yra ir kitokių karjeros kelių baigus FDM. Bet šiaip manau nemaža dalis tos visos matematikos, kurios mokoma pirmuose kursuose, būna nepanaudota, ar ne?

 O kur pats studijuoji? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 11:39:02 | Nuoroda
Laura18 rašė:
simačka rašė:
Laura18 rašė:

Gal kas zinot uz kiek balu kiek procentu siemet buvo?  

 Dar nėra žinoma. Šiaip į nec.lt kažkada turės būt įdėtos rezultatų analizės, tai ten ir galėsi pažiūrėt.

 O skelbia tik procentus dabar, balu neskelbia, taip?

 Ne, balų neskelbia. Juos paskui tik pats gali analizėse pažiūrėt. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 19:30:33 | Nuoroda

Iš tikrųjų net nežinau ko tikėtis. Norėtųsi virš 90. Bet kaip bus, taip bus. Nelabai man ir reikia tos isto. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:50:52 | Nuoroda

Hmm, o aš pirmoj pastraipoj rėmiausi Altorių šešėly ir Biliūno biografija, antroj "Kliudžiau" ,"Faustu" ir kažkokia neseniai įvykusia avarija, na o trečiojoj rašiau apie hipius ir Andrių Mamontovą :DD Na ir to užteko, kad įrodyčiau, jog žmogus ne visada gali rinktis ir atsakyti už savo veiksmus ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:11:48 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
simačka rašė:

Hmm, o aš pirmoj pastraipoj rėmiausi Altorių šešėly ir Biliūno biografija, antroj "Kliudžiau" ,"Faustu" ir kažkokia neseniai įvykusia avarija, na o trečiojoj rašiau apie hipius ir Andrių Mamontovą :DD Na ir to užteko, kad įrodyčiau, jog žmogus ne visada gali rinktis ir atsakyti už savo veiksmus ;)

 o jei ne paslaptis, kokia buvo kiekvienos pastraipos pagrindine mintis? :)

 Įžangoje parašiau, kad žmogus ne visada gali rinktis dėl kelių priežasčių. Pirmoje pastraipoje įvardijau pirmą priežastį: žmogus ne visada gali pasirinkti pats, nes jo gyvenimą dažnai nusprendžia aplinkiniai.  Antroje pastraipoje rašiau, kad dažnai žmogui naudinga klysti, nes iš klaidų geriausiai pasimokome. Trečioje pastraipoje parašiau kaip ir prieštaravimą, kad visgi žmogus turėtų pasipriešinti kitų įtakai ir nepaisyti aplinkinių nuomonės. Ir tai, kad net ir nesilaikant kai kurių visuomenės sukurtų taisyklių galima daug pasiekti. Pvz, išsilavinimas ne visada reikalingas (A. Mamontovas). Na o pabaigoje įmečiau Merkes'o citatą ir viską apibendrinau. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 00:08:01 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
simačka rašė:

Iš tikrųjų net nežinau ko tikėtis. Norėtųsi virš 90. Bet kaip bus, taip bus. Nelabai man ir reikia tos isto. :)

 kur stosi? :)

 Finansų ir draudimo matematika. Na, jei labai nenusiseks anglų, tada į ekonomiką. O ten jau isto prireiks. :)