Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:17:38 | Nuoroda
melynakoala rašė:

O kaip tada, kad pavadinimą pvz. interpretacijos rašyt jei nežinosim ar tai novelė ar apysaka ar dar kas? :/  Dar norėjau paklaust kokio ilgumo maždaug įžangas dažniausiai rašot?

 mane taspats domina.ka daryt jei nezinosiu kokia istrauka ar novele ar apsakymas ar apysaka. gal neneaudot nei vieno? tiesiog rasyt kurinys.bet nesamone,visvien kazkur reik pavadint

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:34:08 | Nuoroda
Pixma rašė:

Koks yra Vaizganto Pragiedruliai žanras?  nes googlej raso kad tautinio atgimimo epopeja, o mano senoj sasvini romanas.

 epopeja

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:14:55 | Nuoroda

man tai panika.as taip bijau kad gausiu autoriu apie kuri mazai zinau.juk taip svarbu kuo geriau islaikyt,ypac kai aplink visi to taip tikisi..bet sis egzaminas is dalies laimes dalykas.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:20:53 | Nuoroda
Pixma rašė:

na taip, bet ka padarysi. Sia akimirka svajoju, kad pirmadieni kuo greiciau praeitu :D Jei laikai valstybini egza, butinai pasiziurek 4 kurinius butinus tik valstybiniam ( vaizganto, Satrijos ragana, vaiciulaitis ir sruoga)

 as irrrrr;D bus taip gera ryt popiet..aisku jei nesijausiu susivarius.na bet nesvarbu,jau kaip bus parasyta,taip.. vaizganta as is siu autoriu maziausiai zinau.nesu skaicius pragiedruliu

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:29:54 | Nuoroda

as manau ir pabusiu kokia 6,jei isvis uzmigsiu;D reikia save nuteikt optimistiskai,kartais pavyksta,kol vel nepagalvoju kas laukia rytoj

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:32:25 | Nuoroda

kas skaite esat granausko jaucio aukojimas? bukit geri nupasakokit trumpai turini

Žinutė parašyta: 2010-05-30 15:41:02 | Nuoroda
Pixma rašė:

kam tu smulkmenu reikia zinoti 

 amm,na jei gauciau sios apysakos istrauka,manau sunku butu isanalizuoti nezinant apie ka yra visas turinys..nea?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 16:22:23 | Nuoroda
kazkasbelekas rašė:

 moku: altoriu sesely, dievu miska, skirgaila, metus, ka dar siulot? :) 

 daugiau nieko nemoki? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:19:53 | Nuoroda
Aiste18 rašė:

sveikuciai ;) isivaizduoju, ka siandien isgyvenate. pries metus ta pati perejau ir as,sedejau studijos.lt ir blevyzgavojau. galiu pasakyti, kad tai yra tik sekmes dalykas. svarbiausia yra gerai issimiegoti. ai , dar is vakaro pasikartokite citatas, ryte gerai atsiminsite Atsimenu, vakara pries egza paskaiciau apie zydus ir ismokau 3citatas, ir viska panaudojau rasinyje ;) ir jus pasiskaitykite apie zydus, gal ir jums pravers o ryte linkiu , kad nebutu taip, kaip man ( apsivemiau pries egza ) :DD siaip tikrai nebijokit. viskas bus ok.

 prajuokinai;DD jaudulys suveike?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:22:48 | Nuoroda

As ir palinkesiu visiems sekmes.. nesijaudinkit,kaip nors iveiksim rytoju;D juk gyvenimas toks trumpas.. betkokiu atveju,dziaukimes viskuo.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:24:27 | Nuoroda

turiu klausimeli.kuri buda rinktis interpretuojant. ar interpretuoti paeiliui,viska aptariant eiliskumu.ar atskirai aspektais,nepaeiliui?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:25:40 | Nuoroda
Aiste19. rašė:
tralain rašė:
Aiste18 rašė:

sveikuciai ;) isivaizduoju, ka siandien isgyvenate. pries metus ta pati perejau ir as,sedejau studijos.lt ir blevyzgavojau. galiu pasakyti, kad tai yra tik sekmes dalykas. svarbiausia yra gerai issimiegoti. ai , dar is vakaro pasikartokite citatas, ryte gerai atsiminsite Atsimenu, vakara pries egza paskaiciau apie zydus ir ismokau 3citatas, ir viska panaudojau rasinyje ;) ir jus pasiskaitykite apie zydus, gal ir jums pravers o ryte linkiu , kad nebutu taip, kaip man ( apsivemiau pries egza ) :DD siaip tikrai nebijokit. viskas bus ok.

