Vartotojo nemano pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-19 16:33:52 | Nuoroda

pritariu tralain. as ir jau baigus sia specialybe.nedirbu archeologe.stojau nes maniau kad labai idomus mokslas,idomus bus darbas..isties labai sunku,juolab kad man daznai skauda nugara,pavargstu,todel buvo tikra kankyne.. o ir pacios studijos nebuvo labai idomios. jei yra megstanciu istorija,ir mano kad jos bus,klysta.. jos mazai.ir labai nuobodzios paskaitos budavo..  juolab kad musu salyje nera issivystes sis mokslas,nei irangos \,nieko ner normalaus.kaip atsilike dirbdavom..jei yra tirkai norinciu,as patarciau uzsieny,ten ir kokybe ir pacios darbo vietoves daug geresnes.

Žinutė parašyta: 2010-04-19 16:45:47 | Nuoroda

sveiki,norejau pasiskaiciuoti su balu skaiciuokle,ir manes neprase anglu bei lietuviu metiniu,kodel taip?tik istorijos.ar cia siaip,ar kazka pakeite?

Žinutė parašyta: 2010-04-20 22:15:18 | Nuoroda

labai dekui..tikrai kad tik geografijos metinio reikia. bet labai keista,nes tikrai maniau kad bent istorijos tai tikrai metinio pazimio stojant reiks..bet matau kad panaikino.

Žinutė parašyta: 2010-05-03 16:39:19 | Nuoroda

nuorodo neveikia man

Žinutė parašyta: 2010-05-03 16:47:49 | Nuoroda

veikia:)

Žinutė parašyta: 2010-05-03 17:40:50 | Nuoroda

as save isivertinau tiek kiek tureciau gauti,ir netureciau istoti i nemokama..heh..

Žinutė parašyta: 2010-05-04 22:24:34 | Nuoroda

man tai nuosridziai stogas vaziuoja..ir ne del to kad labai daug mokyciaus,bet del to kad save baigiu uzgriauzt..liko menuo,laukia 3 egzaminai..tiek daug reik ismokt,kad net nezinau nuo ko pradet.. as siaip bijau lietuviu,nes as rasysiu tikrai interpretacija,ir tikiuosi kad bus koks maironis,biliunas,neris.. nes tie visi modernistai..as ju nesuprantu. gaunu 5 uz analize.ir jei tarkim nebus nei vieno autoriaus kury labai gerai mokeciau ar suprasciau,nezinau ka darysiu..taip supanikuosiu,ir nieko neparasysiu...

Žinutė parašyta: 2010-05-05 15:20:34 | Nuoroda
bis aufs Messer rašė:
nemano rašė:

man tai nuosridziai stogas vaziuoja..ir ne del to kad labai daug mokyciaus,bet del to kad save baigiu uzgriauzt..liko menuo,laukia 3 egzaminai..tiek daug reik ismokt,kad net nezinau nuo ko pradet.. as siaip bijau lietuviu,nes as rasysiu tikrai interpretacija,ir tikiuosi kad bus koks maironis,biliunas,neris.. nes tie visi modernistai..as ju nesuprantu. gaunu 5 uz analize.ir jei tarkim nebus nei vieno autoriaus kury labai gerai mokeciau ar suprasciau,nezinau ka darysiu..taip supanikuosiu,ir nieko neparasysiu...

 Maironio ir Salomėjos Nėries valstybiniam lietuviųkalbos egzamine labai nesitikėk, nes labai abejotina ar jie paklius.

 Tikimybe kad paklius tokia pati kaip ir visu kitu autoriu

Žinutė parašyta: 2010-05-11 22:11:19 | Nuoroda

sveiki.as taip bijau sio egzo..ir vis pagalvoju,ka reiks daryt jei tarkim nezinosiu kokio nors saltinio.na niekaip nezinosiu koks kur kada kaip..ir nesugebesiu atsakyt i nei viena klausima..tiek daug tasku prarasiu...ar bandyt tokiu atveju speliot bandyt??

Žinutė parašyta: 2010-05-12 09:20:10 | Nuoroda
SOLID rašė:
nemano rašė:

sveiki.as taip bijau sio egzo..ir vis pagalvoju,ka reiks daryt jei tarkim nezinosiu kokio nors saltinio.na niekaip nezinosiu koks kur kada kaip..ir nesugebesiu atsakyt i nei viena klausima..tiek daug tasku prarasiu...ar bandyt tokiu atveju speliot bandyt??

 is tavo tokio klausimu suprantu, kad 30procentu tikies..:) bandyk, tik idomu ar saltiniuose taip jau lengva atspet, kai visiskai nesusigaudai kur ir kas;)

 

ojj.tikrai ne 30..tik as labai jo bijau.o visko moket juk neimanoma..na kaikas moka.man istorijos egzaminas pats svarbiausias,jei jo gerai neislaikysiu,neistosiu kur noriu. bet kai zinau kaip as moku susivaryt,tai visko gali but..