 prajuokinai;DD jaudulys suveike?

 kad visai ramiai uzmigau, nesijaudinau, o ryte vos prabudau, iskart pykint pradejo... cia pasamoneje viskas. tetis visad kale i galva, jei neislaikysi egzo, taves laukia maximos kasininkes karjera, kasininkes, kasininkes... va ir ivare toki bauba. taigi pries visus egzus vemiau bet atkentejau, laimingai istojau, baigineju 1kursa

 kaip ziauru..;D bet gerai.islaikei labai gerai.kur istojai?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:25:55 | Nuoroda
Aiste19. rašė:
tralain rašė:
Aiste18 rašė:

sveikuciai ;) isivaizduoju, ka siandien isgyvenate. pries metus ta pati perejau ir as,sedejau studijos.lt ir blevyzgavojau. galiu pasakyti, kad tai yra tik sekmes dalykas. svarbiausia yra gerai issimiegoti. ai , dar is vakaro pasikartokite citatas, ryte gerai atsiminsite Atsimenu, vakara pries egza paskaiciau apie zydus ir ismokau 3citatas, ir viska panaudojau rasinyje ;) ir jus pasiskaitykite apie zydus, gal ir jums pravers o ryte linkiu , kad nebutu taip, kaip man ( apsivemiau pries egza ) :DD siaip tikrai nebijokit. viskas bus ok.

 prajuokinai;DD jaudulys suveike?

 kad visai ramiai uzmigau, nesijaudinau, o ryte vos prabudau, iskart pykint pradejo... cia pasamoneje viskas. tetis visad kale i galva, jei neislaikysi egzo, taves laukia maximos kasininkes karjera, kasininkes, kasininkes... va ir ivare toki bauba. taigi pries visus egzus vemiau bet atkentejau, laimingai istojau, baigineju 1kursa

 kaip ziauru..;D bet gerai.islaikei labai gerai.kur istojai?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:33:00 | Nuoroda
weasel rašė:

Kaip sakant žopa yra niekas nelenda į galva net nežinau nuo ko pradėti mokitis ir kaip ...... .

 tik dabar pradedi?;D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:45:09 | Nuoroda

gal galit man patart..kaip geriau nagrineti eilerasty ar istrauka..ar rasyta viska paeiliui,na ta prasme,toj ir toj strofoj tas ir tas kalbama.ar atskirai kiekvienoje pastraipoje aptartti skirtingus dalykui bendrai nagrinejant? aciuuuu

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:46:04 | Nuoroda
Pixma rašė:

linkiu sekmes visiems rytojuj ;) einam miegot, kuo anksciau tuo geriau smegenelems. Jei sunku uzmigt, rtai bent pagulekit lovoj ir pasvajokit ka nors grazaus ;) sekmes  

 man per kuna laksto toks keistas jausmas..net negaliu pagalvot apie miega

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:49:57 | Nuoroda
inetukass rašė:

Na aš mokiausi pradžias ir pabaigas kažkur 10 autorių. Tiesiog žinau, apie ką, kada, ką rašė, maždaug kūrybos bruožus. Tikiuosi, kad bus drama nors viena.

 butu dieviska jei butu drama..

Žinutė parašyta: 2010-05-30 21:59:26 | Nuoroda
melynakoala rašė:

o kaip dar pabaigas galima išmokt? :o 

 ju nereikia ismokt.tiesiog apibendrink ka parasei

Žinutė parašyta: 2010-05-30 22:00:13 | Nuoroda
melynakoala rašė:

Mane labiausiai nervuoja, kad  valandą priš egzą jau reikia būt tenais, išvažiuot dar valandą prieš, o atsikelt dar viena prieš važavmą   Kažkoks laiko švaistymas r dar daugiau nervų tampymo...

 mum kazkaip nesake kada reik jaubut..valanda pries?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 22:22:36 | Nuoroda
Siugis rašė:

kiek isvis programoj yra dramos kuriniu? ;] ir kokie?

 mazvydas ir skirgaila