 

Žinutė parašyta: 2010-05-12 17:35:48 | Nuoroda
bambukaz rašė:
nemano rašė:
SOLID rašė:
nemano rašė:

sveiki.as taip bijau sio egzo..ir vis pagalvoju,ka reiks daryt jei tarkim nezinosiu kokio nors saltinio.na niekaip nezinosiu koks kur kada kaip..ir nesugebesiu atsakyt i nei viena klausima..tiek daug tasku prarasiu...ar bandyt tokiu atveju speliot bandyt??

 is tavo tokio klausimu suprantu, kad 30procentu tikies..:) bandyk, tik idomu ar saltiniuose taip jau lengva atspet, kai visiskai nesusigaudai kur ir kas;)

 

ojj.tikrai ne 30..tik as labai jo bijau.o visko moket juk neimanoma..na kaikas moka.man istorijos egzaminas pats svarbiausias,jei jo gerai neislaikysiu,neistosiu kur noriu. bet kai zinau kaip as moku susivaryt,tai visko gali but..

 

 Kur stosi?

 As i istorija noriu. vu. bet tai jei negausiu daug balu,galesiu net nebandyt

Žinutė parašyta: 2010-05-12 18:45:21 | Nuoroda
Dreamer rašė:

tai cia jum kaip suprantu 30 proc tai jau blogai|? :D oj kad as tiek surinkciau tai butu svente :) as jau 2 metai kaip pabaiges mokykla, istorijos isvis nelaikiau ir dabar savamokslis esu

 na matai,nera blogai 30 tikrai:) bet kaip as kad noriu i vu,tai neuztektu tiek..

Žinutė parašyta: 2010-05-12 19:52:08 | Nuoroda
bambukaz rašė:
nemano rašė:
bambukaz rašė:
nemano rašė:
SOLID rašė:
nemano rašė:

sveiki.as taip bijau sio egzo..ir vis pagalvoju,ka reiks daryt jei tarkim nezinosiu kokio nors saltinio.na niekaip nezinosiu koks kur kada kaip..ir nesugebesiu atsakyt i nei viena klausima..tiek daug tasku prarasiu...ar bandyt tokiu atveju speliot bandyt??

 is tavo tokio klausimu suprantu, kad 30procentu tikies..:) bandyk, tik idomu ar saltiniuose taip jau lengva atspet, kai visiskai nesusigaudai kur ir kas;)

 

ojj.tikrai ne 30..tik as labai jo bijau.o visko moket juk neimanoma..na kaikas moka.man istorijos egzaminas pats svarbiausias,jei jo gerai neislaikysiu,neistosiu kur noriu. bet kai zinau kaip as moku susivaryt,tai visko gali but..

 

 Kur stosi?

 As i istorija noriu. vu. bet tai jei negausiu daug balu,galesiu net nebandyt

įdomus variantas, kaip nemokančiam gerai spręsti šaltiniu :)

 na matai,saltinius sprendi gerai tada kai zinai kas jame rasoma..bet jei as nemoku tarkim padalijimu kokiu atr,ir apie juos bus rasoma.tai kaip as galesiu isnagrinet ji?reikia moket istorija kad juos analizuotum.o as tikrai ne viska moku.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:13:11 | Nuoroda

man tai keista cia su tom visom apeliacijom.. visi sako savo pazymius ir dejuoja kad jie neatitinka egzamino balo.taip,sutinku,yra daug profesonaliu mokytoju bei mokiniu kurie nusipelne savo pazymio. bet pazimys yra niekas..nes visi mokytojai yra skirtingi,ju lygis bei metodika skirtinga todel sakyt kad turejau 9 ar 10 bet gavau mazai nieko nereiskia..  kaip pavizdy galiu pasakyt apie lietuviu. mano suolo drauge turejo metiniame 9 o as turejau 6. is kontroliniu gaudavom labai panasiai.beveik vienodai. jin kartais maziau.bet as siais metais gavau du dvejetus uz neatliktus namu darbus,o tai numuse gan gerai man vidurki,o kad as nepadariau tu nd tai as durnesne esu? o mano suolo drauge atliko du pristatymus apie autorius ir gavo du desimtukus kas jai leido turet 9. nuo  to jin paprotingejo?? ir dabar as gavau 83 o jinai 64,ir ji rekia kur teisybe.nes mat ji turejo 9 o as 6. negi ji nesuvokia kad tie gauti pazymiai neatitinka jos galimybiu?  taip kad per daug gerai kaikurie saves nevertinkit ir atsagiai su tom apeliacijom. o siaip sekmes visiems

Žinutė parašyta: 2010-07-08 22:03:21 | Nuoroda

sveiki,noriu jusu paklausti gal kas zino apie magistro studijas baigus vu istorija,kazkada esu uzmaciius kad galima magistra ringtis teise,politinius mokslus,bet ar tai teisybe.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:22:15 | Nuoroda
GretaZek rašė:

Pagaliau žinau visus egzaminų rezultatus, ir noriu galutinai susitvarkyt pageidavimų sąrašą. Niekaip negaliu apsispręst, ką aukščiau rašyt, istoriją, archeologiją, ar kultūros istoriją ir antropologiją?

 kulturos istorija ir antropologija gal,arba istorija. idomios labai paskaitos buna

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:05:54 | Nuoroda

na pagaliau.viskas eina i pabaiga,kasdien vis maziau galvoju apie tuos stojimus. Pagaliau atsigavau po Velnio akmens,jauciuosi pailsejusi.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 23:42:33 | Nuoroda

nieko as nesiunciau,juk tik uzsiregistruot reikejo

Žinutė parašyta: 2010-08-27 20:09:42 | Nuoroda

gal kas naujo del tvarkarascio?

Žinutė parašyta: 2010-08-28 09:55:58 | Nuoroda

klausimas ne i tema,bet gal kas zino teises paskaitu tvarkarasty?